Cukier napisał(a):
2. Religia - Obraza ludzi innej religii. "Fobia" najbardziej używana przez słuchaczy Metalu i innej ciężkiej muzyki. Cały czas udowadniają że są za szatanem i za złem, ale udowadniają że Bóg nie istnieje - ParadoX.
Przyczyna: Wrodzona głupota, Chęć zaimponowania innym osobnikom tej samej rasy.


dosia92 napisał(a):
Satanista =/= "Metalowiec



Zgadzam się z dosią w 100%. Nie każdy kto słucha ciężkiej muzy musi być satanistą. Ludzie jednak wciąż sądzą że ci którzy słuchają metalu nie są wierzący. Miałem otóż taki przypadek we wrześniu gdy trafiłem do pierwszej gimnazjum i nowi koledzy spaytali się mnie:
-Czego słuchasz?
-Metalu, rocka...
-No to pewnie jesteś satanistą.

Cukier napisał(a):
9. AntyCamp - Ludzie którzy zaczynają bluzgać bo inni ich zabijają kampiąc. Zazwyczaj tacy ludzie nie wiedzą ze to oni są beznadziejni ponieważ nie dość że zabija ich nieruchomy cel. To w dodatku znajduje się on w tym samym miejscu cały czas.


No właśnie, kampy. Obecnie gram w CoD Black Ops i widzę jak inni reagują na kampy:
-Ku***, kicka mu, a najlepiej bana temu je******** h**** ...
Jest KillCam(no chyba że tryb HardCore) można szybko zlikwidować kampa i po sprawie a nie przeklinać i pokazywać swój poziom jakby się wyszło z rynsztoku.

Cukier napisał(a):
5. Pochodzenie - Amerykańcy nie lubią brazylijczyków i meksykaninów. Polacy nie lubią niemców. Irlandczycy/Anglicy nie lubią Polaków. Ogólnie wszyscy nie lubią wszystkich.
Przyczyna: Ja nie znać twój język i nie wiedzieć gdzie leży twój kraj. Twoja skóra ma inny kolor niż moja. Oraz twój dziadek był 138nym nazistą szwabie!!! (Osobiście należę do tej grupy :P Chodzi o przykład Polacy vs. Niemcy. Ale to raczej każdy Polak ma w genach :D)



Heh. Tutaj widzimy jak świat się nienawidzi. Polacy nienawidzą rusków (wiadomo za co, i jeszcze katastrofa Smoleńska)oraz Niemców.
Jeszcze jest temat czy w ogóle wiedzą ża taki kraj jak Polska istnieje. Ostatnio oglądałem film i tam jeden z aktorów powiedział że Chopin to FRANCUSKI kompozytor! 3 lata temu byłem na wyspie Rodos i zaprzyjaźniłem się z Anglikiem i powiedziałem mu skąd pochodze,a on: A gdzie leży Polska?
Oczywiście powiedział to po ang.. Napisałem po polsku żeby ktoś nie miał wątpliwości.

To tyle w tym temacie.
Obrazek