Mafia 3?

Rnaki napisał(a):
No nie wiem... W sumie to logicznie myślisz :-P Ale w latach 90 (jak w GTA SA) były już bazooki i inne "tymczasowe" bronie. Zresztą można by zrobić fajniejsze misje, np. "Pojedź do domu Claustraffie'go i zniszcz jego samochód z bazooki, gdy on wyjdzie na spotkanie" itp.
No ale każdy ma swoje zdanie.


1. Podałeś typową misję dla GTA - idź&zabij...a nie z tego słynie Mafia.
2. "Bazooka" (ta prawdziwa, nie tylko z nazwy) produkowana masowo była już w 1942 na potrzeby alianckich wojaków ;-) Tak przy okazji...jak chciałbyś przemknąć się z 60mm rurą przez pół miasta?
Ja tam sobie nie wyobrażam jak by mogli zrobić Mafie III np. w czasach lata 1990-2000, jak by to wyglądało, to już by nie była stara dobra Mafia.
Najbardziej "honorowa" mafia istniała w latach 25-60.Później to była już porażka...Zasady przestały istnieć...

Nie o tym jest temat - M.
Obrazek
CzarFace napisał(a):
Najbardziej "honorowa" mafia istniała w latach 25-60.Później to była już porażka...Zasady przestały istnieć...

Nie o tym jest temat - M.


No więc jest jeszcze taki pomysł: mogli by zrobić trzecią mafię o tym, jak to się wszystko rozkręciło, czyli lata 20 - 30
Obrazek
Obrazek
Może bedziemy sterować Donem Peppone? ;-) Nie no wtedy to zamiast większości wozów byłyby powozy konne :-P
Obrazek
A ja miałbym 4 warianty wg mnie najlepsze do Mafii 3.

1.Rzecz dzieje się w latach 60 w Vegas. Dwie rodziny, dwa rywalizujące ze sobą Kasyna. Moim zdaniem świetny pomysł. Z tym że kasyna oznaczają takie rzeczy jak manipulowanie grami, różne akcje typu ustawianie meczy, sabotaże.

2. Po dwóch odsłonach w USA w trzeciej przenosimy się do Włoch, by zobaczyć jak wyglądały najtradycyjniejsze z najtradycyjniejszych Rodzin. Można by zobaczyć skąd wzięły się te wszystkie zwyczaje w Mafii.

3. Coś w stylu: Kolumbia,kartele, narkotyki, handlowanie nimi, Scarface i te motywy. Ja wiem, że dużo z tego zostało wykorzystane w co najmniej 2 innych grach(Scarface, Hitman:C47)ale przy możliwościach 2KCzech mogłoby być ciekawie.

4.Przenosimy się do Rosji ;-) . Początkowo jako drobny zbir w różowym dresiku z baseballem robimy kuku tym co podpadli(wywożenie do lasu itp.)Później awansujemy i zajmujemy się tak złożonymi biznesami jak przemyt Kałachów na bazar czy papierosów w tirach do Polski lub obstawianie meczy ligi rosyjskiej(stawiamy na najsłabszy zespól, a z tym mocnym dzielimy się kasą by przegrał, kosząc miliony). W końcu gdy awansujemy w hierarchii jesteśmy nie do ruszenia przez gliny, które ze strachu często pomagają nam w transporcie broni.
'Masz pit bulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak pi#%ny rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz scieżkę towaru mojemu kumplowi, a na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce

-No właśnie kim ty w ogóle k&^a jesteś, pajacu?'
czapel007 napisał(a):
A ja miałbym 4 warianty wg mnie najlepsze do Mafii 3.

1.Rzecz dzieje się w latach 60 w Vegas. Dwie rodziny, dwa rywalizujące ze sobą Kasyna. Moim zdaniem świetny pomysł. Z tym że kasyna oznaczają takie rzeczy jak manipulowanie grami, różne akcje typu ustawianie meczy, sabotaże.


Zalatuje mi tu GTA SA.

czapel007 napisał(a):

3. Coś w stylu: Kolumbia,kartele, narkotyki, handlowanie nimi, Scarface i te motywy. Ja wiem, że dużo z tego zostało wykorzystane w co najmniej 2 innych grach(Scarface, Hitman:C47)ale przy możliwościach 2KCzech mogłoby być ciekawie.


Kartel to nie taka Mafia którą chcielibyśmy widzieć, czyli rodzina i honor.



czapel007 napisał(a):
A ja miałbym 4 warianty wg mnie najlepsze do Mafii 3.

1.Rzecz dzieje się w latach 60 w Vegas. Dwie rodziny, dwa rywalizujące ze sobą Kasyna. Moim zdaniem świetny pomysł. Z tym że kasyna oznaczają takie rzeczy jak manipulowanie grami, różne akcje typu ustawianie meczy, sabotaże.

2. Po dwóch odsłonach w USA w trzeciej przenosimy się do Włoch, by zobaczyć jak wyglądały najtradycyjniejsze z najtradycyjniejszych Rodzin. Można by zobaczyć skąd wzięły się te wszystkie zwyczaje w Mafii.

3. Coś w stylu: Kolumbia,kartele, narkotyki, handlowanie nimi, Scarface i te motywy. Ja wiem, że dużo z tego zostało wykorzystane w co najmniej 2 innych grach(Scarface, Hitman:C47)ale przy możliwościach 2KCzech mogłoby być ciekawie.

4.Przenosimy się do Rosji ;-) . Początkowo jako drobny zbir w różowym dresiku z baseballem robimy kuku tym co podpadli(wywożenie do lasu itp.)Później awansujemy i zajmujemy się tak złożonymi biznesami jak przemyt Kałachów na bazar czy papierosów w tirach do Polski lub obstawianie meczy ligi rosyjskiej(stawiamy na najsłabszy zespól, a z tym mocnym dzielimy się kasą by przegrał, kosząc miliony). W końcu gdy awansujemy w hierarchii jesteśmy nie do ruszenia przez gliny, które ze strachu często pomagają nam w transporcie broni.
[spoiler]żart, chociaż może nie byłoby to złe, kto wie


To najsłabszy pomysł. Polska i Mafia 3? Nie dziękuje, i Rosji do tego nie mieszajmy. Jeśli już chcemy zmiany od Ameryki to mogą być Włochy. A no i jak mają być kałachy to też dziękuje ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Mafie III osobiście widziałbym w latach 20 - 30, początki motoryzacji, piękne auta... To lubię najbardziej. Co prawda Mafia I była w latach 30, to Mafia III mogłaby być początkiem Mafii I. Co do lat 60 i 70 to kiepsko, już nie tak fajnie jak wcześniej. Rosja? A fuj! Włochy? Ech... Wolałbym nadal Amerykę. Lata 90? To ja dziękuje, nie ma to jak handel prochami na skrzyżowaniu, nawalanie się kijami pod spożywczym i ściąganie haraczy w McDonald's. Gram w tą grę, bo nie jest właśnie taka jak GTA SA czy GTA IV. Kontynuacja Mafii II? Też mogłaby być, w sumie to mało jest wariantów. Mi w ogóle ta gra kojarzy się z latami 20, 30, 40, 50. To właśnie wyróżnia ją od innych.
od Ruskich klimatów jest GTA :D w czworce bardzo fajnie i klimatycznie im to wyszlo :) ale pomysl z kasynami mi sie podoba , tylko musialoby byc wiecej powagi niz w GTA VC, czyli ze np jestes jakims tam zwyklym gangsterem cos w tym stylu , ale skoro byl lost heaven w latach 20-30 i empire bay w latach 50 to bardzo chetnie zobaczylbym empire bay w latach 20-30 :) tylko ze to by moglo byc gorsze bo pojawialyby sie osoby z Mafi 2 i te same rodziny , wiec chyba najlepsza mozliwosc to lost heaven w latach 45-50 :D i tak samo wygladajace miasto (wiadomo pokazany uplyw czasu ) i jakies smaczki typu jakis bar w miejscu gdzie byl bar salieriego tylko np inna nazwa i w jakiejs cut scence bohater by tam byl na piwie i np stary barman by mu powiedzial ze kiedys tam bar nazywal sie salieri i takie tam :D bardzo duzo fajnych opcji np ten port zwiedzic znow ,chinatown a nawet i cmentarz gdzie po szczegolowym ogladaniu nagrobkow mozna by znalezc nagrobek paula i sama , a nawet i spotkac ralpha w jakims warsztacie samochodowym :D a co najwazniejsze mozna by uzupelnic fabule tych 2 czesci ze znajomi z miasta los heaven naslali vita i joe na tommego , ze np okazaloby sie ze miejscowym szefem los heaven jest jakis syn salieriego (kto wie czy niezrobil niebylo o tym mowy w grze ) zakladajac ze dla niego pracujemy i np przypadkowo uslyszec ze nasyla kogos na niego , i np w roku gdzie konczy sie mafia 2 spotkac joe w los heaven bo go np wywiezli albo uciekl :D wene mialem :D ale chodzi mi o to ze mozna fajnie poplacac te fabuly :D wiec po co nam jakies lata 90 i bazooki i ruskie mafie :D ?
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
cron