Internetowe fobie

Jest już 3 rano a ja oprócz słuchania asfada synka mafa i dosi chciałbym coś napisać :P
Odnoście internetowych "fobii"

Wiecie ze takie coś istnieje ale to z czasem się szerzy na większą skale wiec warto o tym napisać.

1. Wiek - Ludzie którzy czują się lepsi od innych ponieważ są starsi. Tacy ludzie poniżają ludzi młodszych oraz w stanie niewiedzy porównują starszego użytkownika do chłopca z podstawówki
Przyczyna: Niedowartościowanie, Raczej byli bici w dzieciństwie :P

2. Religia - Obraza ludzi innej religii. "Fobia" najbardziej używana przez słuchaczy Metalu i innej ciężkiej muzyki. Cały czas udowadniają że są za szatanem i za złem, ale udowadniają że Bóg nie istnieje - ParadoX.
Przyczyna: Wrodzona głupota, Chęć zaimponowania innym osobnikom tej samej rasy.

3. Muzyka - Techno nie lubi Rapu i HipHopu. Itp. Zazwyczaj tacy ludzie się nie tolerują i wyzywają się nawzajem. Ponieważ przepadają za czymś przeciwnym.
Przyczyna: Każdy trzyma się swojego dowódcy stada (czyt. Piosenkarza.) W przypadku spotkania się dwóch osobników z pośród innej rasy. Dochodzi do bitwy na polu wirtualnej przestrzeni.

4. Ilość Postów - Jest wiele gatunków tejże oto fobii. Jedni chcą zdobyć jak największą ich ilość w celu dowartościowania się. Inni zaś wykorzystują liczbę postów do pokazania że są lepsi od innych ponieważ ich jedynka ma koło siebie dwa zera.
Przyczyna: Za mało matematyki w szkole podstawowej (próbują się uczyć liczenia na postach)

5. Pochodzenie - Amerykańcy nie lubią brazylijczyków i meksykaninów. Polacy nie lubią niemców. Irlandczycy/Anglicy nie lubią Polaków. Ogólnie wszyscy nie lubią wszystkich.
Przyczyna: Ja nie znać twój język i nie wiedzieć gdzie leży twój kraj. Twoja skóra ma inny kolor niż moja. Oraz twój dziadek był 138nym nazistą szwabie!!! (Osobiście należę do tej grupy :P Chodzi o przykład Polacy vs. Niemcy. Ale to raczej każdy Polak ma w genach :D)

6. Gramatyka - Najbardziej znana u amerykańców i anglików. Na tyle "szanują" swój język ze jeżeli ktoś z innego kraju powie coś mało gramatycznego. Od razu doradzają mu powrotu do szkoły podstawowej oraz przeczytaniu słownika. Nie biorą pod uwagę tego że ktoś jest mądrzejszy od nich i posługuje się dwoma językami. Znana też bardzo u polaków :P
Przyczyna: Ameryka myśli ze na ziemi mieszkają tylko Amerykanie. Anglicy myślą że są najważniejsi i każdy musi znać ich język perfect. Polacy po prostu nie mają się czego przyczepić wiec czepiają się swoich rodaków o pismo. Dla mnie ważne żeby dało się odczytać co ktoś chce nam przekazać.

8. Ranga - Ja być Imigrant, ja chcieć być Capo! Ale ja dopiero mieć 2 posty ;( No to ja w takim razie napisać podanie rekrutacyjne na Redaktora! Niektórzy bardzo chcieć zostać Moderator. Ale jak Administrator mówić do nich że się nie nadają to Imigrant mówić "Ty !#@$%@* Adminie!"
Przyczyna: No Comment (W tym momencie miałem De Ja Vu. Ale to tak do wiadomości)

9. AntyCamp - Ludzie którzy zaczynają bluzgać bo inni ich zabijają kampiąc. Zazwyczaj tacy ludzie nie wiedzą ze to oni są beznadziejni ponieważ nie dość że zabija ich nieruchomy cel. To w dodatku znajduje się on w tym samym miejscu cały czas.
Przyczyna: IQ 50

10. Ludzki AntyCzit - Ludzie z wrodzoną zdolnością AntyHacka. Od razu rozpoznają kto używa hacków a kto nie. Posiadają jednak dużo wad. Największą wadą to najczęściej błędny skan osoby, 90% osób zostaje błędnie przeskanowanych. Co do reszty to Ludzki AntyCzit nie wie że istnieje takie coś jak Hight Ping. I osoba która ma kłopoty z łączem zostaje automatycznie uznana za hackera (5% przypadków).
Przyczyna: Najzwyczajniej brak jakiegokolwiek skilla.

