LostHeaven Multiplayer (LHMP) na horyzoncie!

MafiaCon działa w multi. Jednak moim zdaniem kiedy chłopaki wydadzą wersją dla wszystkich, korzystanie z niego będzie zabronione. What I mean = ban.
muore il bandito, la mafia vive
No tak, w zasadzie to coś na podobiznę hacków czy botów, że włączasz nieśmiertelność, nieskończenie wiele naboi, wczytywanie pojazdów itp. W każdym razie chętnie zagram :P
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
A wiadomo kiedy zostanie wydany? W sensie co trzeba skończyć, żeby opublikować
ZaKlaus pisze że muszą dokończyć jeszcze synchro wszystkich aspektów i obsługe Squirrela.
Bo jak widzicie na filmikach wszystko co potrzebne do gry już jest, pozostaje tylko ulepszenie synchronizacji.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
To jak wydadzą to na Wikipedię pod hasłem 'Squirrel' trzeba będzie wpisać szybko z linkiem do naszego forum.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
http://www.youtube.com/watch?v=feswfw-HVbY

Nowy gameplay z LHMP
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
jaki progres od strony technicznej? Ten czat jest strasznie niepraktyczny, zasłania prawie 1/4 ekranu..
Wielkość czatu pewnie będzie zależała od rozdzielczości, przynajmniej tak byłoby najpraktyczniej. Dodatkowo to czarne tło mogłoby być lekko przeźroczyste np. w 50%. To też by przejrzyściej wyglądało.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Na lifting jeszcze przyjdzie czas.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Chłopaki próbowali zrobić chat taki jak w M2MP lub SAMP jednak te gry korzystają z nowszych wersji directx'a które maja więcej bajerów odnośnie renderowania textu :P Co do chatu to na tą chwile można wyłączyć to czarne tło oraz można zmienić ilość wyświetlanych linijek. Jednak ulepszanie chatu na ten moment nie jest tak wymagane jak optymalizacja i lepsze synchro.

Na tą chwile jak widzicie z filmiku multi jest juz grywalne :) Raz na jakiś czas jest chwilowy desynch animacji czy coś ale da się grać.
Za niedługo jak Panowie dodadzą obsługe Squirella / LUA to będzie można zacząć tworzyć już jakieś gamemody :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Czat jak czat, można poprawić zawsze. Mam nadzieję, że da się poprawić to, że jak widać na początku filmu trochę szarpie autami innych graczy kiedy jadą ;)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Mam dla was niespodziankę. Pewnie domyślacie się o co chodzi :D
Tak wiec jako pierwsi dostajecie informacje że publiczny test LHMP wystartuje lada dzień!
Możliwe że nawet już w kwietniu :) Romop5 zapina wszystko na ostatni guzik żeby wydać do użytku publicznego wersję testową.
Jak będę znał dokładniejsza datę to napisze w tym temacie :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
W dzień premiery zakładamy serwer!!! :D Piszemy na FB i na głównej, że jesteśmy pierwszym oficjalnym serwerem LHMP :P Będzie fejm jak cholera.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Nie wchodziłem na to forum gdzieś od roku i postanowiłem zobaczyć z ciekawości co się zmieniło, a tu taka niespodzianka :D
Jak mp wyjdzie chętnie z wami popykam ;)
Żeby LH:MP działało trzeba będzie Mafię patchować do 1.0?
Obrazek