Hymn na Jewro 2012

Co sądzisz o tej pieśni?
23% (6)
38% (10)
38% (10)
0% (0)
Liczba głosów: 26
Ha. Czym tu się przejmować? Nie uważam, żeby nasz kraj skompromitował się przez jedną piosenkę. Myślę, że jeśli ktokolwiek spoza Polski zwróci uwagę na tę pieśń, to jakiś koneser hymnów kibiców. Żaden fan futbolu nie przejmuje się takimi pierdołami. No i jest jeszcze Ukraina, więc nie jesteśmy sami. Nie bójcie się, nie będzie żadnej kompromitacji.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
No, los się nad nami zlitował i nie będą robiły obciachu na stadionach :mrgreen:
Ponoć nie mają ich nawet puścić przez głośniki, jest jakiś spór pomiędzy babami, a organizatorami konkursu.
Obrazek
Mi osobiście podoba się ta wersja piosenki ;-) refren wymiata :-F
Dla mnie ważne jak Polacy wypadną a nie co kto zaśpiewa :P

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Jak się okazuje zespół Jarzębina nie wystąpi na żywo na meczu otwarcia. "Koko" puszczą z głośników.
Pewnie na scenę by nie doszły.
Tak poza tym to jest dobry materiał na Hymn http://www.youtube.com/watch?v=ufXgBysI3OQ
:mrgreen:
Hymn jak hymn, taki Polacy wybrali :-D . Zastanawia mnie jak nasi piłkarze wystąpią na EURO. Chciałbym (z resztą pewnie wszyscy by chcieli) aby nasz orły wyszły z grupy ;-) . Grupowych przeciwników nie mamy aż tak trudnych (no może oprócz Rosji, która jest całkiem niezła i według mnie może daleko zajść na mistrzostwach). Niedługo EURO....... więc przygotowujmy się do kibicowania naszym! ;-)
Obrazek They never fight alone...
Wyjdziemy z grupy.Nawet ruski nam nie zagrażają.Coś ostatnio było o tym "trio" czy jak to się pisze.
Lewy,Piszczek i Błaszczykowski.Powinni dać radę.
To nasi najlepsi zawodnicy (w końcu grają w Borussi Dortmund i to właśnie ten klub zdobył mistrzostwo Niemiec ;-) ). Oglądałem wczoraj mecz z Andorą, może nie jest to jakiś wymagający przeciwnik, ale widać, że Polacy próbują konstruować jakieś akcje. Są oczywiście jakieś tam mankamenty ale myślę, że do EURO drużyna Smudy zniweluje to i gra naszych piłkarzy będzie godna podziwu ;-) .
Obrazek They never fight alone...
No, znalazłem świetny materiał nt. koko spoko - normalnie popuściłem ze śmiechu :-F Mocna rzecz. Fragment belgijskich rozmów w toku z innymi polskimi napisami.

LINK

Ale mi ciężko się to ogląda, bo słyszę co innego niż czytam...
Obrazek
Wracając do wypowiedzi Kamiloxina, miejmy nadzieję, że w końcu wespniemy się na wyżyny i przestaniemy być europejskim średniakiem. Nigdy nie wyszliśmy z grupy na Euro (graliśmy tylko 1 raz w takich rozgrywkach), ale teraz wierzę w naszych orzełków i mam nadzieję, że odniesiemy sukces. Gdybyśmy w fazie pucharowej trafili na Niemców, wspierajmy Polaków z całego serca, bo możemy pierwszy raz w historii pokonać reprezentację Niemiec. O ile w ogóle można ją tak nazwać...


BIAŁO-CZERWONI DO BOJU!!!
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Ci sądzicie o Hymnie Ukrainy na euro? :mrgreen: (przynajmniej młode laski na teledysku...)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Moim zdaniem taki sobie ten ich hymn. Ale teledysk fajny :-D .
Obrazek They never fight alone...
Sądzę, że "nasz" hymn jest łatwiejszy do przyswojenia obcokrajowcom, ponieważ byle przygłup potrafi od czasu do czasu walnąć koko koko euro spoko, nie ogarniając reszty słów. A weź takiemu spróbuj dać ukraiński hymn, to niczego nie piśnie :-F Nawet ja tego nie ogarniam, co dopiero Angol, Hiszpan czy Folksdojcz :P
Obrazek
Nie chcę za dużo pisać, oprócz tego, że ukraiński hymn bardziej przypadł mi do gustu. Jest bardziej żywy i ogólnie więcej sobą reprezentuje, niż jakieś gdakanie wiejskich kur - nie żebym coś miał do ludowej muzyki, ale na hymn zupełnie się nie nadaje.
muore il bandito, la mafia vive
XtravaganZa napisał(a):
Sądzę, że "nasz" hymn jest łatwiejszy do przyswojenia obcokrajowcom, ponieważ byle przygłup potrafi od czasu do czasu walnąć koko koko euro spoko,



Refren W Hymnie Ukraińskim mamy :

Polewaj , Polewaj, Polewaj, Polewaj AJjjajj :-F mi już się to podoba :D Jak napisał Mnich jest bardziej żywy.

Dlaczego w poprzednich latach każdy występował z tych co wygrali w konkursie na Hymn a w tym roku jarzębina nie wystąpi? Z radia ZET (nie wiem kto) tłumaczył że nie mieli zapewnione w kontakcie że zaśpiewają na żywo... (źródło google) Chyba się opamiętali co zrobili ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
cron