Mafia 3?

Postanowiłem sprawdzić czy ktoś interesował się już pewną ważną domeną i jak się okazało interesował się! Nie można stwierdzić że, to 2KCZ zarejestrowało dwie najważniejsze domeny, ale kto wie, kto wie...

Obrazek
Obrazek
Ja bym podchodził do tego sceptycznie, teraz na domenach można się dorobić, pewno ktoś przeczytał o Mafii II i zarejestrował chcąc się wzbogacić, 2kcz zapłaciło by z nawiązką. Chociaż nigdy nic nie wiadomo. Na forum Mafii II był temat Mafia 3 ale go nie otwierałem.
2KC nie zakłada domen typu mafia.com; mafia2.com lub mafia3.com. Zauważyliście, że jest tak: mafia-game.com; mafia2game.com no i może mafia3game.com?
Racja, racja, ale zapewne 2kcz chciałoby mieć najważniejsze domeny pod sobą nawet jeżeli ich nie wykorzystają. A przecież przekierowania można robić.
Obrazek
Ciekawe ;) Sam to "wykryłeś" czy ktoś Ci podpowiedział?
Sam, po prostu wchodzisz na domeny.pl albo nazwa.pl i patrzysz jakie domeny są wolne a jakie zajęte.
Obrazek
o! mafia3game.com jest już zajęta hm, dziwne...
Dziwne? Chyba raczej podejrzane... Ja osobiście jestem nastawiony w 75%, że to 2K Czech wykupiło sobie tą/te domenę/domeny. A Wy co myślicie o Mafii III? Proponuję kontynuować temat ;-)
Liczę na to niezmiernie, że się pojawi Mafia 3. Byle nie czekać kolejnych kilku lat na wyjście. Widziałbym Mafię 3 w latach 60` i 70`. "Szalone lata sześćdziesiąte", wojna w Wietnamie, a i dla mafii złe czasy to nie były.
"Next time... There'll be no next time"
Zasmucę Was, Mafia3.com jest zarejestrowana przez Ruskich (101serial.ru), a Mafia3Game.com przez Sedoparking.com - firmę kupującą popularne domeny, a później je sprzedającą.

Skąd takie informacje? Nie powiem, sami się domyślcie.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Skąd takie informacje?

http://whois.domaintools.com/mafia3.com
http://whois.domaintools.com/mafia3game.com
Paziu napisał(a):
Mafia3Game.com przez Sedoparking.com - firmę kupującą popularne domeny, a później je sprzedającą.


Ale możliwe, że sprzedadzą tą domenę dla 2KCZ...

Cpt napisał(a):
Liczę na to niezmiernie, że się pojawi Mafia 3. Byle nie czekać kolejnych kilku lat na wyjście. Widziałbym Mafię 3 w latach 60` i 70`. "Szalone lata sześćdziesiąte", wojna w Wietnamie, a i dla mafii złe czasy to nie były.


Ja wolałbym lata takie, jak w GTA:SA - 90 XX wieku.
Rnaki napisał(a):
Ja wolałbym lata takie, jak w GTA:SA - 90 XX wieku.


To zagraj w GTA SA. Myślę, że większość ludzi zdecydowanie wolała by lata 60-70, tak jak zresztą i ja. Pierwsza Mafia była w latach 30, druga będzie w 40-50, więc jak nic trzecia (o ile będzie) powinna być właśnie w 60-70. Może czwarta będzie w 80-90 :-P
Obrazek
Obrazek
No nie wiem... W sumie to logicznie myślisz :-P Ale w latach 90 (jak w GTA SA) były już bazooki i inne "tymczasowe" bronie. Zresztą można by zrobić fajniejsze misje, np. "Pojedź do domu Claustraffie'go i zniszcz jego samochód z bazooki, gdy on wyjdzie na spotkanie" itp.
No ale każdy ma swoje zdanie.
Gdyby wychodziła Mafia 3 to chciałbym żeby dalej byłą w latach 50.Mafia 2 mogła by być "początkiem" Mafii 3.
Obrazek
cron