Jak myślicie ile wyjdzie części Mafii

Napisałem ten wątek bo niewidziałem takiego,jak myślicie ile wyjdzie części Mafii

Według mnie Mafia 3 i 4 i na tym koniec










PS-Jak już jest taki temat to piszcie
Glory Glory ManUtd XD
Według mnie wyjdzie jeszcze tylko jedna odsłona, 3 i na tym koniec.
Obrazek
Racja, 3 część i wystarczy. W końcu 2K Games to nie Illusion Softworks, które odwaliło kawał dobrej roboty w postaci Mafii 1, a druga część poza lepszą grafą i DLC nic ciekawego nie posiada (po roku grania trochę mnie już nudzi). Już się boję, jak będzie wyglądała Mafia 3 (oby była lepsza od poprzedniczki).
Według mnie wystarczy tylko 3 część, która powinna mieć tryb swobodnej jazdy oraz dłuższą fabułe.
Obrazek
No w sumie macie racje,ale fajnie by było gdyby w Mafii 3 była podobna fabuła jak w Mafii 1,dobra grafa,niskie wymagania,niska cena :-D

Byłaby super gra
Glory Glory ManUtd XD
ale fajnie by było gdyby w Mafii 3 była podobna fabuła jak w Mafii 1

Po premierze powiedziałbyś, że to podróbka jedynki i, że się nie postarali.
dobra grafa,niskie wymagania

Albo jedno, albo drugie.
niska cena

Wątpię, żeby cena podczas premiery zeszła poniżej 120...
Obrazek
Wątpię, żeby cena podczas premiery zeszła poniżej 120...


W Saturnie cena w dniu premiery Mafii 2 to 89,99


Albo jedno, albo drugie.


FIFA 11 ma dobrą grafe,niskie wymagania

Po premierze powiedziałbyś, że to podróbka jedynki i, że się nie postarali.


Mowiąc podobna miałem na myśli tak samo dobra
Glory Glory ManUtd XD
Myślę, że twórcy wypuszczą trzecią i ostatnią część Mafii aby dokończyć "serię". Osobiście uważam, że to by byłoby dobre posunięcie, bo ciągnięcie "serii", której części wychodzą co 5-8 lat to porażka. Mafia to nie Need for Speed czy Call of Duty.
Z tego co wiem, plany na trzecią część już są. Moim zdaniem będzie to ostatnia odsłona, lecz niepozbawiona płatnych dodatków, czyli tak jak w przypadku Mafii 2, tak zwanych DLC. Zasada jest taka, że gdy pierwsza część otworzy złote wrota przed następnymi odsłonami, to twórcy nie mają się co przejmować jeżeli chodzi o sprzedaż. I nie mówię tutaj wyłącznie o Mafii. Jest wiele znanych tytułów, które okazały się hitami lecz następne części były niestety coraz gorsze; a to przez lenistwo twórców, które objawia się przez zasadę wymienioną wyżej - dobry tytuł się sprzeda -, albo dodatkowe dzielenie gry na płatne dodatki, za czym nie wszyscy przepadają...

Wracając do Mafii. Nie ma już tego zapału co wcześniej, chociażby dlatego, że nie ma Dana Vavry, ale mniejsza o to. Ważne, aby twórcy mieli na względzie to, że gry trzeba robić z pasją i dla satysfakcji, nie tylko swojej ale również graczy, którzy później lepiej patrzą na studio i na wydawane w tym studiu gry.

Nie powiem aby trzecia odsłona Mafii trzymała genialny poziom pierwszej części, bo to jest sprawa umowna i każdy z nas prędzej czy później sam to oceni. Jednak chcę, aby miała swój odrębny klimat, który będzie mnie miażdżył przy każdym zakręcie, strzelaninie, pościgu czy dialogu.
muore il bandito, la mafia vive
Według mnie wyjdzie Mafia 3 i na tym będzie koniec. Pierwsza część była o latach 30-tych, "dwójka" o latach 40- 50-tych. Nie wiadomo jeszcze co będzie zawierać Mafia 3. Moim zdaniem jak wyjdzie trzecia część odsłony to będzie już maksimum. Bo co za dużo, to nie zdrowo :-D .
Obrazek They never fight alone...
Napewno wyjdzie ich więcej niż 3, ale o innych tytułach, tak jak to było w pierwszej części. Miała ona przydomek The City of Lost Heaven. Tu nie chodzi o zmianę czasu, ale o miejsca akcji, oraz silniku graficznego ;-)
Pewnie wyjdzie tylko 3 chociaż ja bym chciał żeby części Mafii wyszło 5
@MafiaAmerica jakie misje byś widział w 4 i 5 części ? Trzecia odsłona by wystarczyła - choćby dlatego, żeby w końcu zaspokoić ciekawość graczy co do dalszych losów Joe. Według mnie nie miałoby sensu ciągnięcie historii Vito i Joe.
@up on chciałby mieć 5 wyraził swoje zdanie Każdy ma inne. Ja nie mam określonej liczby "ile wyjdzie"
Lubie klimaty Mafii, na rynku niestety nie ma gier z tym klimatem- lat do I połowy XXw. Zawsze mogą zrobić cześć trzecia w latach 30 - bo wiedzą co gracze lubią.
Co do Joe na pewno nie będzie nic o nim w III części. Każda gra to nowa Historia ,ludzie i Fabuła.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
don_salieri

Kto powiedział że historia Vito ma się toczyć przez 5 części,każda część,nowa fabuła i by było idealnie
cron