Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Leopold Starzyński

Witaj,olej tych ludzi co ci dokuczają,jeśli ktoś nazywał się Leopold i robił jakieś głupoty to nie znaczy że robisz to samo.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Bananmaciek , ciągle do oka wpadają mi dwie rzeczy :

1. All Bundy :-)
2. "Dziewczyna z porem" .

Nieźle . A tak to dziękuję za moje wsparcie , Wy przynajmniej nie reagujecie na czyjeś imię .
Dosłownie : Śmieszne imiona Was nie interesują , czyli nawet , jak ktoś Alfons się nazywa , to Wam też nie przeszkadza , my normalni jesteście i pozdrawiam (prawie) całą Polskę .
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Witaj :-)
Leopold napisał(a):
...jak ktoś Alfons się nazywa ...

Mój pra dziadek się tak nazywał ;-) .Sorka za OT.
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
Witam.

A co do Twojego imienia, skoro tak bardzo Ci się nie podoba, to zapraszam tutaj. Wygeneruj sobie nowe, mafijne imię ;-)
A tak na poważnie, to się nie przejmuj. Na prawdę są gorsze imiona, jak np wspomniany wcześniej Alfons. Pozdro
Obrazek
Obrazek
Paolo Coppola << To mi wyszło :!: :!:

Dobrze , że nie Paolo Coppara :mrgreen:
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Leopold? Toż to normalne imię, takie jak każde. Witaj wśród nas (jeśli wolno mi się tak wyrazić).
Obrazek
Witaj :-D Przy okazji dopiero od ciebie dowiedziałem się, że Leopold to niemiecki imię ;-) Mi tam w niczym nie przeszkadza ... bylebyś pisał poprawne, zrozumiałe posty :-P
Gangster napisał(a):
Leopold? Toż to normalne imię, takie jak każde. Witaj wśród nas (jeśli wolno mi się tak wyrazić).


Oczywiście , że możesz ;)

Blitzkrieg1410 napisał(a):
Witaj :-D Przy okazji dopiero od ciebie dowiedziałem się, że Leopold to niemiecki imię ;-) Mi tam w niczym nie przeszkadza ... bylebyś pisał poprawne, zrozumiałe posty :-P


Ja , gut :)

Tak , dobrze :) Aj , ostatnio bardzo interesuję się Polish Modem , przepraszam , że tutaj , ale , wsiadając do samochodu to będzie oryginalna nazwa np. FSO Polonez :?:
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
Witam :-)
Mam nadzieje,ze znajdziemy wspólne tematy.
Witam :)
Chyba sie nie przywitałem ostatnio. Teraz to nadrabiam, więc witam.
Obrazek
Witaj na MT :!: ;-)
Obrazek
Bądź pozdrowiony i nie przejmuj się tymi (za przeproszeniem) debilami.
Obrazek
Mnie chyba z 2 tygodnie czy tydzień na MafiaTown nie było . Przepraszam za małą aktywność :-?

A i dziękuję , że ze mną aż tylu osób się przywitało :)

EDIT : Jak się konto usuwa na MT ?
Leopold und Mafia
Ich komme aus Polen :-)
Czarna lista :
-Rnaki ,
-nivener .
Wy mnie poniżacie , ja Was :D
cron