Kolejny kod?

Znalazłem coś takiego na pewnej stronie z kodami ;)

Cheats
Hit SHIFT and the tilde key (above the TAB key) when the game is running and enter the following cheats.
badgangsters - invulnerability
deadguns - restock guns and ammunition
Submitted by mafioso


W moim tłumaczeniu:
Kiedy gra jest włączona wciśnij SHIFT i tyldę (~, nad klawiszem TAB) i wpisz jeden z poniższych kodów:
badgangsters - niesmiertelność,
deadguns - odnowienie broni i amunicji.



Czy ktoś kto posiada zainstalowaną na komputerze Mafię mógłby to sprawdzić? ;)
Nie wiedziałem, że nie wiedziałeś, że w Mafii są kody... ;-)
Yhhh...chyba dużo osób nie wiedziało, ponieważ Mafioso na stronie głównej dodał newsa z PIERWSZYM (przynajmniej według niego, mnie i kilku innych osób) kodem do Mafii ;) No więc to działa czy nie?
Nie ma takich kodów i nie było. Z tymi kodami pojawiło się takie coś jak poradnik do zarabiania kasy w "kasynie". Jednym słowem - fake. A kod z newsa sam wypróbowałem i działa.
Widzę, że nie słyszeliście o tym, że ~we wrześniu wychodzi "Enyklopedia Gier 2009" (właściwie to co roku), do kupienia w kioskach; koszt-20zł. Są tam, m.in recezje gier, poradniki, KODY i nawet TRAILERY. Tam już wcześniej znalazłem te 2 kody do Mafii (NIC o kasynie), nie wypróbowywałem ich, no bo nie gram na kody... trudno mi byłoby wytłumaczyć czemu :-? (satysfakcja?? nawet, jak to swobodna jazda...). Myślałem sobie, że działają, a Mafioso znalazł jakiś nowy kod...
Może kupie :->
Ludzie, zrozumcie! Znalazłem to na jednej z angielskich stron z kodami i pytałem się tylko czy to działa!!!
U mnie nie
Trzeba mieć chyba wersje z konsolą do kodów (o ile taka istnieje w mafii), bo inaczej nie da się wpisać.
muore il bandito, la mafia vive
U mnie ten kod chodzi :-D wpisuje go tak po prostu
ale nie chodzi tu o kod "boxer"
u mnie nie działa
te kody to LIPA nie działają dlatego bo nie włącza się konsola :-|
A kto powiedział, że ma być jakaś konsola? Kto powiedział, że one w ogóle działają?
U Mnie też nie działają.
Fake, Fake, Fake.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."