Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Które prawdziwe ?

Raczej Sam ale nie pamiętam żeby było coś o tym w grze... Na pewno Tommy jest najmłodszy ze wszystkich a Paulie ma po dwudziestce ( czyli może mieć zarówno 21 jak i 29 ).
Albert302 napisał(a):
Kto był starszy Paulie czy Sam?


W grze nie ma nic na temat wieku Sama, ale jeżeli opierać się na informacjach ze strony o Mafii przypominającej wikipedię, to Sam i Paulie mieli po 34 lata.
Co do wieku Pauliego z gry, sądze że twórcom chodziło o to, że nie ma on już 20 lat (czyli jest starszy).
muore il bandito, la mafia vive
a wlasnie ostatnio na wikipedi chyba natknelem sie na to ze Paul jest starszy od sama :D co prawda niema roku urodzenia ale poprostu jest napisane ze jest starszy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Postacie_z ... ost_Heaven


Dosia Jaki off ?:D to bylo w formie odpowiedzi na pytanie :) wiec odpowiem pelnym zdaniem .
Paulie jest starszy od Sama :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
yyy... Offtop się robi. Pisać zgodnie z tematem.
Parowiec z Lost Heaven nazywał się Lost Sky Princess czy Lost Heaven Queen ?
Lost Heaven Queen?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Yes, mister 8-)
OK :)
Coś z Mafii II:
Są dwa, wg mnie, konkurencyjne modele samochodów: Walter Coupe i Smith... też Coupe :)
Który jest wolniejszy?
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Wolniejszy jest Walter Coupe.
Rzecz jasna :)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Scorsese Import czy Scorsese Export?
Import, o ile dobrze pamiętam
Obrazek
Yes sir ;-) Zadajesz.
Oddaję ;]
Obrazek
Biorę

Kiedy można wejść na teren posiadłości Morello na Oakhill ?