MafiaTricks

Mafia Tricks to narzędzie (lub trainer jak kto woli) dające wam możliwości których wcześniej nie mieliście prawa doznać :)
Z góry zaznaczam że nie jestem zbyt dobry w te klocki więc jak na razie dodałem 4 opcje takie jak:

FPP Mode (widok z pierwszej osoby)
Hidden Car Camera (ukryta samochodowa kamera pozwalająca na widok z lotu ptaka)
Car Lights (pozwala na włączanie/wyłączanie świateł)
Police Siren (włączanie/wyłączanie syren policyjnych)

Żeby uniknąć wszelkich problemów najpierw należy włączyć grę a potem trainera.
Program działa tylko na Mafii v1.2!

Download:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/532 ... Tricks.exe
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Wątpię, żeby kamera z lotu ptaka się zdała, bo 90% budynków nie ma dachów, więc byłoby trzeba dać ja na tyle nisko, żeby nie była nad dachami.
Co do propozycji, to może jakieś bajery dot. samochodów, np. włączenie migaczy, świateł, otwieranie bagażnika, maski itp. Chociaż to wątpię, żeby przeszło, bo trzeba by dodawać do modeli pojazdów. Dodatkowo może jakieś wywoływanie animacji na zawołanie, np. palenie papierosa, siadanie itp.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wszystko co napisałeś jest wykonalne za sprawą skryptów :P
Co do tych otwierań to to się mija z celem bo program ma na zasadzie odkryć/odblokować to co już jest w grze, a co nie jest do osiągnięcia :)
Granie z kamerą z lotu ptaka - oczywiście że jest niegrywalne :) Ale co z tego ? :D Czy ktokolwiek grał w mafię z lotu ptaka ? Nie sądzę :)

P.S szukam czegoś takiego unikalnego na co pozwala silnik mafii ale gracz nie ma do tego dostępu. Dla przykładu syreny i kolczatki policyjne.
Z góry napisze jeszcze że rzucanie kolczatek jest nieosiągalne :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Spróbuj stworzyć człowieka z głową psa.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich wygrał internety. :) Cukier, jeśli to by się udało to byłby przełom.

No a cały gadżet bardzo mi się podoba, zwłaszcza wyłączanie części interfejsu i migacze.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Nah. Hades looknij https://dl.dropbox.com/s/a0qqeg3i8ccs6k ... -24-79.jpg
djbozkosz już do tego doszedł :) Da rady zrobić toma z głową psa za pomocą skryptu.
Czekam na inne pomysły :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Najbardziej mnie zadowolił tryb FPP, no bo jednak będzie ciekawie pograć w Mafię jako FPSa.
1. Czy to będzie kompatybilne z multiplayerem?
2. Może kamera tj. w Mafii II(czyli taka, bardziej od prawej strony), i przybliżenie przy celowaniu?
Powodzenia. :-)

Jak Boz doszedł do tego, jak zmienić głowę, to można by zrobić generator postaci do multiplayer.
Obrazek
1. Wiesz co toola robię pod wersję 1.2, multi jest na 1.0. Ale co do multi to pewnie w pewnym momencie wprowadzą antycheata który będzie zapobiegał oszukiwaniu. Więc odpowiedź brzmi: nie :)

2. Hmm... czemu nie :D

Apropo boza na tym się kończy zabawa :D Głowa psa to broń. I to działa chyba na takiej samej zasadzie co dołączanie papierosów czy innych przedmiotów do różnych części ciała.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Może zrobiłbyś taki mały podgląd mapy gdzie się znajdujemy tak jak jest to w wersjach ps?
Albo taka mapa na radarze, jak jest podczas wyścigu, że tylko są linie pokazujące drogę.
Obrazek
Hmm obie propozycje nie są do zrealizowania :) Tzn propozycja Lizaka może być zrealizowana ale za pomocą edycji plików :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Dodałem jeszcze opcje włączania / wyłączania świateł.
Dalej czekam na propozycję bo chce zrobić typowe narzędzie / kombajn do mafii :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Może odpalanie i gaszenie silnika, w tym też możliwość wyjścia z samochodu bez automatycznego gaszenia.
Ewentualnie zdejmowanie dachu w kabrioletach, tak jak za pomocą kodu "jizda", oraz możliwość ich założenia z powrotem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Można odpalać i gasić silnik bez tego ;) I byl jakiś sposób na to żeby wyjść bez gaszenia silnika. A co z dachami to dążę do tego zeby to zrobić ale się nie udaje :D
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Można wyjść bez gaszenia, jeśli zgasimy silnik, a potem podczas odpalania wyjdziemy. Ale chodzi o jakiś poręczniejszy sposób, że np. jest klawisz, którym się zapala samochód. Wtedy przy wychodzeniu z samochodu, jakby się samemu nie gasiło, to by był cały czas odpalony. No, wiadomo o co chodzi :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek