Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Marzyciel

Witam znów!
W tej tym razem grze chodzi o to, aby każdy napisał swoje marzenie na jakikolwiek temat. Jak pewnie na razie sądzicie, jest to Off-topic. Ale nie! Następna osoba musi je "naprawić/zepsuć". Przykład:
Naprawienie:

Chciałbym mieć Willę!

Wygrywasz ja na loterii!


I pisze swoje "zachcianko".

Zepsucie:

Mam willę!

Burzą ci, gdyż nie płacisz podatków!


I też pisze swoje życzenie.


Oczywiście można także napisać oby dwie opcje - spełnić je komuś, a następnie dopisać coś, co je "zniszczy"!


No to zaczynamy! Kto pierwszy, ten lepszy!

Pozdrawiam,
Rnaki

PS Zaczerpnięto również z innego forum :-/
Chciałbym mieć własną Mafię, która działa na całą Polskę.
Dracul napisał(a):
Chciałbym mieć własną Mafię, która działa na całą Polskę.


Wstąpisz do mafii,zabiją szefa,a Ty go zastąpisz.

Zepsucie:

Jesteś szefem,zarabiasz miliony,niepłacisz podatków i idziesz do więzienia.
----------------------------------
Ja chce mieć mafie 2 ,już,teraz, w tej chwili :-P .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Zamieniasz się w ninja (szybkim obrotem na pięcie) i włamujesz się do...yyy.. miejsca gdzie projektują grę, a potem ją "pożyczasz".

Zepsucie:
Zostawiłeś ślady. Idziesz do więzienia.

-----------------------

Ja chcę posiadać Fiata 131s.
Obrazek
Wygrywasz w Totka i kupujesz go sobie (nieużywanego).

Zepsucie:

Okazało się, że samochód jest kradziony - odbierają ci go, a ty musisz się tłumaczyć.

--------------------------------------------

Chciałbym zrobić własną grę multiplayer :mrgreen:
Udaje Ci się, gra staje się bardzo popularna i wszyscy Cię kojarzą na mieście ;)

Zepsucie:

Gra wychodzi kiepsko, nikt w to nie gra, i w ogóle klapa.

------------------------------------
Chcę mieć kota ;)
Obrazek
Znajdujesz ślicznego, bezdomnego kotka przed domem.

Zepsucie:
Zapalasz palnik na wodę, ale zapominasz położyć czajnik, bo ktoś zadzwonił. Siedzący na parapecie kotek zauważył ogień i wszedł na kuchenkę, żeby się pobawić. Skutek: nienastawiona woda, brudna kuchenka i spalony kot.
________________________

Chciałbym znaleźć dobrze płatną pracę w informatyce. Proszę, bez hardkorów :-P
Podczas wizyty w kantorze jesteś świadkiem strajku pracowników. Popijając liptona dostajesz inspirację i tworzysz grę o nazwie "Kantor Strajk". Gra robi taką furorę, że po 4 dniach zatrudniasz już 30000 pracowników.

Zepsucie:
Wszyscy grają na piratach, nikt tej gry nie kupuje. Nie masz za co utrzymać firmy. Kończysz pod mostem.

----------------

Chcę autograf Krzysia Ibisza :lol:
Obrazek
Wygrałeś bilety na widownię do "Gdzie jest kłamczuch?" i po programie prosisz Ibisza o autograf, a on ci go daje.

Zepsucie:

Gdy jechałeś tramwajem zgubiłeś go, a policja nie chce go szukać... Wszystko przepadło!


Ja chciałbym mieć psa :) Ale takiego fajnego, słodkiego, miłego pieska :)
Idąc przez las napotykasz pięknego, puchatego szczeniaka przywiązanego do drzewa i zabierasz go do domu. Pies jest Ci bardzo wdzięczny, szybko uczy się siusiać na zewnątrz, wesoło merda ogonkiem kiedy wracasz do domu i liże Cię po twarzy. Jet rozkosznie :mrgreen:

zepsucie:

Ten śliczny mały szczeniaczek w ciągu 4 miesięcy osiąga wagę 50 kg i okazuje się, że jest głupim, agresywnym kundlem, piana z pyska, wściekłe ślepia. Jego powitania już nie są pełne miłości. To urodzony morderca!


Ja chcę wygrać dużą kasę w teleturnieju.
Obrazek
Bierzesz udział w "Milionerach" i pytania są dla Ciebie łatwe, co za tym idzie - wygrywasz milion!

Zepsucie:
Podatek do zapłacenia i jakieś długi znacznie zmniejszyły Twoją wygraną. Zostaje Ci parę złotych.

----------
Chcę grać w filmach xD
Obrazek
Jesteś na ulicy w Warszawie i chce ci się jeść wiesz grasz scenę z filmu demony wojny według goi.
Na ulicy zauważa cie Boguś Linda i oferuje ci rolę w jego nowym filmie.

Zepsucie:
Boguś kazał ci trzymać bazooke ale nie masz na tyle siły więc wyrzuca cię spowrotem na ulicę.

Chce pracować z Vito Scallettą.
Better to die young, but with a pile of cash in your pocket.
Fajna zabawa, trza odkopać.


Poznajesz Vita na mieście, a on proponuje Ci współpracę, jesteś ustawiony :D

Zepsucie: Przecież to tylko postać z gry... nic z tego.

___________________

Chciałabym mieć fortepian ;)
Obrazek
Dostajesz fortepian w spadku po jakimś krewnym

Zepsucie:
Kiedy go transportowano dostawczak miał wypadek, fortepian zniszczony...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcę t-34!
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
Dzwoni do Ciebie bogaty wujek z Ameryki z informacją, że kupił Ci t-34. Jesteś bardzo szczęśliwy.

Niestety, wujek kupił Ci czołg-zabawkę.

___________________________
Chciałbym się napić soku pomidorowego.