Jak myślicie ile wyjdzie części Mafii

W końcu wyjdzie Mafia 10 w czasach dzisiejszych :lol:
Według mnie to Mafia 3 będzie ostatnią częścią i na tym się zakończy legendarna gra, natomiast słyszałem że twórcy pozostaną przy latach 50 ale jednak żadna część nie pobije Mafii 1 oczywiście Mafia 2 też była dobra ale Mafia 1 ma w sobie coś takiego jak film "Forest Gump" można go oglądać setki razy i nigdy się nie znudzi.Niestety jak dla mnie Mafia 2 już takiego czegoś nie miała takiego Magnezu.Ale co do Mafii 3 to zobaczymy co twórcy wymyślą ciekawego jednak wolałbym żeby były jednak lata 30 a nie 50 ,no ale trudno a jeszcze co do Mafii 1 to znowu zacząłem ją przechodzić po raz enty :mrgreen:
"Pewnego razu moi koledzy przynieśli mojej mamie zakupy wiecie dlaczego..???
Z wyrazu SZACUNKU (Chłopcy z Ferajny)
Myślę że jeszcze 1 część i seria Mafia się skończy
Obrazek
ANAKINS666 napisał(a):
.Niestety jak dla mnie Mafia 2 już takiego czegoś nie miała takiego Magnezu. :mrgreen:

Zapewne chodziło ci o magnes lodówkowy a nie o pierwiastek Magnez
Może z 5 i jakieś dodatki do tego
Niech zrobią jeszcze z jedną, co by tylko dorównywała "jedynce" - w innym przypadku szkoda psuć marki.

PZDR
Rockstar zapowiedzianą premierą GTA V bardzo wysoko podniósł poprzeczkę. W czasie premiery M2 rynek był niedosycony felernie zoptymalizowanym GTA IV. W czasie premiery M3 (pewnie już na nowe generacje konsol) twórcy będą musieli się bardziej napracować.

Dopiero gdy wyjdzie 'trójka' będziemy mogli stwierdzić ile będzie części Mafii. Bo felerny sequel będzie oznaczał upadek marki.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Albo zrobią z tego taką kaszanę jak zrobili to z COD-em
Nie da się przewidzieć kiedy będzie premiera, może jej nie być nawet, Seria Mafia, nie jest regularna, nie ma premiery co roku jak z codem np, czy też odstępu dwóch lat, jak było w przypadku GTA, było, bo GTA V powinno się pojawić już w 2010 roku, ale ta reguła została złamana, Rocsktar wolał wydać inne produkcje i dopiero po 5 latach wychodzi GTA V. Ale powracając do Mafii, to dobrze że gra nie jest robiona na siłę, że twórcy się nie śpieszą że jest 8 lat przerwy, mi się wydaje że gra wyjdzie raczej gdzieś pod koniec 2015 roku najwcześniej, kieruje się czasem na produkcje gry, czasem na promocję, kampanie reklamową, zapewne DLC bo takowe wychodzą już od dłuższego czasu do niemal każdej gry z pod szyldu każdego producenta bo trzeba jakoś zarabiać na życie więc nie krytykujcie tylko 2kCzech.
zależy od tego ile im się chcieć będzie. Myślę że 3 - 5.
Myślę że będą 3 części Mafii
Sam fakt przypłynięcia Vito do Empire Bay na 3 poziomie statku (do tego kolor i krój liczby 3 pasuje do loga Mafii) może być małą wskazówką, do tego że twórcy planują stworzyć następną część.
Ja myślę , że już wgl nie wyjdzie kolejna część Mafii
Mafia mogłaby spokojnie wychodzić jeszcze przez parę edycji tak jak GTA. W końcu został jeszcze ciekawy okres zorganizowanej przestępczości jak lata 70, lata 90 no i czasy współczesne. Problem w tym, że studio straciło widocznie werwę po dwójce. Nawet swoich DLC nie promowali tak jak powinni. Odszedł scenarzysta, ale to jeszcze o niczym nie świadczy, to że napisał dwa świetne scenariusze, nie świadczy o tym że jest niezastąpiony. Jedne wady poprzedniej części wiązały się właśnie ze scenariuszem - słabo wykreowany główny bohater i długość gry. Czekam na jakieś fajne przedstawienie lat 70 (pomysł z Donnie Brasco jest zajebisty do skopiowania, w II Goodfellas się udało). Lata 90 i wirtualny John Gotti też by były świetne.
Oj, Vavra jest niezastąpiony. Po tym jak rozpieprzono jego koncepcję scenariusza i odszedł, 2K Czech w ogóle nie szukało nikogo na to stanowisko (chyba, że o czymś nie wiem). Widać to po tym, jaką fabularną kupą stała się II. Każda misja o czym innym, brak zgranej całości, nierozwiązane wątki... Trójka może wyjść, ale jeżeli 2K szybko nie znajdzie kogoś, kto chociażby częściowo byłby w stanie zaspokoić gusta fanów M to marnie widzę to wszystko.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)