Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Które prawdziwe ?

Nie ma możliwości wejścia na teren Morello w Oak Hill, tylko na posiadłość tego Radnego. Oczywiście w misji Odwiedziny U Bogaczy.
Obrazek
I tu Cię zaskoczę - można wejść. Sam próbowałem 8-) Kombinujcie dalej.
Otóż w wersjach beta (o ile dobrze piszę) miało być w misji Śmietanka na Kawie jeszcze jedno, pechowe dla nas, zakończenie, kiedy Tom, Paul i Sam wjeżdżają Falconerem na posiadłość Morello jadąc za jego samochodem. Uderzają w drzewo i bach! A więc w misji Śmietanka na Kawie można wejść, wg mnie ,"po śmierci Morello". Po prostu podchodzimy do bramy posiadłości Morello, pojawia się wykrzyknik i już :-)
Trochę to nieprecyzyjne opowiedziane, ale odpowiedź brzmi, że w misji "Śmietanka na kawie"
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
No jasne, że tak.
No to Które prawdziwe?
Cossack w podstawowej wersji rozpędza się do 189 czy 198 km/h?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Gra stanęła, ale to z mojej winy, bo podałem złą prędkość, nie 189 km/h, lecz 190 km/h.
I to jest w sumie prawidłowa odpowiedź. Ale dobra, ponieważ gra stanęła, zadaję nowe pytanie.
Gdzie znajduje się dom, w którym rozpoczynamy Jazdę Ekstremalną?
W Oak Hill czy w Oakwood?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Oak Wood oczywiście :)

Jako iż jestem pewien prawidłowości podanej przeze mnie odpowiedzi, pozwolę sobie zadać wam swoje pytanie.

Jak nazywał się kierowca, którego należało wyeliminować z wyścigu poprzez uszkodzenie jego auta w pierwszej części misji Czysta Gra?
Dobra, napiszę bez dwóch odpowiedzi: Martin Lichtenberg :)
Jak coś, oddaje kolejkę.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Na moście Giuliano w misji "Czysta gra" widzimy wypadek samochodowy czy samobójcę, który chce się rzucić z mostu ?
Samobójcę.

Ile przednich świateł posiadał pojazd, który dostarczyliśmy Lucasowi w misji "Czysta gra"?
Carrozzella nie ma świateł ;-)

Najwięcej utworów z miasta wykonał Django Reinhardt czy zespół Mills Brothers?
Django Reinhardt

Jakie były ostatnie słowa Pauliego?

a) "Już się nie mogę doczekać!"
b) "Znakomicie! Udało się!"
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Odpowiedź a). Paulie nie mógł się doczekać aż Tommy każe mu zjeść opancerzoną walizkę której nigdy nikt nie zobaczył ;-)
Ale to nie są jego ostatnie słowa... To są ostatnie słowa które słyszymy w tej misji. Później jeszcze pewnie coś mówił do Tommiego albo Sama. :mrgreen:

Oddaję
Wezmę ;-)

Jaki napis ma ciężarówka którą jedziemy w misji ,,Robota na boku'' ,,Chwila Relaksu'' Atlantic Import czy Atlantic Export ?
Obrazek
1. Chwila relaksu, a nie Robota na boku
2. Atlantic Export

Jak coś to oddaję
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...