Mafia Snow Mod

Dzięki bardzo ;-)
w tym modzie śnieg wygląda ZNACZNIE lepiej niż w snowmodzie ;-)
http://barmafia.free.fr/dlm/download2.php?id=599

a w tym modzie zamarza woda i możemy po niej jeździć/chodzić :roll:
http://barmafia.free.fr/dlm/download2.php?id=644

edit: te 2 mody u góry oczywiście można połączyć ze snow modem (właśnie o to chodzi :-P ), po prostu wklejamy tekstury i pliki z nich po kolei, bez znaczenia w jakiej kolejności

standardowo w folderze "models" w snow modzie jest plik "truckB00"
najpierw zmieniamy jego nazwę na "truckA00", a potem 4 razy kopiujemy (tak po prostu :-P ) i nadajemy następujące nazwy skopiowanym plikom:
truckA01, truckA10, truckA11, truckA12

teraz po ulicach miasta będą jeździły odśnieżarki :-)
Dzięki za rade w moim poście, z czasem skorzystam. Bo ten śnieg przez przypadek mi się wgrał :P
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
link do dodatku Christmas Tree nie działa... :-/
Czy autorzy dodadzą ten plik np. do downloadu MafiaTown?

chodziło mi właśnie o tą ciężarówkę coca-coli
Siemka/
Jak mozna ten mod usunac? :)
Blitzkrieg1410 napisał(a):
link do dodatku Christmas Tree nie działa... :-/
Czy autorzy dodadzą ten plik np. do downloadu MafiaTown?


Niestety ja już tego moda nie posiadam na kompie, może któryś z użytkowników go gdzieś ma :-(

Budep musisz usunąć folder maps, oraz poszukać pliku odpowiedzialnego za padanie śniegu. Zapewne ktoś będzie wiedział konkretniej więc poczekaj na dokładniejszą odpowiedź.
Obrazek
@Budep: usuń wszystkie foldery (czyli innych plików to nie dotyczy), z wyjątkiem "savegame"

@Blitzkrieg1410: http://www.speedyshare.com/674127659.html
wielkie dzięki
Witam! Osobiście nie polecałbym Snow Moda na komputery ze starą kartą graficzną. Mam kartę NVIDIA GeForce Ti 4200, nie była zmieniana od nowości kompa (od jakichś 7 lat). Mod działa po prostu fatalnie. Owszem jest wszystko ładnie, śnieg itp (nie ujmując nic autorowi), ale gra niemiłosiernie się zacina, a po jakimś czasie po prostu zawiesza, tak, że potrzebny jest reset. To tyle moich spostrzeżeń co do moda :-)
Kolego, ja bym się nie dziwił, takie stare karty jak Twoja czy moja ( w starym kompie nVidia Mx4400) mogą się pochwalić siłą, ale już nie taką by chodziło wszystko to co powinno i co jest tworzone teraz. Ja też w starym kompie mam części z przed 7 lat, 256 ramu, 1,5 procek, 64 mb grafa, 40gb dysk. (dokupiłem ostatnio 512mb ramu bo już komp siadał). Radzę Ci jeżeli masz mało ramu to aby wszystko lepiej działało dokup sobie w zależności 256 lub 512. I powinno się wiele poprawić. Wcześniej ten mod ciął mi się straszliwie, a teraz gdy mam w pc 768 mb ramu działa pięknie ( nawet gdy zamiast snow moda, wgrywam modern moda).

Ale to jest nieważne :D

Mnie się mod podoba, nawet bardzo, i ten kto go stworzył ma u mnie dużego + , bo klimat zimowy jest bezcenny gdy za oknem nie ma śniegu ! :(
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
a dasz mi do tego moda linka bo nie ma takiej strony MafiaS***** :roll:
Snow Mod jest do pobrania z downloadu MT. :->
Dokładnie, o ile się nie mylę, jest to ostatni mod :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Ja sciągnołem Snow MOd v16 zainstalowałem i nic powiedzcie mi co mam zrobic? prosze
przeczytaj jak instalować mody. nie wystarczy wkleić do gry foldery z modem.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I