MafiaTricks

Zbugowana lupara/obrzyn, taka jaką mają gangsterzy w FR. Wiadomo o co mi chodzi.
Obrazek
Zrób jeszcze włączanie kierunkowskazów.
Już o nich pisałem w moim pierwszym poście :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Może dałbyś rade zrobić coś z tramwajem? Coś w sensie żeby nie był niezniszczalny albo aby można by było nim kierować?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Co do tej lupary to jest bug ze maja źle przypisana amunicje, jeżeli sobie dasz więcej swojej to też się tak będzie zachowywała. :P
Co do kierunkowskazów to też są :) przy skręcaniu same się włączają.

A jeżeli chodzi o tramwaj to co do kierowania raczej nie jestem w stanie do tego dojść, a z rozwalaniem raczej nie wypali bo tramwaj nie ma zniszczonego modelu :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Cukier napisał(a):
A jeżeli chodzi o tramwaj to co do kierowania raczej nie jestem w stanie do tego dojść, a z rozwalaniem raczej nie wypali bo tramwaj nie ma zniszczonego modelu :P


A cokolwiek innego idzie z nim zrobić? Albo pogrzebać i zrobić zniszczony model, albo coś?

A może jakieś przeskakiwanie przeszkód przez Toma? Coś podobnego jak w GTA SA przejście przez jakiś płot? W jakimś takim fajnym stylu.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Z tego co rozumiem to Kamil chce odblokować w Mafii to co niedostępne poprzez brak odpowiednich skryptów, nie mod dodający modele, czy modyfikujący tekstury. Ja nie spodziewałbym się wybuchających (wtf?) tramwajów itp.

Z moich propozycji: primo, palenie papierosów i inne tego typu animacje wywoływane kombinacjami klawiszy; secondo, wspominane już kierunkowskazy, gaszenie silnika, syreny w radiowozach.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Cukier napisał(a):
Co do kierunkowskazów to też są :) przy skręcaniu same się włączają.


Tak, ale chodzi o manualne włączanie, tak, żeby można było je włączyć spokojnie jeszcze przed rozpoczęciem skręcania. A nie tylko w trakcie trzymania klawisza odpowiedzialnego za skręt.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wydaje mi się, że ktoś już zrobił moda na prowadzenie tramwaju.



O! Jest.

Obrazek
Aha no spoko. Dzięki Lizak.

A miałem taki pomysł. Wykorzystać w barze picie alkoholu. Jednak nie tak jak w misji "Wszystkiego Najlepszego" tylko ze szklanki lub z butelki. Może to by się jakoś udało? A i jestem w pełni za pomysłem o paleniu fajków.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Zacytuje Hadesa:

Z tego co rozumiem to Kamil chce odblokować w Mafii to co niedostępne poprzez brak odpowiednich skryptów, nie mod dodający modele, czy modyfikujący tekstury. Ja nie spodziewałbym się wybuchających (wtf?) tramwajów itp.


Narzędzie ma na zasadzie korzystać z tego co NIE JEST MOŻLIWE do wykonania poprzez modyfikacje i skrypty
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Jeśli policja w grze może wezwać posiłki przez budkę telefoniczną, to... Tommy by mógł odwołać policję używając telefonu?
Obrazek
Lizak napisał(a):
Jeśli policja w grze może wezwać posiłki przez budkę telefoniczną, to... Tommy by mógł odwołać policję używając telefonu?


No to byłoby niezłe.

A może zrobić opuszczanie szlabanów?
Jakich szlabanów?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Haha, Don Mateo chyba nigdy pociągu nie widział :-)

http://www.mmstargard.pl/sites/igc3/fil ... ie0406.jpg
muore il bandito, la mafia vive