Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Jaki Jesteś/Kim jesteś?

Tak, nigdy nikogo nie oszukałem.

Jesteś Ateistą?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Nie, jestem Chrześcijaninem. Przy okazji chciałbym odnieść się do wypowiedzi kolegi:
Bolt napisał(a):
Może lepiej, gdyby pytanie zabrzmiało "Czy jesteś wierzący?"
Pewnie lepiej by brzmiało, jednak wierzyć można w różne rzeczy a ja chciałem wyrazić się bardziej precyzyjnie. Z resztą postu się zgadzam, no może poza faktem że wierzący boją się kary - ach gdyby tak mogło być zawsze! Ale cóż, napisane jest "Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni" ;-) W swojej wierze miałem chwile zwątpienia, ale ostatecznie stwierdziłem że nawet jeśli Bóg nie istnieje, to i tak warto żyć według przykazań. Oczywiście nie jest to łatwa sztuka, ale myślę że gdyby więcej ludzi chociaż próbowało, to na świecie byłoby wszystkim lepiej.

Jesteś mściwy?
Nie, za zwyczaj nie mam za co lub na kim się mścić. Z ludźmi dobrze żyję.

Jesteś fanem Hip Hopu?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Fanem to tam nie jestem, ale czasami Ice Cube'a albo D.Dre się posłucha. Wole Rocka.

Jesteś maszkaranem?
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Chyba nie jestem. Nawet nie wiem co to słowo oznacza...

Jesteś tzw. Pseudo-skate'em? Czyli luźne ciuchy, czapka z new era, dresy szerokie spodnie...
Nie, dziękuję.

Czy posiadasz jakieś owłosienie na twarzy? Jeśli tak, to jakie? Wąsy, broda, jedną długą brew?

@down (według autora tematu):
Jest już coś takiego "masz/nie masz" To jest coś podobnego tylko dotyczy nas samych
Maf napisał(a):
Czy posiadasz

Coś dużo osób myli ten temat z Masz czy nie masz? :k

No posiadam lekki zarost w postaci bródki i dłuższe włosy, ale odpowiadam w drodze wyjątku.


Czy jesteś zwolennikiem kary śmierci?
Myślę, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Sam mam mieszanie uczucia. Z jednej strony nie wyobrażam sobie, żeby w XXI w. w demokratycznym kraju, który jest członkiem UE i ONZ była stosowana kara śmierci. Z drugiej zaś powołam się na głośną niedawno w mediach sprawę tego pedofila i mordercy. Przecież on powinien wisieć już 25 lat temu, podobnie jak cała reszta tych zboczeńców. Takich przestępców nie powinna obejmować amnestia z 1989 roku, ani żadna inna. Podsumowując: Jestem zwolennikiem kary śmierci tylko za najcięższe przestępstwa, takie jak morderstwo ze szczególnym okrucieństwem, czy też tak jak w w/w przypadku morderstwa powiązanego ze zboczeniami.

Jesteś zadowolony z tego, że polska jest w NATO?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Średnio. To dla nas słabe ubezpieczenie w razie najazdu Rosji.

Jesteś trzeźwy?
Dzisiaj tak :)

Jesteś głodny?
Obrazek
Nie, przed chwilą jadłem.
Jesteś szczęśliwy?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Myślę, że tak. A przynajmniej się staram.

Jesteś charyzmatyczny?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
O tak, zdecydowanie, czasem to wykorzystuje niewłaściwie.

Jesteś szczęśliwy?
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Tak szczęśliwy jak teraz, to jeszcze nie byłem :D
Jesteś melomanem?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
tak
jesteś wysoki?
cron