Hot Rod

Filmik jest wyjątkowo zabawny z jednego powodu - otóż autorzy nie pomyśleli, że skoro samochód pojawia się w tym miejscu losowo, to może nie jest to wynikiem zaczarowania tego parkingu, lecz po prostu udostępnienia Hot Roda jako rzadkiego samochodu spotykanego w Rozdziale 15 w Empire Bay. Tak bardzo przejęli się jeżdżeniem w tę i nazad, że nie zauważyli, jak wjeżdżając na zjazd z autostrady zderzyli się z jadącym ulicą Hot Rodem... ;)
bona21 napisał(a):
Panowie wiedzieliście o tym?



Przecież 2 post nad tobą dałem ten sam filmik...


A troszkę żal mi 2K że zablokowało tyle niezłych pojazdów...
Racja! W wersji beta Mafii 2 samochody ze współczesnych dlc'tów do tej gry miały być dostępne w zwykłej grze np. na filmiku E3 gdzie rozgrywa się pierwotna misja "Piła"
można na ulicy dostrzec w jednej chwili jeżdżącego sobie jeepa wojskowego ,który jak się nie myle jest dostępny w pakiecie War Hero :-|
Obrazek
To prawda w tym rozdziale 15 faktycznie mozna spotkac hot roda, ja osobiscie spotkalem jednego pod sklepem z bronią , stał sobie przy chodniku i czekał ;p Schubert pick up hot rod tak sie nazywal :)
Co do HodRoda - najlepiej zwyczajnie wrzucić go do garażu (wcześniej dla pewności przerobić w warsztacie, np. kolor) mie się zawsze zapisało.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ale na co komu Hot Rod w ostatnim roździale po którego ukończeniu na nic się nie "przyda" Chodzi o to że ja rozumiem jak ktoś se chce pojeździć nim to zagra w ten roździał ale po co go zapisywać w garażu ?
Obrazek