Mafia Snow Mod

Hmmm...ja ściągnąłem z innego źródła. Może coś jest uszkodzone? Posprawdzaj foldery, czy dobrze wypakowało.
http://mafiatown.gram.pl/forum/viewtopic.php?p=90#90
Opcja true color była wyłączona....działa, śnieg za oknem, śnieg przed monitorem - I'm lovin it!
Mi też już ten mod działa, ale jakoś mało świąteczny hmmm

Ma ktoś save 100%?

I co ma ktoś te tekstury?
Obrazek
jest to snow mod (shenemod) 1.6. 1.0 dodawało tylko białe budynki i drogi. grało się w zime grało...
kurde ja też muszę sobie załatwić ten mod...będzie zimowo :-P
muore il bandito, la mafia vive
Jutro wydam mój mały modzik aktualizujący snow mod.
Obrazek
Super, jak pokażesz screeny to może nawet ponownie zainstaluje Mafie :-P
muore il bandito, la mafia vive
Mnich się robi.
Moda przygotowuje wraz z Kevinem. To już drugi nasz mod.

Co taksówkarze wożą ze sobą? Choinkę!

Obrazek

Surprise! :mrgreen:

Obrazek

Pierwsza wersja moda powinna pojawić się już jutro!
Obrazek
Heh brakuje jeszcze tej ciężarówki Coca-Coli z reklamy "coraz bliżej święta". Wiecie że snow mod dodaje także pługu-piaskarkę?
Acozz napisał(a):
Heh brakuje jeszcze tej ciężarówki Coca-Coli z reklamy "coraz bliżej święta". Wiecie że snow mod dodaje także pługu-piaskarkę?


I nad tym pomyślimy...
Obrazek
No zdjęcia fajne tylko szkoda, że tak mało śniegu na drodze ;-)
muore il bandito, la mafia vive
No, tylko żeby autorzy oryginalnego modu nie gadali nic potem do administracji MT o prawach autorskich ;-)
Spokojnie. To tylko dodatek do...dodatku :P
Mafioso napisał(a):
No, tylko żeby autorzy oryginalnego modu nie gadali nic potem do administracji MT o prawach autorskich ;-)


Przede wszystkim musieliby posiadać prawa do tych tekstur, a ich nie mają. Więc możemy modyfikować tekstury. Głównie chodzi raczej o uczciwość względem innych.

Z drugiej strony ten dodatek będzie rozprowadzany tylko tutaj i nie będzie sygnowany logo mafiatown.

Poza tym nie popadajmy w paranoje, to tylko parę tekstur które maja stworzyć pełniejszy klimat świąt w grze. ;-)
Obrazek
cron