Jakie modyfikacje polecacie?

@Bolt :

Bardzo Ci dziękuję za pomoc :) Gdybyś posiadał jeszcze jakieś ciekawe modyfikacje kompatybilne z tymi i w miarę mało wymagające jak na 10 letni komputer to możesz pisać na PW :-D

Przepraszam za double post, ale mam problem odnośnie city bars mod v 2.1:

Lizak: Pobrałem z tej strony, którą mi podałeś i było to w formie instalatora. Wybrałem główny katalog z grą i zainstalowałem, lecz po wejściu do gry, odpaleniu swobodnej jazdy/samouczka/wprowadzenia i całej reszty po kolei nic się nie zmieniło - ciągle ta sama mafia. Czy jest możliwe to, że ten mod jest niekompatybilny z Interface Renovation, Updated interface i Characters HQ Mod? Bardzo prosiłbym o odpowiedź :)
Z tego, co pamiętam, to City Bars obejmuje tylko Free Ride Miasto-dzień, a nie samouczek.
Jak ci mod nie działa, to pobierz sobie zmodyfikowany RW_DATA.DLL
Ewentualnie możesz uruchomić grę jako administrator. Mi to dziła, jak mody nie chcą zaskoczyć.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ale chodzi mi o ten ulepszony city bars - gdzie lokacje są ożywione :)
Wejdź w folder Missions. Tam powinny być lokacje, w których ten mod działa.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
No wszedłem, mam tam: freekraina, freeride i kilka folderów mise. Jak sprawdzić, w którym trybie działa? :D

Zielony jestem w tych tematach :x
Mniku napisał(a):
No wszedłem, mam tam: freekraina, freeride i kilka folderów mise. Jak sprawdzić, w którym trybie działa?

Powinno działać w tych, które wymieniłeś. :-P Pod warunkiem, że nie mieszałeś tego moda z innymi.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Sęk w tym, że jak odpalam swobodną jazdę to jest wszystko po staremu, a powinno być raczej tak jak na filmikach, które kilka postów wyżej podesłał Lizak :)

Mam zainstalowany Charakters HQ Mod, Interface Renovation i Update Interface.
Spróbuj ponownie zainstalować moda i uruchom grę jako administrator. Jak dalej nie będzie działać, to najwyraźniej trzeba będzie poszukać tego RW-data.

Mody instalujemy na czysto. Tylko jeden na raz.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Reinstalowałem już moda, uruchamiałem grę jako administrator i nic nie pomagało.

Po raz 3 napiszę - mam 3 modyfikacje: Characters HQ Mod, Interface renovation i updated interface i zastanawia mnie, czy to przez to ten mod nie chce działać, bo jeśli nie, to nie będę niepotrzebnie odinstalowywał tych modyfikacji :-D
Też się nie do końca znam, ale powiem tak. Mieszanie modów w moim przypadku zawsze kończyło się tak samo: nie działał żaden. Zwłaszcza, jak jeden z nich posiadał RW_data, przystosowany do danego moda.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Usunąłem te 3 mody, spróbuję zainstalować "na czysto" city bars. Jak nie pomoże, to trudno, zainstaluję je ponownie. Sęk w tym, że te 3 modyfikacje, które już były wgrane to działały, lecz samo city bars po zainstalowaniu nie działało.
Spróbuj zainstalować go na czysto, jak nie będzie działać, to pobierz to : http://www.moddb.com/games/mafia/downlo ... -patch-v11
Ponadto spróbuj też wypakować pliki xTractorem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Teraz gdy odpalam swobodna jazda, miasto - dzień i wybieram jakikolwiek region, w którym chcę rozpocząć rozgrywkę to wyrzuca mnie z gry, wyskakuje błąd. Nie mam pojęcia, co robić :/ wgrać ten rw_data.dll?

Nie wiem czy jest taka potrzeba, skoro w instalatorze już były takie pliki jak maps, mission, models, sounds i tables i są już one w głównym katalogu gry.

Pobrałem tego patcha, wciskam start i wyskakuje mi taki kominkat : Errror. Version missmatch, or file is already patched!"
Jaki patch pobrałeś i jaką masz wersję gry?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Pobrałem ten patch, do którego mi dałeś link - v 1.1

Wersję gry jaką posiadam to 1.2. Grę kupiłem w kiedyś w playu za 10 zł.

I co, wie ktoś jak mi pomóc? Bardzo bym chciał zagrać sobie w tą modyfikację :)