Najbardziej zapamiętane przez was cytaty

KTO: Tommy
CYTAT: So killing your partners is just a big laugh? Maybe I should try it.
KIEDY: Śmierć sztuki
muore il bandito, la mafia vive
KTO: Tommy
CYTAT: "they almos kill us because of this stupid cigars! Salieri knew that the job is risky"
KIEDY: misja 'śmierć sztuki'
i
KTO: Sam
CYTAT: "He was never sure that you'll avange his death"
KIEDY: mija 'śmierć sztuki' again xD
za ewentualne pomyłki uprzejmie przepraszamy bo iż ponieważ dokładnie nie pamiętamy xD
Pasażer

You drive like a maniac

Jadąc z taksówką z pasażerem, gdy w coś uderzymy
Każdy chce iśc do nieba, ale nikt nie chce umierac
KTO: Kryminalista podobny do Joego
KIEDY: Epilog
Cytat: .... Mr. Salieri sends his regards ....



i po tym pada lekcja życia od Toma.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
KTO: Dowolny gangster
CYTAT: "You're dead anyway..."
KIEDY: Podczas strzelaniny.(dowolnej)
UP THE IRONS!
Obrazek
A mnie wyjątkowo niefilozoficznie, lecz rozrywkowo wrył się w pamięć cytat:

KTO: Paulie
CYTAT: (W PRZYBLIŻENIU) "... oni myślą, że to jest jakiś pieprzony lunapark, czy co?"
KIEDY: Omówienie misji bodajże "Lepiej do tego przywyknij" na zapleczu Baru.
lol
Acozz napisał(a):
KTO : Frank
"Pamiętaj Tom, kiedyś zabije Cię twój własny przyjaciel"
KIEDY: W samochodzie


Też go zapamiętałem najlepiej.

A z poza gry to:
"Świat należy do Ciebie." - Scarface
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Kto:Tom
NIe innym co tobie nie miłe.
Na lotnisku gdy żegnamy się z frankiem.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Dla mnie cała końcowa rozmowa Sama z Tommym. Po prostu mógłbym tego słuchać na okrągło. Ale tylko w wersji angielskiej:)

Sam:
-Hey, it's the same situation again, Tom. And once again you can't decide.
Tommy:
-Dammit!
(...)
Sam:
You... You... did it... but they'll get you all the same. Salieri... will... get you. He stood by you... you rat. You're dangreous, Tom. And Paulie... is dead. He was never... sure that you wouldn't... forgive... his... death. You gonna have to... hide... like an outcast and one... day they'll get you. All the same... like Frank.
Tommy:
They found him?!
Sam:
You only... lenght... lenghthened his life..., but in the end they found him... all the same... and Frank was the Don's... only real... friend. Friendship ain't worth shit!

To jest po prostu boskie. To jak to mówi Sam normalnie poezja. Piękne.
Obrazek
Tom, śmierć sztuki:
"You poor bastard Sam I feel sorry for you."

Tom, epilog:
"The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the one who wants too little from life might not get anything at all."


Tom: "Hey you Dick?"
Big Dick: "Dick? My name's Big Dick!"
Tom: "Aaa, sure..." xD
Dantes napisał(a):
Dla mnie cała końcowa rozmowa Sama z Tommym. Po prostu mógłbym tego słuchać na okrągło. Ale tylko w wersji angielskiej:)

Sam:
-Hey, it's the same situation again, Tom. And once again you can't decide.
Tommy:
-Dammit!
(...)
Sam:
You... You... did it... but they'll get you all the same. Salieri... will... get you. He stood by you... you rat. You're dangreous, Tom. And Paulie... is dead. He was never... sure that you wouldn't... forgive... his... death. You gonna have to... hide... like an outcast and one... day they'll get you. All the same... like Frank.
Tommy:
They found him?!
Sam:
You only... lenght... lenghthened his life..., but in the end they found him... all the same... and Frank was the Don's... only real... friend. Friendship ain't worth shit!

To jest po prostu boskie. To jak to mówi Sam normalnie poezja. Piękne.


Zgadzam się. To jeden z najlepszych cytatów.
Ja czasem jak się z gangsterami bawię(Freeride), to lubię słyszeć ich groźby typu "i kill you!" ;D

A co do tych cytatów, to najlepsze można usłyszeć w cut-scenkach w "Śmierć sztuki"
Obrazek
Gangster napisał(a):
A co do tych cytatów, to najlepsze można usłyszeć w cut-scenkach w "Śmierć sztuki"

Tak. Słuszna uwaga. I epilog, całe końcowe podsumowanie Toma przyprawia o dreszcze, można nawet łezkę uronić. Coś pięknego.
Rika napisał(a):
Tak. Słuszna uwaga. I epilog, całe końcowe podsumowanie Toma przyprawia o dreszcze, można nawet łezkę uronić. Coś pięknego.


Dokładnie, a jednak chce się je oglądać.
Ja wczoraj przechodząc "Omertę" oglądałam cut-scenke ostatniej rozmowy z Frankiem, i szkoda mi było Franka, że Salieri nie mógł dowiedzieć się, z jakiego powodu złamał omertę. :cry: I Don nigdy się tego nie dowiedział :((

Mały OT. Przepraszam :)
Obrazek
Mi się najbardziej podobał cytat tam jak Tommy i Pauli jechali na wieś po tą Whisky i jak Pauli mówi
-W końcu Lugi ma ci za co podziękować ocaliłeś dziewczynie cnotę.
Ale pewnie zaraz ją straciła hehhehe
To pewnie jest teraz twoja nocna zmiana hehehehhe.


ZAJEFAJNY TEKST HEHEHHEHEHE

ale nie wiem czy to tak szło słowo w słowo :P
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Mnie najbardziej zapadł w pamięć tekst Pauliego przed rozprawieniem się z oprychami w misji chyba "Lepiej do tego przywyknij".
Kto: Paulie
Cytat: "Remember Tom - don't shoot"
Jakoś mi się wryło w pamięć.
Obrazek