MafiaTown v3 (strona główna) - uwagi

Mały edit mojej wcześniejszej opinii:
Strona główna się psuje.U mnie od artykułu Mafia w dół zrobiło się wszystko białe i strona długo się ładuję.
Mam nadzieję ,że zostanie to naprawione.
Osobiście wolę strony bez bajerów. Chodzi o to by wszystko można było łatwo znaleźć i szybko. Strona powinna być dla każdego dla mnie nie jest bo mam mały monitor przy zmianie wielkości przeglądarki tło się przesuwa a newsy pozostają na miejscu co za tym idzie wszystko się zlewa. Emdikej powiedział że teraz robione są strony pod duże rozdzielczości. No tak są ale na małych też powinno się je otwierać poprawnie nie każdy ma .
Wywnioskowałem z tego to iż strona zrobiona jest dla reklamy. Nic do tego nie mam zrobił za free należy mu się.Tylko niestety nie skorzystałbym z jego usług bo mnie w pełni nie zadowalają. Z tego co widzę grafika jest na wysokim poziomie gorzej z rozmieszczeniem ułożeniem i dopasowaniem.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Mmm... Niezbyt mi się to spodobało. Tak jak przedmówcy, to strona która ma dostarczać informacji.
Nie podoba mi się, że zniknęły "Najnowsze Posty". Jest również wiele błędów na stronie głównej:

http://img806.imageshack.us/img806/7467/przechwytywaniegd.png

Gangster napisał(a):
Z tego co widzę po powyższych postach, nie myliłam się z tym, że poprzednia wersja była idealna


Zgadzam się z Kasią w stu procentach.
Obrazek
Menu po lewej mi się podoba, środkowa część z newsami jest dla mnie bardzo przejrzysta i także mi się podoba, część prawa podobnie jak lewa jest schludna.

Natomiast cały header jest do dupy. Do tego strona wczytuje się teraz dłużej.
Nasrane tam jak w kiblu. Panuje wielki chaos.
Skróciłbym stronę o ten nieszczęsny header i wstawił zwykłe logo + obrazek.
Obrazek