Mafia 3 ?

Znalazłem ten tekst na tej stronie i postanowiłem go przetłumaczyć. Od razu mówię że nie jestem pewny czy zrobiłem to bezbłędnie ;-)

Mafia 3 w przygotowaniu? Wygląda na to, że tak!

To brzmi niemal niewiarygodnie, druga część jest ciągle dopracowywana, i zostało jeszcze trochę czasu do jej premiery , ale tak naprawdę jest. Według informacji z bieżącego numeru SCORE w 2K Czech "przygotowana" jest Mafia 3! Jak dotąd jednak, wydaje się że jest dopiero w stadium prototypu, więc prawdopodobnie jest za wcześnie na jakikolwiek okrzyk radości.
News na naszej stronie został dodany przez Acozz'a dnia 24.10.2008 o godzinie 19:44, a Twoja wiadomość przed chwilą ;) Krótko mówiąc - nic nowego nie odkryłeś ;) Ale to nic, nie przejmuj się. Dobrze, że wyszukujesz takie informacje. Tak, czy siak masz u mnie plusik w tych sprawach, bo jako jeden z niewielu osób podjąłeś się tego zadania ;)
Zobaczyłem to dopiero teraz :-D A to dlatego że wstawiłem sobie to forum do zakładek, i rzadko wchodzę na forum przez stronę główną :mrgreen: .
Mafia 3 pewnie będzie miała taką samą grafikę, co Mafia II, tyle że inną fabułe :roll: .
Eee...ja tam myślę, że technologia posunie się dalej...o wiele dalej...
Niech oni lepiej poczekają troszkę po Mafii 2.
Tacy szybcy do robienia 3 części.
Coś jest nie tak :-/
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Niech oni lepiej poczekają troszkę po Mafii 2.
Tacy szybcy do robienia 3 części.
Coś jest nie tak :-/


No mówię... po prostu tworzą Mafię II o nowej fabule... czyli że będzie ta sama grafika :->
Kevin napisał(a):
Eee...ja tam myślę, że technologia posunie się dalej...o wiele dalej...


Najwyżej ulepszą silnik graficzny czy też fizyczny bo nowego nie będą pisać, firma by splajtowała a fani by się zaczekali.
Krystian napisał(a):
Mnich napisał(a):
Niech oni lepiej poczekają troszkę po Mafii 2.
Tacy szybcy do robienia 3 części.
Coś jest nie tak :-/


No mówię... po prostu tworzą Mafię II o nowej fabule... czyli że będzie ta sama grafika :->


Dla mnie chodzi o za szybkie tworzenie kolejnego rozdziału w historii Mafii.
muore il bandito, la mafia vive
mafia3game. com jest już zajęta. Ale to nie jest żadna stronka o Mafii...
http://mafia3game.com/

jakaś z reklamami...
Blitzkrieg1410 napisał(a):
mafia3game. com jest już zajęta. Ale to nie jest żadna stronka o Mafii...
http://mafia3game.com/

jakaś z reklamami...


Właśnie o to chodzi...normalnie strona nie byłaby wyświetlona.
muore il bandito, la mafia vive
Mafia III to dość ciekawy temat. Oczywiście jak na razie wyczekujemy naszej upragnionej dwójeczki ;-) Ale tak ostatnio się zastanawiałem, co będzie dalej? Co pokażą nam po świetnie zapowiadającej się Mafii II? I co najważniejsze - w jakim okresie będzie rozgrywać się 3-ka :?: Ja bym bardzo chciał, żeby umiejscowili akcję w latach 70 :mrgreen: Ahhh te piękne auta :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Analogicznie rzecz biorąc być może faktycznie będą to lata 70-te. Pierwsza Mafia to akcja w latach 30-tych, druga część to okres lat 50-tych. Trzecia w latach 70-tych ? Kto wie ?

A Wy jak myślicie :?:
Znowu zbierać na nowy komputer, kiedy jeden kupiliśmy już pod Mafię 2 ? Oj to by było poświęcenie ;-)

A tak poważnie. Ja jestem za, ale podstawą jest to, żeby 3 odsłona wyszła przynajmniej trzy lata po 3 części. No nie wyobrażam sobie tego inaczej... Wychodzi 2, ledwo ją przeszliśmy, albo ktoś nie dał rady, a tutaj już 3 wchodzi na rynek. Fabuła toczy się pięć lat później i np. w grze nie ma Vito... rzekłbym OMG... i na pewno odłożył 2 na półkę, a trójki w ogóle nie kupił... Ponadto musimy mieć czas na opanowanie tej gry, przejście jej.. poznanie każdego miejsca. Podobnie jak z The City of Lost Heaven. Free ride, później mody, samochody. etc., etc. Wydaje mi się, że możną ją o wiele szerzej rozbudować niż TCOLH. No nic... liczę na to, że wydawcy nie zrobią nam stolca w postaci Mafi 3 za szybko.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Ja bym raczej obstawiał, że Mafia 3 jeśli już to wyszła by gdzieś tak za 1,5 do 2 lat ;-) Silnik graficzny lekko podrasują, wplotą ciekawą fabułę i do tłoczni :lol:
Mafia 3 wyjdzie pewnie za 5-8 lat ;) Podobnie jak druga czesc w stosunku do jedynki. Jak mafia 1 wychodzila, to juz mieli zrobiony scenariusz do 2, a zobaczcie po jakim czasie dopiero wyjdzie. ;)

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!