Ile razy przeszedłeś Mafie II.

Filip37 napisał(a):
A ja Mafię przeszedłem 5-6 razy i raz na jakiś czas lubię odświeżyć wrażenia. Wg. mnie fabułę ma świetną!

Zgadzam się, gra jest genialna wzdłuż i wszesz ;)
Mafię ll przeszedłem tylko 1 raz oraz co jakiś czas odpalałem ją tylko po to, aby pozwiedzać Empire Bay. Nie robię już tego od dłuższego czasu, zdecydowanie wolę pośmigać Bolcikem po Lost Heaven :-)
Druga Mafia niestety po przejściu wątku fabularnego nie zachęciła mnie do ponownego jej przejścia. Zdecydowanie brakuje jej dodatkowych trybów rozgrywki jak to miało miejsce w pierwszej części. Ponadto klimat, jak i same miasto nie przekonało mnie za bardzo. Gwoździem do przysłowiowej trumny okazał się brak wielu elementów, które były standardem w poprzedniczce - przede wszystkim brakuje manualnej skrzyni biegów, broni białej, możliwości strzelania z pojazdu czy nawet skakania :-|
Druga Mafia pod wieloma względami mnie rozczarowała, jednak na tle konkurencyjnych gier uważam ją za solidną produkcję i pewnie za nie długo po bardzo dużym odstępie czasowym przejdę ją po raz drugi ;-)
Z drugą częścią, to słabo. Dwa, może trzy razy. Znacznie więcej czasu spędziłem na free ride. W statystykach mam 56 godzin gry, z czego ok. 11 spędziłem na przechodzeniu gry.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Mafię 2 przeszedłem 2 razy.
cron