Kolejny kod?

Hanys to z konsolą było od razu po wydaniu mafii. I gazety źle drukowały te kody.
Ten kod oczywiście działa ;P Ale nie w MAFII z 2002 roku. Była też gra MAFIA z 92 roku chyba. I to w niej działały. To samo się tyczy kasyna.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
na mafii z play'a niczego takiego nie ma bo tam mafia z play'a została wydana 2008 roku
Mafia została wydana w 2002. Tyle. To co wydało Play się nazywa "reedycją". To nie jest inna gra.
aha a za niedługo jest Nowa Reedycja Mafii z Cenegi :mrgreen: :-D :mrgreen:
W tej reedycji zmieni się tylko kolor pudełka, sama gra się nie zmienia, nie wiem czym się tu ekscytować...
zmieńmy temat na eeeee np.Obsługa MafiaCon ;-)

// Ostrzeżenie +1 - M.
ModernM napisał(a):
zmieńmy temat na eeeee np.Obsługa MafiaCon ;-)


Chyba żartujesz...
Jeżeli chcesz pisać o MafiaCon to załóż odpowiedni temat, offtopy nie są dozwolone...
muore il bandito, la mafia vive
Blitzkrieg1410 napisał(a):
W tej reedycji zmieni się tylko kolor pudełka, sama gra się nie zmienia, nie wiem czym się tu ekscytować...


Dokładnie:D Wielka mi reedycja:D Kolor pudełka będzie jakiś inny, sama gra się nie zmieni, żadnych dodatków też nie będzie do gry, np. w postaci mapki, więc nie ma się czym jarać:D
Obrazek
Właśnie ze jest się czym jarać :) Mafia jest taka słąwna ze robią już chyba czwartą reedycje.
Nie wiem jak was ale mnie to cieszy.

Z tego co pamiętam to była w zwykłym pudełku. Potem w pierwszej kolekcji klasyki (tą posiadam) była w playu 2 razy no i oczywiście w nowej kolekcji klasyki.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
nawet z reedeycji ja się cieszę to nawet 5 skoro z starej kolekcji klasyki 2x w playu i nowej kolekcji klasyki i z cenegi 8-)

// Co?! - M.
Kolekcja klasyki wydaje Cenega... :-/
Temat, koledzy, jest o kodach.
cron