Mini Quiz MafiaTown 2015

Jestem na najlepszej drodze do poprawienia tego zestawu. Do wieczora powinieneś dostać poprawioną wersję na PW.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dobra dzięki bardzo :D Powodzenia wszystkim uczestnikom w quizie oraz organizatorom życzę jak najmniej problemów z nim związanych.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
No dobra panowie. Trzeci bądź czwarty raz wysłałem zgłoszenie ale nie dostałem żadnego odzewu z waszej strony. Co jest grane?
Bo to się do mnie zgłasza przez PW. Ja mam dostęp do listy uczestników. Oczywiście, zostajesz na nią wpisany.
    -DMateo07
    -Woody
    -mammix
    -Kevin (Użytkownik zrezygnował)
    -Joguś
    -Mnich(Użytkownik zrezygnował)
    -Dominik123
    -nivener
    -kubala102
    -matos
    -MadaraUchiha
    -Pesci
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dziękuję! Czyli pierwszy zestaw został już rozesłany i nie mam do niego dostępu? :/
Owszem, został rozesłany, ale była awaria. Dziś startujemy raz jeszcze, na nowym serwerze. Dostęp do pierwszego zestawu ma każdy, kto zgłosi się do piątku. I błagam Was - czytajcie ten temat, bo zadajecie pytania, na które ja odpowiedziałem parę dni temu. ;)

Poprawiona wersja pierwszego zestawu jest już gotowa, zaraz rozpoczynam rozsyłanie zestawów i instrukcji ich rozwiązywania.

Edit: Wszyscy sprawdzić skrzynki. Poprawiona wersja jest już gotowa do rozwiązania! :)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
O, teraz działa na prawdę solidnie! Dzięki Tom :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jak działa Wam, to się cieszę i zapraszam do wspólnej zabawy w imieniu swoim i Sergia.
Jak już zapewne zauważyliście, stronka nie ma limitu czasowego, ale znalazłem na to sposób.
Każdy na rozwiązanie zestawu ma 5 minut. Ma to na celu zmniejszenie do minimum prawdopodobieństwa oszukiwania. Jak na razie wszyscy mieszczą się w czasie z dość dobrymi wynikami, więc chyba nikomu nie powinny przeszkadzać takie zaostrzenia. W pierwszym poście już są widoczne wyniki poszczególnych użytkowników w pierwszym zestawie.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Witam, chciałbym wziąć udział w Quizie. :)
Mniku, zgłosiłeś się do mnie na PW, wiec nie widzę potrzeby, żebyś zgłaszał się tutaj w temacie.

Widzę, że spora część uczestników rozwiązała już pierwszy zestaw. Przypominam o przestrzeganiu limitu czasowego, który wynosi 5 minut.

---

Przepraszam za kolejny już post za postem, ale mam ważny komunikat. A więc;

Drodzy Państwo. Kilka dni temu dostaliście Państwo na PW linki do pierwszego zestawu wraz z instrukcją. Było w niej wyraźnie napisane, żeby zarejestrować się na stronce z quizem podając taki sam nick, co na MafiaTown. Widzę, że dwóch użytkowników ma problemy z czytaniem i pierwszy podał swoje imię, a drugi jakiś inny nick, którego na liście użytkowników wcale nie ma, to jakim cudem ja mam wiedzieć który z uczestników ten zestaw rozwiązywał?. Tak się bawić nie będziemy. Zestaw drugi dostaną tylko ci użytkownicy, którzy podali przy rozwiązywaniu pierwszego zestawu swój prawdziwy nick (taki sam jak na MafiaTown) na stronce z quizem, a zgodnie z planem, następny zestaw już w niedzielę, czyli pojutrze.
Howgh

Wesołych Świąt :)
~Organizatorzy

Edit:
Przypominam, że trzy osoby jeszcze nie rozwiązały zestawu. W niedzielę o 12 już będzie on nieaktywny!

---

Pierwszy zestaw został już zamknięty. Wyniki na stronce prezentują się następująco:
Obrazek
Na forum zaś te wyniki prezentują się tak:
1. DMateo07 - wynik: 18/20 pkt., czas 2 m 44 s
2. Johnny - wynik: 18/20 pkt, czas 4 m 36 s
3. Mnich - wynik 16/20 pkt, czas 5 m 23 s (-2pkt za przekroczenie czasu)
4. Joguś, wynik 16/20 pkt, czas 1 m 47 s
5. nivener - wynik 16/20 pkt, czas 4 m 9 s
6. kubala102 wynik 15/20 pkt., czas 1 m 29 s
7. Mniku - wynik 15/20 pkt, czas 4 m 28 s
8. Pesci - wynik 14/20 pkt, czas 2 m 46 s
9. Woody - wynik 14/20 pkt, czas 2 m 10 s
10. MadaraUchiha - wynik 11/20 pkt, czas 2 m 20 s

Poszło Wam wszystkim całkiem nieźle, kolejny i ostatni zestaw z TCOLH już dziś o 20:00.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
A mam takie pytanie czy quizy będą później sumowane czy raczej każda część będzie osobno oceniana?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Punkty ze wszystkich zestawów zostaną zsumowane i na tej podstawie wyłonię zwycięzcę. Ogłoszenie wyników odbędzie się po wygaśnięciu ostatniego zestawu, czyli 16 Stycznia 2016 roku o godzinie 12:00.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Makabra! Myślę, że Don albo Mnich wygrają. Zwłaszcza, że musiałbym następne dwa zrobić perfecto,a nasi Mistrzowie musieliby mocno się nie starać. Więc nie mam się co martwić \:/ mam największe szanse :lol:
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Spokojnie, Madara. TCOLH to tylko wierzchołek góry lodowej. Prawdziwym wyzwaniem będą zestawy o Mafii II. Wtedy to przekonamy się jak statek zwany ''MafiaTown'' zachowa się po zderzeniu z tą górą i ile będzie kamizelek ratunkowych. :-F
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ooo tak, właśnie Mafii II się boję najbardziej :P Tak jak dogłębnie zagłębiłem się w pierwszą część, to w drugą po prostu lubiłem grać. Myślę, że szanse będą wyrównane.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron