Ikarus mod v2.7 - nie działa na 1.2

DonMateo07PL napisał(a):
Węgiersku, autor jest Węgrem :->


Sorry za pomyłkę,ekspertem nie jestem. :))
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dzięki, jednak u mnie nie ma tego tzw. "znikającego" klawisza. W sumie dobry patent wymyślił autor. Przetestuje zaraz :-D
Obrazek
Tommy Gun napisał(a):
w ikarusie zastąpienie Falconera taxi Autobusem wiadomej marki nie jest najszczęśliwszym pomysłem.(Jeżeli ktoś przechodził z tym modem pierwszą misję,to wie o co chodzi)

Wątek fabularny na tym modzie jest niegrywalny. Ikarus to typowy mod pod pod Swobodną Jazdę. Ja zawsze używam go wraz z Modern Modem oraz Polish Town.
Lizak napisał(a):
Ustawcie sobie w opcjach klawisz na tryb snajperski. Podejdźcie do auta koło drzwi i wciśnijcie ów przycisk. Tommy naprawi auto.

O tym też nie wiedziałem. Fajny patent ;-)
Bolt napisał(a):
Wątek fabularny na tym modzie jest niegrywalny. Ikarus to typowy mod pod pod Swobodną Jazdę. Ja zawsze używam go wraz z Modern Modem oraz Polish Town.


Ano.Ja tam bardziej wolę modern moda od Ikarusa.Właściwie nie wiem czemu,bo oba mody wg.mnie psują klimat mafii.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ja także lubię klimat lat 30-tych, ale bardziej pociąga mnie klimat a'la PRL :-)
Obrazek
Tommy Gun napisał(a):
.Właściwie nie wiem czemu,bo oba mody wg.mnie psują klimat mafii.

Dlatego mam dwie zainstalowane Mafie ;-) Jedna oryginalna posiadająca tylko kilka modyfikacji polepszających grafikę, czy ustawienia kamery, druga zaś służy mi do zabawy wszelkiej maści modami.
Bolt napisał(a):
Dlatego mam dwie zainstalowane Mafie ;-) Jedna oryginalna posiadająca tylko kilka modyfikacji polepszających grafikę, czy ustawienia kamery, druga zaś służy mi do zabawy wszelkiej maści modami.


Bardzo fajny patent :))
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi