MafiaCon - Unable to inject MHook.dll

Hantelek mi po włączeniu MafiaCona wyskakuje error i tam pisze: Unable to inject MHook.dll.

Tłumacząc to chyba pisze że nie może wczytać pliku.
Jeżeli masz MafiaCona w folderze z Mafią to według mnie ostatecznym krokiem jest uruchomienie go jako administrator. U mnie jest tak : prawy klik na MafiaCon.exe -> właściwości -> zgodność -> Uruchom ten program jako administrator. U Ciebie może to wyglądać inaczej, mimo wszystko spróbuj uruchomić jako admin.
muore il bandito, la mafia vive
Norbert sprawdź PW, wysłałem Ci ten plik.
Hmm pomysł z odtworzeniem jako admin nie pomógł. Od Hantelka wkleiłem MHook.dll ale nadal pisze że nie wczytuje mi pliku. Może spróbuje coś pogrzebać.
Więc tak na samym początku jeżeli masz wersje KK to zrób tak jak ci napisali wcześniej.
W sensie usuń "game.exe" a plik "start.exe" nazwij "game.exe" .

Teraz tak:
1. Skopiowanie MafiaCona do folderu z mafią. Jeżeli juz to zrobiłeś to skopiuj jeszcze raz dla świętego spokoju
2. Wszystko odpalaj jako Administrator
3. Używaj wersji mafiacona 1.2 + jeżeli masz system 64 bitowy użyj patcha znajdującego się w tej paczce: http://www.upload.ee/files/2944157/MafiaCon.rar.html
4. Jeżeli dalej ci nie działa to najpierw odpal grę a potem odpal mafiacona (przy odpalonej grze mafiacon się tylko injectuje)
5. I nawet jeśli to nie pomogło (choć powinno) to poszukaj jakiegoś injectora DLL pod twój system i zinjectuj plik mhook.dll do procesu game.exe
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Dzięki Cukier zadziałało. :mrgreen:

Temat do zamknięcia.
Temat więc zamykam, otworzę na ewentualną prośbę autora poprzez PW.

Obrazek
cron