Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Leopold Starzyński

Witam , ponieważ ten post będzie z 21 V 2010 r , a zarejestrowałem się tydzień temu , to jednak się przedstawię . Mam niemieckie imię (nie myślcie , że ja to Hitler :mrgreen: ) takie jak w moim nicku .
Leopold Starzyński . Mam ok. 13 lat i mieszkam w Grajewie . Bardzo czekam zwłaszcza na Wasz mod jakim jest Polish Mod :) Wiem , nikt mnie nie polubi , bo mam niemieckie imię , no w życiu bywa :(
Jednak gram w Mafię już dawno i to super gierka . To ja jeszcze powiem , że uczę się w szóstej klasie , co wszystkie zdałem ;) 8-) 8-) 8-) 8-)
Powiem jeszcze jedno , to nie ja !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=k_saxibUtVE

http://www.youtube.com/watch?v=yG1sy67I ... re=related

^ON TEŻ MA NA IMIĘ LEOPOLD^
Wiem , że się nie podobam , więc jeszcze na przekonanie że nie jestem tym dzieciakiem z zardzewiałymi okularami :

http://www.youtube.com/watch?v=fJNP-vw8 ... re=related

EDIT : Skoro nie wierzycie , to nie , ale mnie tak na serio nazwali mnie rodzice :-/
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Witaj w szeregach i nie przejmuj się sprawą imienia. Tutaj nikt nie będzie Ci pod tym względem dokuczał ;-)
Tak , a oglądałeś filmy ? Jeden koleś ... codziennie na GG Mi takie filmy pokazuje :cry:



Dziecko Neo
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Nie możesz go zablokować? Tak przy okazji - witaj na MT.
Mafioso napisał(a):
Nie możesz go zablokować? Tak przy okazji - witaj na MT.


Jeden z moich kolegów nie ma go zablokowanego i podobno są takie opisy " leopold Starzyński i jego największe wykroczenie !!!!!


Ja mam zablokowanego , a kolega nie , więc wiem , jakie są opisy :/ No i jak dostanę nowego kompa to będę grał w Mafię 1 i będę z niecierpliwością czekał na Polish Moda .

Edycja : Wreszcie bezdomny :D
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Witaj na MafiaTown :-) A imieniem się nie przejmuj, naprawdę spotykałem gości, którzy imiona mieli o wiele gorsze od ciebie (np. Alfons :mrgreen: ) A różnych idiotów olewaj :-)
OK , nie ma sprawy omijam ich , ale te pasożyty cały czas na mnie się czepiają . Aj , za dużo histeryzuję :)

Bo ktoś pisał , że będzie czarny Fiat ... aj to do innego tematu dam .
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Widzę że Kolega Leopold mieszka nie daleko Mnicha ;)
A tak to Witam na MT nie przejmuj się imieniem ja osobiście nie widzę w tym Niemieckich korzeni ale jak Ty widzisz to oke ;P
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Bo taki Niemiec nagrywał od 2005 roku chyba filmy i po kilku latach powiedział na jednym z filmów , że nazywa się Leopold .

Wnikać :)

O niedaleko Mnicha mieszkam , odwiedzę go :D
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Witam serdecznie :-)
Witamy :mrgreen:
Obrazek
Elo ;)
Obrazek
Hejoł !!!
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Witaj!!!!! Czemu ktoś miałby Cię nie lubić za Twoje imię ;-) .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Witaj na MT. ;-)
Obrazek