Moje modele

Tak Kevin interesuje się motoryzacją PRL-u ale po prostu z wyglądu nie przypomina mi syreny jest za kwadratowa i patrząc na nią przypomina mi jakiegoś Citroena ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Nie jest znowuż taka zła. Jedyny myk to to, że jest zbyt kanciasta. Światła pozycyjne/kierunkowskazy z przodu są mniej więcej takie jak w oryginale (egzemplarz muzealny ma światła od dużego fiata, a Pana Grzegorza Jędraszczaka od Poloneza)
Nie posiadam tekstury tylnej lampy :(
Kolor tapicerki jak w egzemplarzu muzealnym.
Ciężko odwzorować samochód nie posiadając szkiców (musiałem sam je sobie narysować na kartce, a potem zeskanować)

@Kevin: Tak, modeluję w zmodelerze.
Obrazek
Zdzichu napisał(a):
Poloneza z 78 roku robiłem 2 miesiące. Pierwszy samochód, nawet zmodelera nie umiałem dobrze obsługiwać. Do downloadu trafił 7 października 2008. Potem to robiłem kolejne wersje na bazie starego poldka. W sumie jest już 14 poldków od 78 do 89 roku w rożnych wersjach. Caro to trzeba już raczej w całości od nowa robić :->
Obrazek


Obrazek

Ale jak to wersja "C" to te listwy boczne można zdjąć :PP
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
To nie jest wersja "C" ;-)
Obrazek
nie wiesz co robisz? Z takimi światłami była wersja "C"
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Jogus ma racje...
Z takimi światłami to only wersja "C" :)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Bardzo przepraszam, ale w Polonezie "Popular" z 1980 (wersja zubożona) były okrągłe reflektory, natomiast w wersji zubożonej "C" z 1983 roku były już prostokątne. Do tego roku reflektory okrągłe i prostokątne były montowane na zmianę w "zwykłych" modelach.
Były także montowane w modelach "Lux" do 82 roku. Po tym to roku zamiast modelu "Lux" wszedł model LE. W tym modelu także montowano reflektory na zmianę do modelu MR'87.

Pozdrawiam, Zdzichu
Obrazek
Łał,naprawdę ładne modele.Masz u mnie duży plus,wszystko wygląda ładnie i estetycznie.Aby tak dalej!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Prostokątne światła w zwykłym modelu były na rynek UK .. nazywały sie FSO Lisigne

Pozdrawiam .. Joguś
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Modele ładne, widziałem je parę miesięcy temu.
Jednak ciebie jako osoby nie darzę sympatią :-x
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Jogus_deFiat napisał(a):
Prostokątne światła [...] były na rynek UK .. nazywały sie FSO Lisigne

FSO Leisure:)
Psycho napisał(a):
Łał,naprawdę ładne modele. [...] wszystko wygląda ładnie i estetycznie. [...]

Cukier napisał(a):
Modele ładne

Dziękuję za pozytywne opinię o moich modelach.
Cukier napisał(a):
Jednak ciebie jako osoby nie darzę sympatią :-x

Niestety, muszę odpowiedzieć tym samym. A szkoda.
Obrazek
Nie wiem czy mnie pamiętasz ale jak psiałem do ciebie z pytaniem jak się coś robi w zmodelerxze to mnie olałeś :P
Potem powiedziałem że masz błędne informacje na stronie i mnie zablokowałeś :D nie ma to jak dziecinność...
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Faktycznie .. Leisure.Lisigne były odmianą południowoamerykańskiego FSO Cruzado. Ale i tak nie trzymasz się oryginalności Poloneza w odtwarzaniu modeli.

A tak w ogóle to Żuczek prima sor :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Przypomniało mi się jak jeździłem z tatą Tarpanem :-D

Tarpan po prostu piękny i Żuk "tysz"!
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Żuk już na ukończeniu. Zrobione 3 z 5 wersji wyposażenia paki. Screeny:
ObrazekObrazek
Obrazek