11. Wadliwy sprzęt - Ten gatunek jest bliski wyginięciu. Dawno nie widziałem osoby która mówiła "kurde muszka mi się odpięła" albo "klawiatura mi nie działa". Podobno parę osób widziało ten bardzo rzadki okaz.w niektórych grach MMOFPS.
Przyczyna: Albo nieudacznik życiowy któremu zawsze udaje się kupić samo odpinającą się myszkę. Albo osoba która nie potrafi się przyznać do tego ze jest gorsza.

Dużo jeszcze tego ale pora iść spać ;P Już 4 rano :D Szczęśliwego Nowego Roku!
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Cukier napisał(a):
2. Religia - Obraza ludzi innej religii. "Fobia" najbardziej używana przez słuchaczy Metalu i innej ciężkiej muzyki. Cały czas udowadniają że są za szatanem i za złem, ale udowadniają że Bóg nie istnieje - ParadoX.
Przyczyna: Wrodzona głupota, Chęć zaimponowania innym osobnikom tej samej rasy.


Mimo że pod pod postem, ale zacytuje sobie

Tu jesteś w bardzo wielkim błędzie ponieważ kierujesz się stereotypem "metalowca".
Satanista =/= "Metalowiec"
Powiedz mi ile osób znasz które słuchają metalu (czy jak napisałeś i innej ciężkiej muzyki ), że tak twierdzisz? Oczywiście w pewnym sensie się z tobą zgodzę(ale tylko trochę), bo są pewne odmiany metalu takie jak Black czy Death Metal (których osobiście nie trawie) gdzie "słuchacze w 99% lub nazywają się satanistami. Między słuchaną muzyką, a religią nie ma praktycznie żadnej zależności. Więc proszę Cię nie myl pewnych rzeczy, bo to tak jak każdego słuchacza Reggae nazwać "ćpunem". Sama tematyka utworów zasadniczo się różni, posłuchaj sobie, a zobaczysz że jest bardzo duża różnica. Specjalnie wypowiedziałem się akurat na temat tego punktu, bo sam słucham metalu i dla mnie to co napisałeś jest tylko stek bzdur. Jakoś nie chodzę ubrany na czarno, z pentagramami i innymi pierdółkami symbolizującymi szatana, więc nie wiem jak wpadłeś na to lub gdzie skopiowałeś to że "fobia" na tle religijnym jest zależna od słuchanej muzyki, bo jak wspomniałem satanista =/= "metalowiec" i tyle.

Pewnie odpiszesz że wziąłem to za bardzo na poważnie, ale mówi się życie...
Napisane z doświadczenia? Moje doświadczenie w większości przypadków twierdzi inaczej, ale tak czy siak zawsze to jakaś ciekawostka ;-)
Jeśli było to napisane z nudów i dla jaj, to w porząsiu, ale jeśli pisałeś to na poważnie, to opiera się to na stereotypach, do tego - jak to w przypadku stereotypów bywa - mających z prawdą niewiele wspólnego. Ale jak wspomniałem, jeśli oceniać to w kategoriach "robiłem to z nudów i dla funu" to w porządku.
Mnie najbardziej zainteresowała pierwsza fobia, czyli wiek. Tak, na forum spotkałem się z paroma takimi przypadkami, gdzie pełnoletni lub prawie pełnoletni użytkownicy poniżają userów w wieku 13 lat lub młodszych. Rozumiem zwracać uwagę, gdy taki młokos spamuje itp. No ale poniżać go ot tak? To jest dla mnie chore. Najbardziej znanym użytkownikiem o takim podejściu jest Mnich. Jak jakiegoś młodszego użytkownika się uczepi, bo raz ten user coś głupiego napisał, to dręczy go bardzo często, nawet jeśli taki młody użytkownik coś mądrego napisze. Mnich ma trochę za bardzo poważne podejście do takiej sprawy, powinien rzeczywiście się trochę opamiętać. Takie podejście ma również Ewuria, tyle że nieco w mniejszej skali. Najbardziej przytłoczył mnie jej post w temacie "Zlot Użytkowników MafiaTown", po którym widać, że lubi urządzać sobie kpiny z młodszych. Pozwólcie, że zacytuję fragment:
Ewuria napisał(a):
Może mnie trochę ponosi wyobraźnia ale już mam przed oczami małolata, który wypił alkohol i się utopił w jeziorze. Albo - wypił alkohol i udusił się własnymi wymiocinami. Lub też - złamie rękę, nogę czy jakieś inne członki. Jak widać pisanie czarnych scenariuszy wychodzi mi nieźle ;)


Nie będę tego komentował. Takie zachowania tylko zgubią Ewurię i Mnicha, powinni się trochę nauczyć tolerancji. Machałem ręką na krytykowanie Rnakiego, ale CzarFacego Mnich nie powinien poniżać, Czarek nic złego nie zrobił. Na razie tyle miałem do powiedzenia. Jak mi się coś przypomni, to editnę.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Uważasz, że Ewuria napisała to bo chciała zakpić z kogoś młodszego? Tam były rozważane ewentualne konsekwencje pojawienia się na zlocie osób małoletnich. Te ewentualne wypadki, które wymieniła Ewuria mogą się jak najbardziej zdarzyć w rzeczywistości. Uważasz, że dziecko po alkoholu nie mogło by się utopić w jeziorze? Albo leżąc pijane w sztok na plecach zacząć wymiotować i udusić się wymiocinami? Albo coś złamać, po uprzednim upadku na skutek zaburzenia równowagi po spożytym alkoholu? C'mon, nie oglądasz telewizji? Mało to było przypadków, że schlane dzieci naraziły się na jakieś niebezpieczeństwa?

Jeśli uważasz to za kpinę, to proponuję jeszcze raz prześledzić tamtą część tego tematu, w której Ewa wraz z Tomaszem rozważali ewentualne konsekwencje pojawienia się na zlocie osób małoletnich.
Nivener, ja już wszystko wcześniej prześledziłem i wiem o czym tam oni pisali. O jakich konsekwencjach. Ja wiem, ze coś takiego może się zdarzyć, że upite dzieci narażą się na niebezpieczeństwa np. utopiło by się w jeziorze. Tylko po prostu ten post Ewurii brzmi jakoś tak prześmiewczo. Powinna trochę łagodniej napisać.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Johnny napisał(a):
Mnie najbardziej zainteresowała pierwsza fobia, czyli wiek. Tak, na forum spotkałem się z paroma takimi przypadkami, gdzie pełnoletni lub prawie pełnoletni użytkownicy poniżają userów w wieku 13 lat lub młodszych. Rozumiem zwracać uwagę, gdy taki młokos spamuje itp. No ale poniżać go ot tak? To jest dla mnie chore. Najbardziej znanym użytkownikiem o takim podejściu jest Mnich. Jak jakiegoś młodszego użytkownika się uczepi, bo raz ten user coś głupiego napisał, to dręczy go bardzo często, nawet jeśli taki młody użytkownik coś mądrego napisze. Mnich ma trochę za bardzo poważne podejście do takiej sprawy, powinien rzeczywiście się trochę opamiętać. Takie podejście ma również Ewuria, tyle że nieco w mniejszej skali. Najbardziej przytłoczył mnie jej post w temacie "Zlot Użytkowników MafiaTown", po którym widać, że lubi urządzać sobie kpiny z młodszych. Pozwólcie, że zacytuję fragment:
Ewuria napisał(a):
Może mnie trochę ponosi wyobraźnia ale już mam przed oczami małolata, który wypił alkohol i się utopił w jeziorze. Albo - wypił alkohol i udusił się własnymi wymiocinami. Lub też - złamie rękę, nogę czy jakieś inne członki. Jak widać pisanie czarnych scenariuszy wychodzi mi nieźle ;)


Nie będę tego komentował. Takie zachowania tylko zgubią Ewurię i Mnicha, powinni się trochę nauczyć tolerancji. Machałem ręką na krytykowanie Rnakiego, ale CzarFacego Mnich nie powinien poniżać, Czarek nic złego nie zrobił. Na razie tyle miałem do powiedzenia. Jak mi się coś przypomni, to editnę.


Napisał to człowiek, który przez kilka ostatnich dni gnębił Rnakiego na shoutboxie. Nie wiem czy potrafisz czytać ze zrozumieniem, jeżeli nie to proponuje wrócić do podstawówki gdzie małe dzieci
są już tego uczone. Nie raz wspominałem, że nie poniżam 13 latków / młodszych od siebie, tylko śmieje się z tych, których zachowanie jest po prostu idiotyczne, mówi ci coś nick "VincenzoMafia", tak? Jest on dobrym przykładem starszego, którego zachowanie jest żałosne i śmieszne.
Nie tylko ja zwracałem uwagę w większym czy mniejszym stopniu młodszym, tyle że ja robiłem to zwykle z większymi emocjami. Znam wielu młodszych od siebie, którzy powaliliby swoją gracją wypowiedzi nie jednego starszego. I dla mnie właśnie to jest chore, że kilka dni temu przyznawałeś mi rację i sam urządzałeś sobie kpiny z Rnakiego a teraz plujesz tutaj na mnie. No ale może chcesz się jakoś dowartościować, że niby jesteś lepszy. To twój problem.
muore il bandito, la mafia vive
Być może posunąłem się trochę za daleko, za co przepraszam. Dobrze, że wspomniałeś o tym "VincenzoMafia", on rzeczywiście robił z siebie ogromnego idiotę. Jednak sam uważam, że za bardzo kpiłem z Rnakiego, nawet go przeprosiłem za to na PW. Napisałem mu, że przepraszam go za to i jeśli on się poprawi, to skończę z docinkami. Uważam, że warto mu dać tą jedną ostatnią szansę. Każdy ma możliwość do poprawy. Teraz już mnie uświadomiłeś, sorki że tak sobie za dużo pozwoliłem. Wiek nie świadczy o tym, że ktoś jest idiotą. 13 latek może być naprawdę sympatyczny, a na przykład zdarzy się taki 15-17 latek, który będzie robił z sobie durnia kiedy tylko się da.

Mnich napisał(a):
tyle że ja robiłem to zwykle z większymi emocjami.

No właśnie, ja tylko chcę, żeby nie było takiej pogardy i złości przy upominaniu takich n00bów. Chcę jedynie ograniczyć coś takiego na forum.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Cukier napisał(a):
Jest już 3 rano a ja oprócz słuchania asfada synka mafa i dosi chciałbym coś napisać :P

Ja też byłam ;]

Cukier napisał(a):
2. Religia - Obraza ludzi innej religii. "Fobia" najbardziej używana przez słuchaczy Metalu i innej ciężkiej muzyki. Cały czas udowadniają że są za szatanem i za złem, ale udowadniają że Bóg nie istnieje - ParadoX.
Przyczyna: Wrodzona głupota, Chęć zaimponowania innym osobnikom tej samej rasy.

Tu się nie zgadzam. Jak już Paweł napisał - nie każdy fan metalu i innej cięższej muzy musi być za szatanem.
Mam kolegę, który nie słucha niczego innego tylko metal, nosi glany, ale poza tym nic metalowskiego, a jest normalnym gościem, po prostu nie podoba mu się muzyka w stylu Gagi, Ke$hy i innych takich, i tak jak chyba każdy normalny człowiek nie znosi Biebera.
Tylko że ja tu o realu, a tu chodzi o internet. W każdym razie, w internecie widzę to samo.

Cukier napisał(a):
3. Muzyka - Techno nie lubi Rapu i HipHopu. Itp. Zazwyczaj tacy ludzie się nie tolerują i wyzywają się nawzajem. Ponieważ przepadają za czymś przeciwnym.
Przyczyna: Każdy trzyma się swojego dowódcy stada (czyt. Piosenkarza.) W przypadku spotkania się dwóch osobników z pośród innej rasy. Dochodzi do bitwy na polu wirtualnej przestrzeni.

Raczej nie (ale nie zaprzeczam całkowicie). Taki przypadek widziałam chyba tylko raz, a tak to nic. Takie tępienie kogoś z tego tytułu, że lubi inna muzykę musiałoby być już niezłym debilstwem. Co komu do tego, że ktoś słucha czegoś innego?
Akurat zadaję się z ludźmi w tzw. trudnym wieku (sama też w nim jestem, ale nieważne :P) i nie widziałam, żeby ktoś kogoś wyzywał "bo słucha rapu".

Cukier napisał(a):
4. Ilość Postów - Jest wiele gatunków tejże oto fobii. Jedni chcą zdobyć jak największą ich ilość w celu dowartościowania się. Inni zaś wykorzystują liczbę postów do pokazania że są lepsi od innych ponieważ ich jedynka ma koło siebie dwa zera.
Przyczyna: Za mało matematyki w szkole podstawowej (próbują się uczyć liczenia na postach)

Z tym się zgadzam. To ma trochę wspólnego z ósmym punktem. Nawet u nas jest pełno takich przykładów (albo było, jak się banik trafił).
Ale niektórym chyba nie chodzi o dowartościowanie się, a o wyższą rangę i jak pisałeś - większą liczbę postów. Tylko po co?

Cukier napisał(a):
6. Gramatyka (...)

Przyczyna: Ameryka myśli ze na ziemi mieszkają tylko Amerykanie. Anglicy myślą że są najważniejsi i każdy musi znać ich język perfect. Polacy po prostu nie mają się czego przyczepić wiec czepiają się swoich rodaków o pismo. Dla mnie ważne żeby dało się odczytać co ktoś chce nam przekazać.

Co do Polaków - fakt, że ważne, aby dało się odczytać, ale niektórzy przesadzają. Podobno są takie ciężkie przypadki, które specjalnie walą 10 byków w jednym słowie i tłumaczą się dysleksją.
Na demotywatorach jest parę takich dzieciaków. Robią debilne demoty w stylu "To óciódzie gdy ropiż sopie hlep s trzemem a bóuka mufi sze jezt tfojom mamom". Na takich szkoda uwagi, bo o to im chyba chodzi.

Maf napisał(a):
Napisane z doświadczenia? Moje doświadczenie w większości przypadków twierdzi inaczej, ale tak czy siak zawsze to jakaś ciekawostka ;-)

Moje też, ale jakby wziąć to na luzie to spoko ;)

Tyle ode mnie jak na razie ;-)
Obrazek
No to teraz ja się wypowiem:
1-wiek. Mi osobiście nie przeszkadza, że ktoś jest młodszy, bo jak już ma coś w głowie to durnia z siebie nie będzie robił.
2-religia. Nigdy nie spotkałem się z poniżaniem kogoś, dlatego, że jest takiego, a nie innego wyznania (na forum ofc). I na pewno nie zgodzę się z tym, że wszyscy, którzy słuchają metalu to sataniści- ja np. czasem słucham metalu, jednak nie widzę u siebie żadnego kultu wobec szatana. Doskonałym przykładem jest też moja mama, która słuchała matallici i innych zespołów metalowych, jednak satanistką nie jest na pewno ;)
3-muzyka. Bardzo nie lubię, kiedy ktoś komentuje muzykę jakiej słucham, jednak w internecie zbyt często się z tym nie spotykam.
4-ilość postów. Tutaj się zgodzę, jest wielu użytkowników, którzy nabijają posty. Chcą być fajni?
5-pochodzenie. Myślę, że to nie ogranicza się do internetu.
6-gramatyka. Zgadzam się z tym, żeby kogoś upomnieć za złe pismo, jednak powinno się to tylko ograniczać do upomnienia , a nie powinno schodzić na wyzwiska itp.
Nie wiem gdzie podziała się siódemka, więc przechodzę do ósemki :) Z rangami jest podobnie, jak z postami i myślę, że to jeden z głównych powodów nabijania postów
9-AntyCamp. Grałem dużo w mw2, muszę się zgodzić z tym, że gracze którzy płakali zawsze mieli najsłabsze staty. Jeśli zabije cię jakiś camper- od czego jest killcam i snipera?!
10-AntyCzit. Tutaj znów "doświadczenie" z mw2. Ludzie nie mogą przyjąć do wiadomości, że ktoś może być lepszy od nich. I tak oto, kiedy mam dobre staty i zdobywam dobrą serie ofiar pojawiają się teksty typu "Mordor is cheater" i zaczynają lecieć wyzwiska. Jest to po prostu żałosne.
11-Wadliwy sprzęt. Z tym szczerze mówiąc się nie spotykałem, chociaż teraz w modzie jest tekst "ale mam lagi" jeśli ktoś lami. :)
dosia92 napisał(a):
Cukier napisał(a):
2. Religia - Obraza ludzi innej religii. "Fobia" najbardziej używana przez słuchaczy Metalu i innej ciężkiej muzyki. Cały czas udowadniają że są za szatanem i za złem, ale udowadniają że Bóg nie istnieje - ParadoX.
Przyczyna: Wrodzona głupota, Chęć zaimponowania innym osobnikom tej samej rasy.


Mimo że pod pod postem, ale zacytuje sobie

Tu jesteś w bardzo wielkim błędzie ponieważ kierujesz się stereotypem "metalowca".
Satanista =/= "Metalowiec"
Powiedz mi ile osób znasz które słuchają metalu (czy jak napisałeś i innej ciężkiej muzyki ), że tak twierdzisz? Oczywiście w pewnym sensie się z tobą zgodzę(ale tylko trochę), bo są pewne odmiany metalu takie jak Black czy Death Metal (których osobiście nie trawie) gdzie "słuchacze w 99% lub nazywają się satanistami. Między słuchaną muzyką, a religią nie ma praktycznie żadnej zależności. Więc proszę Cię nie myl pewnych rzeczy, bo to tak jak każdego słuchacza Reggae nazwać "ćpunem". Sama tematyka utworów zasadniczo się różni, posłuchaj sobie, a zobaczysz że jest bardzo duża różnica. Specjalnie wypowiedziałem się akurat na temat tego punktu, bo sam słucham metalu i dla mnie to co napisałeś jest tylko stek bzdur. Jakoś nie chodzę ubrany na czarno, z pentagramami i innymi pierdółkami symbolizującymi szatana, więc nie wiem jak wpadłeś na to lub gdzie skopiowałeś to że "fobia" na tle religijnym jest zależna od słuchanej muzyki, bo jak wspomniałem satanista =/= "metalowiec" i tyle.

Pewnie odpiszesz że wziąłem to za bardzo na poważnie, ale mówi się życie...


Może dlatego ze widzę ludzi :) Oczywiście nie wszyscy tacy są bo osobiście znałem paru i byli bardzo porządnymi ludźmi. Ale 80% "metalowców" jest takich jakich jakich napisałem w tym punkcie. Większość to brudasy i oblechy którzy chodzą w skórach i glanach gdy na polu mamy 30 stopni w cieniu. Więc się nie dziw że takie coś mówię. I zobacz na koncertach jak ludzie krzyczą to co piosenkarze im tam motają w głowach "ave satan" i inne pierdoły tego typu. Oni to powtarzają i robią to co oni chcą żeby robili.

Cp do innych postów to pisałem z mojego życia. Możliwe że macie inne odczucia i innych znajomych. Ale w moim przypadku jest inaczej. Co do Kasi i muzyki to powiem ci tylko tyle że w szkole jak jeden puścił techno w gronie "Pejowców" to zaczęli się z niego śmiać i zadawać pytanie "czemu sucha umc umc umc" oraz był zmuszony do tego żeby już wyłączył to gówno :P

5-pochodzenie. Myślę, że to nie ogranicza się do internetu.


Zdziwił byś się :D Nigdy nie zapomnę spojrzenia Polaków gdy do Lidla weszli Niemcy i zaczęli mówić po Niemiecku. Myślałem że zaraz się na nich rzucą :D Poza tym nigdy nie słyszałeś o gnębionych polakach w Irlandii albo w UK ? Albo murzynów i azjatów w Polsce (bardziej podchodzi pod rasizm)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Sprawa z wiekiem to nie tylko na internecie . Tez odnosicie wrazenie (mowie do ludzi w wieku 20 max) ze ciagle jestescie dla kogos malolatami ? ja np mialem 13 lat to znalazl sie 16 latek ktory mowil "a ty to dzieciak jestes mlody itd" to sobie pomyslalem musze miec 16 , konczac 16 to 19 latek ze aa jestem mlody :P no to przyszedl czas na 19 i co ? przy 24 latkach czuje sie jak smark . a pewnie i dla 80 letniej babci 40 latek to mlodzian :) Tak wiec najmlodsi uzytkownicy nieprzejmujcie sie zawsze wy i my kilka lat starsi bedziemy dla kogos smarkami :D ja to tak widze
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
raczej nie. jest granica wieku 18 lat to jest pełnoletniość ja nigdy nie czułem się od kogoś starszy. a 16 latek mówiący do 13 latka smarku sam nim jest. malolat bujający w obłokach że jest nie wiadomo kim. Dla mnie człowiek małolat to taki co się tak zachowuję i pisze ,mówi na poziomie dziecka z podstawówki. Mało w życiu przeszedł i nie dużo doświadczył.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Wybaczcie OT ale muszę.
Johnny drogi kolego wydaje mi się, że coś ci się pomieszało. Skoro przytaczasz moją wypowiedź z tematu o zlocie użytkowników i sugerujesz, że moim celem, było wyśmianie lub poniżenie młodszych użytkowników, to radzę przeczytać cały wątek i zrozumieć o co mi chodziło. Swoje zdanie podtrzymuję w 100% i nie zamierzam nikogo przepraszać. Wybacz Johnny ale jak poczułeś się urażony to musisz sobie z tym jakoś poradzić.
Obrazek