Ile razy przeszedłeś Mafie II.

Minęło trochę czasu od premiery wiec takie oto pytanie poza tym jak padały odpowiedzi po 50 w pierwszej części to myślę że już wiele osób przechodzi grę kolejny raz. . + nasze odczucia po kolejnych przejściach.
Ja po tych 5 miesiącach przechodzę grę teraz drugi raz, Jestem w więzieniu. Wrażenia?
żadne :/ Ta fabuła jakaś taka ni jaka . Nie wiem czy przejdę tą grę w całości jak tak dalej pójdzie :p
Po prostu klapa, czy Wy też tak macie? czy ja po prostu jestem zniechęcony do gry i z samego żalu że jest niewypałem nie chce mi się nawet w nią grać...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Też tak miałem. Najpierw przeszedłem ją na średnim poziomie, tak na szybko. Za drugim razem najwyższy poziom trudności+ zbierałem wszystkie playboye. Niestety nie dokończyłem, byłem chyba gdzieś w 11/12 rozdziale kiedy sprzedałem grę ;] Można więc policzyć około 1,5 przejścia.
Ja już nie gram w Mafię tak często jak kiedyś, też już mnie ta gra tak nie cieszy jak na samym początku. Grę przeszedłem kilka razy, ok 4-5. Jedyny moment kiedy "podnosiło" mi się ciśnienie to misja "wyjście smoka". Teraz praktycznie czekam na MP o ile w ogóle wyjdzie ;-)
Obrazek
Mafię II przeszedłem 1 raz oraz parę razy pojedyncze misje. Myślę, że nie przejdę po raz kolejny Mafii II, nie ciągnie mnie tak jak jedynka, fabuła jest jak to powiedział Robert "nijaka". Podobnie jak RG13 czekam na multiplayer, w którego mam zamiar zagrać.
A ja Mafię przeszedłem 5-6 razy i raz na jakiś czas lubię odświeżyć wrażenia. Wg. mnie fabułę ma świetną!
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Pierwszy raz przeszedłem ją na średnim, zaraz po premierze. Kilka dni później przeszedłem już na wysokim, przy okazji zbierając również wszystkie playboye i sporo listów gończych. Od czasu do czasu przejdę sobie jakiś rozdział, ale głównie czekam na multiplayer.
Let the good times roll
Ja przeszedłem Mafię II dwa razy..... i wystarczy ;-) . Według mnie druga część gry nie miała aż tak dobrej fabuły jak "jedynka". Dla porównania - Pierwszą część Mafii przeszedłem bodajże z 12 razy, i ze względu na to, że dobrze się w nią grało, a także i ze względu na ciekawą fabułę ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Ja mafię II przeszedłem chyba z 6,7 razy ale za każdym następnym razem znam fabułę i mi się po prostu nudzi. Już znam sporo tekstów na pamięć. Dodatki do Mafii II przeszedłem po kilka razy, a raczej
Joe Adventures- 3 razy
The Betrayal of Jimmy-2 razy
Jimmy Vendetta-2 razy
Ale mafia jest świetną grą i przez dobre pół roku mi się nie znudzi :-) .
Obrazek
14 razy,z czego 11 razy na najwyższym poziomie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Glory Glory ManUtd XD
11 razy!
Nie wiem, ale bardzo dużo razy może z 50 nawet, fabuła mi się bardzo podoba pamiętam jak przechodziłem grę pierwszy raz, drugi czy trzeci to mnie strasznie trzymała w napięciu, aż żal że wszystko się tak szybko kończy, tylko brakuje misji pobocznych, ale samą grę przeszedłem bardzo dużo razy.
Mafię II tylko dwa razy ( w tym raz na 100%:)
Wynik ten ma się nijak do pierwszej części którą ukończyłem około 8-10 razy.
Gra jest nudna. Po drugim przejściu nie mam motywacji do trzeciego. :\
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Skromnie bo dwa razy ale kolega wyżej ma racje. Trzeci raz się nie chce.
Dziś przeszedłem szósty raz, i wszystko przeżywałem tak samo jak za pierwszym razem :-D
cron