MafiaCon - Unable to inject MHook.dll

Mam problem z MafiaCon. Po włączeniu pokazuje mi się Error:Unable to inject MHook.dll. Tak jak by mi nie wczytywało tego pliku.
Upewnij się, że masz go w folderze z mafią, luźno, nie w żadnym folderze, i że Mafia działa, oraz usuń wszystkie foldery typu "maps", "missions" itp.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mam go luźno w żadnym folderze to spróbuje usunąć folder missions.
Wywal wszystkie foldery, poza savegames, bo wtedy Tractor wywala problem bo widzi już foldery, nawet jeśli dany folder byłby pusty. Ewentualnie jak nadal nie będzie działać, przeinstaluj Mafię, lub zainstaluj 2 w osobnym folderze na nowo, wtedy od razu wrzuć Tractora i spróbuj wypakować, już nie powinno być żadnego problemu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Odpal grę, potem zminimalizuj i dopiero włącz MafiaCona. Powinien zadziałać.
Właśnie się zorientowałem jakim jestem debilem. Nie mam pojęcia dlaczego za każdym razem zamiast MafiaCona przeczytałem, że chodzi o MafiaDataXTractorze. Do tego samego pisałem porady, jak teraz patrzę, to aż nie chce mi się wierzyć, czasami mam wrażenie, że żyję w jakimś równoległym świecie. Za wszystko przepraszam, i szczerze się przyznam, że nigdy nie miałem MafiaCona, i nic się na nim nie znam, ale może porady zadziałają, w co szczerze wątpię. Jeszcze raz przepraszam.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo nic nie szkodzi ale ździwiłem się widząc post z traktora w temcie o MafiaCon. A wyprubuje sposób HantelkaWaldusia.
Nie sądzę żeby zadziałał. MafiaCon musi być w tym samym folderze co Mafia i odpalasz go przez launcher MafiaCona a nie Mafii.
muore il bandito, la mafia vive
Jeśli to wersja Kolekcja Klasyki, to proponuje usunąć plik game.exe (ten co odpala intro z Piotrem Fronczewskim), zmienić nazwę start.exe na właśnie game.exe . Potem odpalić grę z MafiaCon.exe . Teoretycznie powinno zadziałać, u mnie kiedyś tym sposobem zaskoczyło
@Mnich Napisałem mu tylko jak ja odpalam MafiaCona. Z instalacją (wypakowaniem) chyba sobie poradzi, prawda?

Zrób tak:

Wypakuj MafiaCona do folderu z grą
Odpal gre
Zminimalizuj
Włącz mafiacona i wróć do gry.

Mi tak działa.
Tak wiem, mój błąd, masz rację. Do wczoraj sam o tym nie wiedziałem. Człowiek uczy się całe życie.
muore il bandito, la mafia vive
Nie wiem próbowałem waszych sposobów ale coś nie idzie jutro może spróbuje od nowa pobrać MafiaCona bo może coś się źle pobrało.
I jak? Działa czy nie działa? Czekam na odpowiedź.
Sorry za tak późną odp ale nie miałem dostępu do neta. A więc próbowałem i nie działa.
Daj screen z tym okienkiem, Jesli nie masz jakiegoś pliku to może uda mi się Ci go wysłać.