Mafia 3 ?

7th_son napisał(a):
Mafia 3 wyjdzie pewnie za 5-8 lat ;) Podobnie jak druga czesc w stosunku do jedynki. Jak mafia 1 wychodzila, to juz mieli zrobiony scenariusz do 2, a zobaczcie po jakim czasie dopiero wyjdzie. ;)

Pozdrawiam


Wyjdzie dopiero teraz, ponieważ wcześniej twórcy tworzyli silnik do Mafii 2...to nie było tak, że chcieli sobie odczekać 5,6 lat. Byli zajęci, więc nie ma co porównywać, że Mafia 3 wyjdzie 5 czy 6 lat później bo Mafia 2 została właśnie wydana w takim okresie czasowym w stosunku do jedynki ...
muore il bandito, la mafia vive
Silnik robili kilka lat. A samą Mafię bodajże 2, czy 3 lata. ten silnik jest bardzo dobry, więc jeżeli mamy spodziewać się nowej Mafii to obstawiał bym 2012 rok.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Ten silnik jest bardzo dobry


Skąd wiesz ? :->
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Tomasz napisał(a):
Paziu napisał(a):
Ten silnik jest bardzo dobry


Skąd wiesz ? :->


Głupie pytanie, ale odpowiem.
Bo zagwarantowali to nam twórcy.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
[treść usunięta]

Wracając do tematu. Kwestia silnika graficznego Mafii 2 jest jasna. Nikt, oprócz wydawcy, nie wie, jaki to silnik i czy jest i będzie dobry. Wydawcy mówią, że bardzo dobry... to za mało.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Jak będzie to na pewno w 2012r.A akcja będzie w 60 latach.Mnie najbardziej dziwi że ta sprawa z Tomem może zostać nie wyjaśniona.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
adis135 napisał(a):
Mnie najbardziej dziwi że ta sprawa z Tomem może zostać nie wyjaśniona.


Ale co być chciał wyjaśniać ?
Kto go zabił.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Salieri...
Obrazek
W przeciwieństwie do GTA, to VC, SA, LCS i VCS było robione na silniku trójki :P Dla tego tak szybko wychodziły. Nie ma się co dziwić że Mafia 2 wychodzi po takim czasie. W taki sam sposób można porównać datę GTA 3 i GTA IV. Mniej więcej taka sama sytuacja. Bankowo Mafia 3 będzie robiona na silniku dwójki. Więc możemy się jej spodziewać w ciągu 3 lat :P czy coś w tym stylu.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Ja się boję, że tak szybko może wyjść, bo wtedy trójka może być nie wypałem więc ja tam wole troche dłużej poczekać i przy okazji oswoić sie z dwójeczką :D
Moim zdaniem 3-4 lata to nie byłoby znowu tak mało. Kolega cukier ma dużo racji w tym co pisze. Tyle czasu wystarczyło by na to, aby nie zrobić tzw. "odgrzewanego kotleta". Ja powiem tak: chciałbym, żeby wyszły trzy Mafie. Jedna już jest, druga "na dniach" będzie i trzecia tak w 2013-14. Pierwsza była w latach 30-tych i początek 40-tych, druga będzie w latach drugiej połowy lat 40-tych oraz pierwszej połowy lat 50-tych (dokładnie 45-55), i trzecia tak na zwieńczenie lata późne 50-te i pierwsza połowa lat 60-tych. Moim zdaniem to było by idealne wręcz. Nie można też zrobić z tego jakiejś serii jak Need For Speed czy inne takie, że co roku nowa gra, ale o trzy części Mafii można się pokusić. No i oczywiście chciałbym, żeby w każdej była inna historia, co na moje szczęście akurat się sprawdza między 1 a 2 częścią. Mam nadzieję, że jeśli zrobią trzecią część również nie będzie ona związana z drugą. To tyle ode mnie:)
Obrazek
Witam
Moim zdaniem może być to np. dodatek do Mafii 2 :-). Nie trzeba od razu myśleć, że to nowa gra.
Mafia 3 będzie na pewno bo producenci mówi że będzie.Akcja może trwała by w latach 60.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
adis135 napisał(a):
Mafia 3 będzie na pewno bo producenci mówi że będzie.Akcja może trwała by w latach 60.


Yyy możesz mi podać jakąś informacje prasową, w której twórcy mówili, że będzie Mafia 3 :?: