Mapa?

Po pierwsze - wszystko zostało tam bardzo dokładnie opisane, więc czego od nas oczekujesz?
Po drugie - spróbuj zrobić dokładnie tak jak jest opisane. Jeżeli nie działa, to by mnie bardzo nie dziwiło. Ten użytkownik zawsze był mało wiarygodny i z tego co pamiętam, zaliczył nawet bana.
muore il bandito, la mafia vive
Tego się chyba nie da zrobić, więc to raczej wymysł jego. Chyba, że komuś z was się udało wejść do banku tak jak opisał?

Gdzie rozpocząć misję z niewidzialnym człowiekiem? Bo szukam i nie mogę znaleźć tej misji w JE. Chcę w niej zobaczyć człowieka z głową psa.
Pod barem Morelo, a gdzie tam można zobaczyć tego człowieka-psa? Przecież on występuje w 100% losowo, i niema na to znaczenia żadna misja.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jest napisane, że koło stacji benzynowej jest ten człowiek w tej misji zawsze. Inni też to potwierdzają.
:shock:

czlowiek-pies-t226.html?hilit=cz%C5%82owiek%20pies

Przeczytaj ten temat od dechy do dechy, a nie trujesz d* w temacie, który nie dotyczy człowieka psa.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Może mi jeszcze ktoś napisać jak wejść do willi Morello? Gdy idę ścieżką na jego posesji to spadam w dół i koniec gry.
Na miejscu ścieżki nie ma kolizji, dlatego nie da się tam chodzić, można jedynie spaść w otchłań. Mógłbyś podlecieć tam za pomocą programu MafiaCon, ale i tak nic poza tym nie uzyskasz bo w willi nic nie ma. To zwykłe tekstury budynku.
muore il bandito, la mafia vive
Czy da się na stałe jakoś "wklepać" kod, aby był już przy każdym uruchomieniu gry? Bo to uciążliwe wpisywać go co każdą rozgrywkę i misję. Chodzi mi o kod "CUMDAL".
Nie da się. Trzeba wpisywać za każdym razem.
muore il bandito, la mafia vive