Kolejne postacie

Acozz napisał(a):
Ginące dzieci, to będzie niesmaczny widok.


Zgadzam się, według mnie powinni tego zakazać.
muore il bandito, la mafia vive
Tomasz napisał(a):
Acozz chyba już zdecydowali, że dzieci jednak będą w grze :D skoro mówią o tym na 6 miesięcy przed wydaniem gry w gameplayu z Gamescom to raczej nie ma odwrotu. Z drugiej strony, gdyby tak spojrzeć na to przez pryzmat dotychczasowych produkcji, to równie dobrze można by powiedzieć -> zwierzęta tak, kobiety nie. Przyjęło się zawsze mówić kobiety i dzieci coś tam, coś tam. Więc być może będzie to pierwsza gra, gdzie gracz będzie miał kontakt z dziećmi. Wg mnie, ciekawe.


Nie... bardzo prosto usunąć dzieci z gry. Wystarczy usunąć parę plików :-P
Polecam filmik, który załączyłem kilka postów wyżej. Oczywiście, łatwo usunąć plik z dziećmi i wierze Ci na słowo, ale skoro w ww. przeze mnie filmiku Denby mówi "you can see kids throwing snowballs" to znaczy, że one tam są ;-) i już nie znikną ;-) Poza tym, Mafia 2 to gra przeznaczona dla pełnoletnich użytkowników, u których nie wystąpią skutki uboczne z tytułu użytkowania tego produktu :-P hie hie :lol:
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Owszem, biorąc rzecz łopatologicznie 'jesteśmy pełnoletni' i możemy mordować dzieci w grach. Ba, powinniśmy mieć możliwość podpalania wózków z niemowlętami i wrzucania granatów na porodówkę, czemu by nie.
Ale to by po prostu nie przeszło. Wywołałoby większe oburzenie, niż 'Wino Prałat'. Większe nawet, niż HotCoffee. Gra zostałaby wręcz napiętnowana.
Poza tym, czy ESRB podało już ograniczenie wiekowe? Na IGN znalazłem informację, iż jeszcze nie wydano ostatecznego oświadczenia. W innych krajach restrykcje wiekowe są faktycznie przestrzegane, w przeciwieństwie do Polski, przez co gra straciłaby rzeszę odbiorców.
Choć z drugiej strony, Mafia to tytuł zobowiązujący i zapewne nie miałoby to większego wpływu. W tym przypadku ESRB może sobie ograniczać do woli.
Taka decyzja producenta będzie się za nim jednak ciągnąć. Wystarczy spojrzeć na konsekwencje poniesione przez TakeTwo za wydanie GTA. Zwykła gra, ogromny zysk, masa procesów sądowych i odszkodowań.
"Jeśli zbyt długo patrzysz w czeluść,
Czeluść zaczyna patrzeć w Ciebie." - Fryderyk Nietzsche
To nie producenci są poje**** tylko odbiorcy ich produktów... ale świata nie zmienisz... ;-)

Prawdę mówiąc, chciałbym, żeby w Mafii2 były dzieci, ale bądźmy szczerzy, była by jazda. Nie będę uparty jak osioł i zgodzę się z wami... Dla mnie taka nowinka okey.. bo nie odwali mi na łeb, nie wyjdę na ulice i nie zacznę rozjeżdżać ludzi. Jednak są osoby w naszym społeczeństwie, które są podatne na skutki uboczne korzystania z takich rzeczy. Kolejny temat to przestrzeganie tego prawa na temat sprzedaży, a raczej jej całkowitego zakazu dla osób niepełnoletnich... hmmm... bullshit... "Tato, kup mi grę", albo Wujku, Bracie, Kuzynie, Ciociu, Sąsiedzie, Sąsiadko, whatever..
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Na przykład w Australii z ocenami wiekowymi gier jest tak, że jeśli jakieś rzeczy im nie będą odpowiadały, pewne elementy będą za ostre - mogą nawet zakazać sprzedaży gry w kraju. Zdaje się, że już były takie przypadki.
W jakiś sposób jest to sprytne, ale cierpią w tym momencie niewinni niczemu potencjalni odbiorcy gier przez głupie widzimisię danej komisji, która uziemi cały projekt ze względu na nastolatka, który będzie bił w grze swojego rówieśnika. Wg mnie, nieodpowiednia polityka. Prawda jest taka, że nie ma sposobu na ograniczenie dostępu do treści zakazanych osobom nieuprawnionym prawnie do zapoznania się z tymi treściami. Ludzie -> czyli potencjalni odbiorcy, musieliby zacząć od siebie. Postanowić jasno sprawę, mój syn nie będzie zapoznawał się z rzeczami, które nie są dla niego przeznaczone do momentu osiągnięcia pełnoletności, czyli pełni praw i obowiązków jako obywatela danego kraju. Każdy rodzic musiałby tak postanowić, a jak jest autentycznie ? Powiem delikatnie; Jesteśmy w lesie :-o, żeby nie trzeba było brzydko o czterech literach pisać.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Ten pomysł z dziecmi to zły pomysł.A ten braian to przypomina mi tego gline z rodziny zastępczej.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną

Sprawdźcie 2:00.

Widzicie tą dziewczynkę, która stoi z mamą?
Myślę, że już w Mafii 1 miały być dzieci (nie licząc córki Franka), ale jednak z tego zrezygnowano. Może bali się konsekwencji, przecież wtedy dopiero wchodziły gry z otwartym światem. A teraz takie gry to już standard i może teraz myślą, że dzieci w grze nie zostaną źle odebrane.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
hm, ta dziewczynka wygląda mi na model córki Franka, więc to chyba tylko tak dla bajeru ;-)
Blitzkrieg1410 napisał(a):
hm, ta dziewczynka wygląda mi na model córki Franka, więc to chyba tylko tak dla bajeru ;-)


No, ale to nie mogła być córka Franka, bo ich wtedy w Stanach nie było ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Paziu napisał(a):
Blitzkrieg1410 napisał(a):
hm, ta dziewczynka wygląda mi na model córki Franka, więc to chyba tylko tak dla bajeru ;-)


No, ale to nie mogła być córka Franka, bo ich wtedy w Stanach nie było ;-)


MODEL CÓRKI. Nie samą córkę.

Btw. to chyba temat o nowych postaciach z gry Mafia 2 a nie przypomnienie tych z jedynki.
muore il bandito, la mafia vive
Ciekawe, czy Bomber i Brian będą pomagać nam częściej czy tylko w tak jak gangsterzy w ''jedynce'' w misji z Sergio.
Wytłumacz bo nie wiem o co ci łazi
Mnich napisał(a):
Paziu napisał(a):
Blitzkrieg1410 napisał(a):
hm, ta dziewczynka wygląda mi na model córki Franka, więc to chyba tylko tak dla bajeru ;-)


No, ale to nie mogła być córka Franka, bo ich wtedy w Stanach nie było ;-)


MODEL CÓRKI. Nie samą córkę.

Btw. to chyba temat o nowych postaciach z gry Mafia 2 a nie przypomnienie tych z jedynki.


No model tak, ale nie córka ;-)
No jest to temat o postaciach, z dwójki, ale podtemat o dzieciach wymagał przypomnienia postaci z części pierwszej :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]