Mini Quiz MafiaTown 2015

O ile z Mafii pytania są układane od kilku lat, o tyle Mafia II po raz pierwszy pojawia się w pytaniach, możecie spodziewać się wszystkiego. I to jest fajne. Tak więc życzymy wszystkim powodzenia! :-)
Ja tylko dodam, że pytania z Mafii II układałem osobiście w całości, a że znam tą grę na wylot, toteż możecie się spodziewać, że pytania te będą bardzo drobiazgowe. Ale starczy o tym. To dopiero za tydzień. Na razie większość jeszcze nie rozwiązała jedynki i na tym się radzę skupić. ;)

---

Drugi zestaw już jest zamknięty, oto wyciąg z wynikami z naszego systemu:
Obrazek
Na forum, po odliczeniu punktów karnych za przekroczenie czasu itp. wyniki prezentują się tak:
1. Johnny - wynik 18/20 pkt, czas 4 m 29 s
2. Mniku - wynik 17/20 pkt, czas 2m 53 s
3. Joguś - wynik 16/20 pkt., czas 2 m 30 s
4. DMateo07 - wynik 16/20 pkt, czas 2 m 37 s
5. kubala102 - wynik 15/20 pkt, czas 2 m 8 s
6. MadaraUchiha - wynik 14/20 pkt, czas 3 m 29 s
7. Matos - wynik 12/20 pkt, czas 5m 18 s (-1 pkt za przekroczenie czasu)
8. Woody - wynik 10/20 pkt, czas 2 m58 s
9. Dominik123 - wynik 2/20 pkt, czas 1m 50s

A już jutro pierwszy zestaw z Mafii II. Życzymy powodzenia.
I jeszcze jedno ważne ogłoszenie, widzę, że niektórzy zgłosili się do zabawy, a w niej nie uczestniczą. Jeżeli ktoś chce się wycofać, to niech pisze do mnie na PW. Chodzi o to, że rozsyłanie zestawów to bardzo czasochłonne i stresujące zadanie, a jeżeli komuś wysyłam zestaw, a on go nie rozwiązuje, albo w ogóle nie otwiera PW, to po prostu marnuję swój czas na pisaniu wiadomości.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Można dołączyć się do tej części o M2, czy już za późno?
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Jest już za późno, trzeba było się zgłosić do dnia wygaśnięcia zestawu Mafia TCOLH 1/2, czyli do 27 Grudnia.

---

Trzeci zestaw już zamknięty, następny i ostatni jutro o godzinie 20:00.
A oto wyniki zestawu Mafia II 1/2:

I tradycyjnie, odbitka z uwzględnieniem czasu rozwiązywania:
1. kubala102 - wynik 18/20 pkt, czas 1 m 59 s
2. Pesci - wynik 16/20 pkt, czas 3 m 24 s
3. Joguś - wynik 15/20 pkt, czas 2 m 30 s
4. DMateo07 - wynik 12/20 pkt, czas 4 m 16 s
5. Woody - wynik 12/20 pkt, czas 3 m 12 s
6. MadaraUchiha - wynik 10/20, czas 5 m 3 s (Czas przekroczony o poniżej 10 s, brak punktów ujemnych.)
7. Dominik 123 - wynik 9/20, czas 2 m 32 s
8. Mniku - wynik 5/20 pkt, czas 2 m 58 s


Edit:
Niedziela, 10 Stycznia 2015
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No więc to już dziś. Dokładnie o 20:00, no, może trochę wcześniej, dostaniecie ostatni zestaw, który zadecyduje kto wygra naszą zabawę. Jak na razie mamy trzech kandydatów na miejsce zwycięzcy. Są to kubala102 z wynikiem 48 punktów, Joguś, który uzbierał 47 punktów, oraz DMateo07, który na swoim koncie ma 46 punktów. Bardzo podobne wyniki tych trzech użytkowników sprawiają, że ja osobiście z wielkim napięciem oczekuję rozwiązania przez nich ostatniego zestawu. Rywalizacja będzie zacięta, a tylko jeden z nich dostanie nagrodę. Zaraz za trójką faworytów są następujący użytkownicy: Mniku, 37 pkt, Woody, 36 pkt, MadaraUchicha, 35 pkt, Pesci, 30 pkt, nivener, 16 pkt, matos, 12 pkt, Dominik123, 11 pkt, mammix, 0 pkt.

---

Drodzy Państwo!
Może nim rozpocznę oficjalną ceremonię, przedstawię wyniki ostatniego zestawu:

Mam ogromny zaszczyt i przyjemność zarazem poinformować Państwa, że MiniQuiz MafiaTown właśnie się zakończył. Oto wyniki:
1. kubala102 - Wynik 69/80
2. DMateo07 - wynik 63/80
3. Joguś - Wynik 62/80
4. Madara Uchicha - Wynik 50/80
5. Woody - Wynik 49/80
6. Mniku - Wynik 44/80; Pesci - Wynik 44/80
7. nivener - Wynik 16/80
8. Matos - Wynik 12/80
9. Dominik123 - Wynik 11/80
10. mammix - Wynik 0/80
A także wyniki cząstkowe z poszczególnych zestawów, z uwzględnieniem czasów rozwiązywania tychże zestawów:
Wyniki zestawu Mafia TCOLH 1/2

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i gratuluję zwycięzcy. Ostatni miesiąc wspominam bardzo dobrze, uważam, że quiz się udał, z początku co prawda nie obyło się bez komplikacji, ale szybko opanowaliśmy sytuację i jakoś udało się to zorganizować na poziomie. Nie obyło się co prawda bez incydentów, bowiem musiałem zdyskwalifikować dwóch uczestników, ale są przewinienia, na które nawet ja swojego oka przymknąć nie mogę. Pragnę z tego miejsca podziękować współorganizatorowi. Sergio, mimo, że wkład Twój był niewielki, to wiedz, że go doceniam i dziękuję za wsparcie przy organizacji quizu i układaniu pytań. No i oczywiście za pomysł, bo to Ty wymyśliłeś ten quiz, a gdyby nie pomysł, to quizu by nie było. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję za wspólną zabawę. Nagroda w postaci rangi zwycięzcy poleci do DMateo07 w najbliższym czasie.
Temat można zamknąć i zarchiwizować dla potomnych.

---

No i kolejna sprawa nie pozwala mi zakończyć tematu.

Otóż wczoraj, podczas podawania wyników popełniłem kolosalny błąd. Zwycięzcą quizu jest kubala102, który zdobył 69 punktów. Błąd przy wyliczeniach popełniłem tydzień temu i ciągnął się za mną aż do dziś. Wczoraj miałem jeszcze wszystko sprawdzić, ale sen mnie zmógł i nie zdążyłem tego zrobić. Za tą wpadkę serdecznie przepraszam i gratuluję zwycięzcy.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron