Migajace cienie w mafii 2 cz.2

Wybacz ale dużo znasz takich osób bo ja już nie znam od dawna ? Pozatym lepiej skupić się na osobach co mają te karty a nie zapraszać do kupna nowej . Oczywiście że można kupić nową czemu nie TYLKO PO CO ?? skoro mój radeon 1950pro działa na większości gier bez zarzutu
stuwa200 napisał(a):
Wybacz ale dużo znasz takich osób bo ja już nie znam od dawna ? Pozatym lepiej skupić się na osobach co mają te karty a nie zapraszać do kupna nowej . Oczywiście że można kupić nową czemu nie TYLKO PO CO ?? skoro mój radeon 1950pro działa na większości gier bez zarzutu



Tylko ,że z tą kartą są duże problemy i nie wróżę jej świetlanej przyszłości patrz przykład GTA4 .
"Muore il bandito, la mafia vive" – "Bandyta umiera, mafia żyje" - Mówi stare sycylijskie przysłowie
Ja mam tą kartę i zachęcam do jej nie kupowania bo to @#@^75. Mam z nią tylko same problemy. a co do porad zrobiłem wszystko i nie pomaga.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Ok thx za info wysłałem że nie hula . Pozostaje czekać .
Same problemy ?? wybacz ja żadnych nie zauważyłem poza RE5 gdzie trza było tylko patcha zasysnąć .
Dam znać co i jak
Mam identyczną kartę, tj. ATI Radeon 1950 GT 512 mb i ten sam problem. Czy da rade jakoś wyłączyć cienie? Takie znikanie jest denerwujące dla mnie jak i dla moich oczu ;)
PekTos napisał(a):
Mam identyczną kartę, tj. ATI Radeon 1950 GT 512 mb i ten sam problem. Czy da rade jakoś wyłączyć cienie? Takie znikanie jest denerwujące dla mnie jak i dla moich oczu ;)

Niestety, jest tylko ten sposób z programem do okularów 3d ale to ci zamuli conieco grę więc lepiej się do nich przyzwyczaić lub kupić nową lepszą kartę. Teraz mam HD 4850 i takich problemów nie ma.
Jestem Vito. Vito Scaletta.