Hot Rod

Zna ktoś jakiś sposób na posiadanie Hot Roda? Da się gdzieś przerobić zwykłe drogowe auto na takiego hot roda? Bo próbuje dojść do tego odkąd pierwszy raz przechodziłem tą misję ;pp Dzisiaj chciałem być sprytny i wyjechałem z odlewni 3ma samochodami ( :mrgreen: a co ). Jeden zniknął mi po drodze (chyba za duże odstępy robiłem ;p), a dwoma dojechałem do doków. Zostawilem jeden w zasięgu wzroku, a drugim wjechałem na platformę.... Wysiadłem i zacząłem biec do pierwszego, 2 kroki od samochodu ten zniknął xddd Czyli niby klapa, ale ciekawy jestem co by było jak by podjechać bliżej platformy, wtedy jest mniejsza odległość do przebiegnięcia :roll: ale narazie nie chce mi się tego sprawdzać, bo to kawał drogi, a jazda 2 samochodami nie jest łatwa ;p
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
W jednym z dodatkowych pakietów są dwa Hot-Rod'y w garażu.
Mhm .... znalazłem coś ciekawego: http://www.youtube.com/watch?v=doK14NojQ4k Tu są pokazane samochody i ubrania z dodatków DLC, a na 9:19 jest coś ciekawego napisane :) "Wszystkie samochody znajdują się w standardowej wersji gry bez DLC, wystarczy je tylko aktywować" I tu przydałby się jakiś Cukier albo inny Majkool ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Ja mam moda na 48 samochodów w garażu więc mi tam rybka :)
@MaaHoo - może trzeba zrobić tak jak w demie żeby odblokować dwa dodatkowe samochody i pełny model zniszczeń dla lassitera 69 (mniej więcej tak jak tu: http://www.youtube.com/watch?v=33RFa4H5nmU), czyli zmienić nazwy jakichś ignorowanych przez grę plików w folderze "cars" na pliki innych samochodów.
Swoją drogą to wg. mnie chamstwo, żeby robić "dodatki" poprzez wyłączenie gotowych elementów gry i odblokowanie ich za kasę czy "w prezencie" do pre-orderów...
@UP: Może i tak, trzeba by się pobawić ;) btw. ciekawy jestem czy jak by wrzucił samochody z DLC które można ściągnąć do ogólnego folderu CARS to czy by jeździły one po ulicach normalnie
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Wydaje mi się, że widziałem fioletowego Hot Roda w okolicach odlewni w jakiejś misji po masakrze. Nie wziąłem go bo robiłem acziwa 50 mil jednym samochodem (gram na xboxie)
Ja także spotkałem hot roda podczas wykonywania tego trofeum. Jechał sobie normalnie autostradą.
W tym modzie cześć samochodów mi się pokazuje, a reszta w ogóle. Nie wiem co to za błąd, ale mimo to można sobie pojeździć całkiem odmiennymi maszynkami, że tak ujmę.
Camillo napisał(a):
Ja także spotkałem hot roda podczas wykonywania tego trofeum. Jechał sobie normalnie autostradą.

Hehe pewnie twórcy chcą przeszkodzić w wykonaniu misji i kuszą gracza fajnym samochodem :mrgreen:
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
No proszę ktoś sprytnie odblokował wszystkie samochody z PACK`ów. Szacun dla niego ;-)
Jednego Hot-Rod`a można zdobyć w Rozdziale 8 - "Dzikusy".
Bodajże w Renegade i Greaser Pack są Hot Rody.
Obrazek
Ja zrobiłem to samo co MaaHoo .Wlekłem dwa Hot Rody aż do doków tylko że zadbałem o to żeby podczas ułożenia jednego na platformie drugi był jak najbliżej.Gdy odjechałem na pewną odległość to na sekunde wysiadłem i wsiadłem,hot rod który był na platformie sprzedał sie i miałem Waltera Hot Roda ! Po wykonaniu misji nie dało go się dodać do garażu więc zostawiłem go pod domem i na drugi roździał go miałem ! Tyle czasu się opłaciło! 8-)

PS:Jeśli zrobiłem odkop to sory,ale myślę że to zainteresuje niektórych.
Obrazek
Znalazłem coś ciekawego pewnego rodzaju bug'a :D
Napewno komuś się przyda...
http://www.youtube.com/watch?v=8DVA1Zlzb90

Wiem że odkop, ale ciekawe to jest. Link jest do poradnika jak zdobyć jednego hot rod'a z greaser pack'.
Ja napiszę że od dawna wiedziałem że można go mieć ,niestety tylko w roździale 15 ,można nawet zdobyć wtedy dwa hot rody: Waltera Hot Roda i tego zwykłego hot roda.
Ja zawsze czekam se koło tej stacji paliw w Oyster bay na północ od mieszkania Marty'ego ,
aż mi któryś przejedzie i se go ukradne :-)
Obrazek
Panowie wiedzieliście o tym?

Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .