Migajace cienie w mafii 2 cz.2



Jak widzicie na tym filmiku migaja mi strasznie cienie. Mozna cos z tym zrobic? Moj komp to pentium 4 3.00Ghz 1gb ram karta graficzna Powercolor x1950 512mb. Mafia II chodzi mi bardzo plynnie nawet na srednich. Tylko te cienie. Stworzylem jeszcze raz watek bo nie chce tamtego odkopywac.

Jezeli nic nie da sie zrobic to chociaz zrobcie mi config taki abym mial tak z 30 fps.

Z gory thx.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
Najlepiej to znajdź kogoś kto ma taka samą kartę i zobacz czy problem będzie taki sam. Jak tak to nie masz co liczyć na pomoc ;) Z tego co widziałem to masz tak samo jak na filmiku M2MP. Wyślij im PW, powiesz że masz problem taki sam jak oni na filmiku. I jak możesz go rozwiązać.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
mam tą samą kartę i nic nie da się zrobić. Bo w grze nie da się wyłączyć cieni. jedynie nowa karta. a chcesz mieć 30 FPS to daj najniżej wszystkie detale.
i dokup jeszcze ramu. miałem też 1GB. i podczas jazdy ścinało. mam teraz 2 GB i widać poprawę.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
To piszecie mi ten config? Bo w menu juz nie moge zmniejszyc detali a w configu mozna jeszcze wiecej. Problem z cieniami rozwiazany, tylko zmniejszyc detale i bedzie smigac.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
z cieniami jak rozwiązałeś?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin88 napisał(a):
z cieniami jak rozwiązałeś?


Niedlugo nakrece filmik o tym jak to naprawilem.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
ok poczekam bo próbowałem jak pisało na YT. żeby wyprzedzenie sprzętowe zmniejszyć noi to zrobiłem to gra się nie włącza nawet. jeszcze będę szukał w innych opcjach.A co do pliku jak coś zdziałam to też wrzucę.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Zaraz dam linka do filmu. Pewnie niektorych odstraszy to ze mam dziecinny glos ale jak ktos chce rozwiazanie to niech oglada.



Jak mamy ten programik to cienie w 100% nie dzialaja ale chyba lepszego sposobu nie ma.

I teraz ja was prosze o to zebyscie wyslali mi config na wiecej fps.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
up

Co ten post ma znaczyć? Nabijanie postów to sobie wybij z głowy, jak ktoś ma odpowiedzieć to odpowie. Ostrzeżenie słowne //d92

Chyba Bump a nie Up. Poza tym u nas na forum czegoś takiego się nie stosuje. Od razu takie coś zostaje uznane za spam. Więc następnym razem cierpliwie czekaj.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
To raczej nie jest dobry sposób.
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
ProMil napisał(a):
To raczej nie jest dobry sposób.


Sory ale chyba innego sposobu nie ma. Poza tym przy dobrym kompie te niebiesko czerwone cos nie bedzie tak bardzo widoczne.
Jestem Vito. Vito Scaletta.
Witam Wszystkich miałem ten sam problem z mafią co wy . WQRWIŁEM Się i napisałem do wydawcy. potrzebuje WASZEJ POMOCY aby zakończyć proces łatki (chyba) . Przesyłam wam treści maila ode mnie do nich itd . zróbcie co tam napisane i dajcie znać czy dało wam efekt .
Dear Piotr,

In order to fully troubleshoot the problem that you are having please try the steps below:

1. Delete all temporary files from your system.
Navigate to C:\Windows\Temp and delete all files in this folder.
Navigate to C:\Documents and Settings\*Your User Name*\Local Settings\Temp and delete all the files in this folder.
You may need to turn on the ability to view hidden files and folders to do this. To do so, double click My Computer, then click Tools and Options. Then click View and select the option to view all hidden files.
Then reboot and try the game again.

2. Close down all background tasks.
To do this click Start, then Run, then type MSCONFIG and click OK. From there click on the tab marked startup.
Click the button marked as Disable All, then click Apply and Close.

3. Ensure you have the latest drivers installed from the manufacturers website (http://support.amd.com/uk/Pages/index.htm)

Kind regards,
Michael

Technical Support
--Original Message--
From: [email protected]
Date: 02/11/2010 07:15:06
To: [email protected]
Subject: Fw: Fw: MAFIA2 [#210862]

 Dear Michael

As you wish .

Hope u find the reason & fix it as soon as posible


Best regards
P

----- Original Message -----
From: [email protected]
Sent: Thursday, October 21, 2010 6:43 AM
Subject: Re: MAFIA2 [#210862]
Dear Piotr,

Before we look into your problem we require more information on the system you are running the game on. The best way to gives us this information is to attach your Direct X information to an email.
To do this - Start menu > Run > type DXDIAG > click Ok, this will then load the Direct X diagnostic tool. Once this has been done click on Save information and save the Text file on your PC.

Now reply to this email with the file attached and we will look into the problem and be back in touch as soon as possible.

Kind regards,
Michael

Technical Support

--Original Message--

Date: 23/09/2010 07:24:59
To: [email protected]
Subject: Re: MAFIA2 [#210862]


Hello there

When can have a answer for my (and not only one) problem with Mafia 2 fix ??

Best regards

----- Original Message -----
To: [email protected]
Sent: Monday, January 10, 2011 8:24 AM
Subject: Re: MAFIA2 [#210862]

Of course

Sorry about that

The problem is radeon x1950 series blinking shadows the subject is moved on your website also namy peopole are wery angry about that

here s example
http://www.youtube.com/watch?v=N60Rm5ah ... r_embedded

as you see game is working well but ....

meany people has this kind of situation is not a gamecard problem

Please fix it

Just don t tell me to buy a new card .

Best regards

----- Original Message -----
From: [email protected]
Sent: Friday, September 17, 2010 2:43 PM
Subject: Re: MAFIA2 [#210862]


Hello,

If you can reply with a detailed description of your problem and reply in an appropriate manner I will be more than willing to help you with your problem.

Kind regards,
Robert

Technical Support


Date: 17/09/2010 13:59:01
To: [email protected]
Subject: MAFIA2

MAKE A FUCKING PATCH FOR RADEON X CARDS!!!!!!!! BLINKING SHADOWS
nie rozumiem Cie... co mamy to wysyłać do nich? kup nowa kartę bo i tak ta karta już jest stara

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Wydaje się że nie zrozumiałeś o co chodzi .

PODAŁEM TREŚĆ MAILA OD PRODUCENTA.

Oni chcą to z fix ować ale potrzebowali informacji ode mnie na jakim sprzęcie gra działa tak a nie inaczej. dlatego wysłałem im to co chcieli na samej górze masz info od PRODUCENTA co należy zrobić aby gra działała na radeonach x1950 np. Niestety ja tą gre wyrzuciłem i prosze kogokolwiek żeby zrobił to o co proszą i sprawdził. Jak zadziała problem solved :mrgreen: jak nie to piszcie czy pomogło jak nie to do nich odpisze że dupa zbita niech dalej myślą :-P
No nie wiem czy to rozwiązanie z cieniami to dobry pomysł... Wygląda to jakby ktoś grał na zintegrowanej karcie w pierwszą część Mafii. Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupienie nowej karty graficznej tym bardziej, że nie są to jakieś większe wydatki nawet dla osób które żyją na utrzymaniu rodziców.
"Muore il bandito, la mafia vive" – "Bandyta umiera, mafia żyje" - Mówi stare sycylijskie przysłowie