kody

siemka.może uda nam sie ustalić do czego są kody na MT np.polifuck-działanie nieznane
w ustaleniach może brać udział każdy
Ale...jak chcesz to ustalić...na forum? :lol:
Kevin napisał(a):
Ale...jak chcesz to ustalić...na forum? :lol:


Niech zapyta Google[Bot'a], on jest chyba w zmowie milczenia z twórcami gry :lol:
muore il bandito, la mafia vive
dużo jest przemyślen na te czity :P

polifuck - podobno w angielskiej wersji gry wyłącza policje.
ale ja myślę że poli nie chodzi o policje tylko o poligony :P
pewnie gdzieś w grze siatka się gdzieś psuje i można gdzieś wejść :P
a tak poza tym np. ten czit może działać tylko w wersji dajmy na to 1.1
to samo jest z cumdal. działa tylko w 1.1
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Masz racje. Niektóre kody działają tylko na niektóre wersje gry i wersje językowe mafii.
Cukier napisał(a):
to samo jest z cumdal. działa tylko w 1.1

U mnie działa, a mam z KK (1.2).
U mnie wszystkie z tych kodów działają, tzn. po ich wpisaniu ekran się na chwilę ściemnia ;p
u mnie też sie ściemnia ale z municak to nic ekran sie ściemnia i nic dalej tyle samo ammo :-(



może wiecie dlaczego?pomóżcie!
dodam,że mam grę z KK


czemu nikt nie pisze?
Postaram się coś znaleźć na temat kodów.
Salieri Cię dorwie
Ostatni post : przez oskar » 15 września 2009, o 16:53

To żeś się nakopał. I to głęboko!
Z tymi kodami jest tak, że działają kiedy im się chce. Pamiętam jak kiedyś próbowałem użyć tych kodów - raz działało, raz nie. Co do POLIFUCKa, sądzę, że nie ma co dalej szukać...
Obrazek
u mnie kod na życie ( KREFJEZIVOT ) działa tylko parę razy
CORNUFSE ( na otwieranie wszystkich samochodów ) działa zawsze i wszędzie a tak na marginesie to można razem z nim zrobić ciekawą rzecz z lassiterem tego faceta z misji "rutynowa robota" ;-)
Krefjezivot działa tylko raz w każdym odcinku misji. A co do innych kodów .Nie można tak tego zostawić , skoro wiemy , że takie kody istnieją , to musimy tez wiedzieć do czego służą. czytałem dzisiaj , że polifuck wyłącza po prostu działanie kodów , ale to nieprawda bo sprawdzałem. Zastanawiam się czy te nazwy kodów w języku czeskim mają jakieś znaczenie , bo jeśli tak , to można przetłumaczyć je na język polski i będziemy wiedzieli co one dają.
Salieri Cię dorwie
jest jeszcze PARNIK który na przepływających kontenerowcach dodaje taką kukłę na dziobie
oraz JIZDA który w samochodach do tego przystosowanych ( kabrioletach ) zdejmuje dach
@Up: Wszystko jest napisane na stronie (tutaj). Po co powtarzać to tu?
Obrazek
A polifuck , a rozmaz? Jest napisane? Nie jest ,więc trzeba dojść do czego one służą.
Salieri Cię dorwie
cron