Mapa?

Witam, zauważyłem kiedyś na forum mapę, ale inna niż w grze czyżby to były te miejscowości za miastem? Jak tam włączać podgląd mapy?
Nie można włączyć tam podglądu, bo mapa, która jest w grze nie obsługuje w pełni terenów pozamiejskich. Jedynie inne mapy, i fanowskie i te oficjalne mają dokładną mapę terenów pozamiejskich.

Przykładowo ta mapa, jak się nie mylę, oficjalna. W lewym górnym rogu cała dostępna wieś w Mafii.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Oficjalna mapa jest dostępna wraz z oryginalną wersją gry w pudełku (nie wiem czy jest w KK, ale na pewno w premierówce).

Ja myślę, że to był taki hak na piratów, żeby tylko uczciwi gracze mogli się orientować w topografii wsi.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
KK nie ma tej mapki w pudełku, ponieważ mam właśnie to wydanie Mafii. Nie ma jakiegoś patcha, moda aby dodać jakoś mapy poza miastem?
graczmafia napisał(a):
Nie ma jakiegoś patcha, moda aby dodać jakoś mapy poza miastem?


Nic takiego nie powstało.
muore il bandito, la mafia vive
A'propos modów. Wie ktoś może jak nazywa się tekstura mapy w plikach?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
0mapar - mapa ta, która jest w trakcie gry pod TAB'em
0mapm - mapa, która leży w menu głównym na biurku
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie da się podmienić map aby była cała? Prawda?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Dać się da, ale i tak na wsi nie będzie dział domyślny Tab, czyli włączenie mapy. Po prostu jest tam wyłączona ta funkcja.
Chociaż moim zdaniem to nie problem ogarnąć schemat/rozkład ulic na wsi, jest bardzo prosty. Wystarczy trochę pojeździć np. słuchając muzyki, a można bez problemu ją poznać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Tak tylko pytałem. Trochę znam teren pozamiejski więc luzik. Ale dzięki za odpowiedź DonMateo07PL.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Aby nie zakładać nowego tematu mam pytanko. Da się w swobodnej jeździe wejść do jakiś budynków? Teatr czy coś? I mam jeszcze prośbę może mi ktoś dokładniej opisać jak wejść do banku przed włamaniem jak omawiamy plan przed budynkiem.
graczmafia napisał(a):
Da się w swobodnej jeździe wejść do jakiś budynków? Teatr czy coś?


Jedynym budynkiem do którego możesz wejść to sklep z wyposażeniem Yellow Pete'a w Hoboken. Oczywiście powstało trochę modów umożliwiających wchodzenie do różnych budynków. Najpopularniejszy mod oferujący takie rozwiązanie to City Bars Mod.

graczmafia napisał(a):
I mam jeszcze prośbę może mi ktoś dokładniej opisać jak wejść do banku przed włamaniem jak omawiamy plan przed budynkiem.


Musisz podejść do głównych drzwi banku i kliknąć prawym przyciskiem myszy.
muore il bandito, la mafia vive
Ale mi chodzi o wejście przez ścianę jak dopiero omawiamy plan włamania. Czyli jak dokładnie to zrobić, aby przejść przez ścianę do banku.
W jaki sposób chcesz wchodzić przez ścianę, jak są otwarte drzwi :mrgreen: Nie rozumiem o co Ci chodzi, o jakiegoś buga, czy co?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Tak, chodzi mi o to.

Kod:
http://mafiatown.gram.pl/forum/ciekawostki-w-grze-t19-345.html#p39081