Hitman 5?

Nie jestem przekonany, czy warto prowadzić z tobą jakąkolwiek dyskusję, ponieważ nie potrafisz odpowiadać na pytania.

klocuch12 napisał(a):
Po pierwsze:zapytam się ciebie,czy oglądałeś film?


Oglądałem adaptację Hitmana. Nie rozumiem tylko, co ma to wspólnego z moją opinią dotyczącą gry? Ale pewnie znowu nie odpowiesz, więc oszczędzę sobie dalszych wyjaśnień w tej kwestii.

klocuch12 napisał(a):
Po drugie:Napisałeś:
No cóż, swoją wypowiedzią udowodniłeś tylko, że nie masz zaufania do twórców - czyli jesteś "fanem" ... Zresztą, nie będę o tym rozmawiał z gościem, który obawia się o jakość gry, ponieważ film mu nie podszedł ...

Napisałem pare rzeczy które mnie się nie podobają i ułatwiają rozgrywkę,dlaczego boje się o nowego hitmana..


Cóż, nadal nie wiem co ma to wspólnego z moją wcześniejszą wypowiedzią ...

Dla osób, które nie przepadają za zbyt łatwym poziomem trudności, będzie przygotowany specjalny poziom, w którym wszelkie ułatwienia są niedostępne.

klocuch12 napisał(a):
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.


A ja proszę, abyś odniósł się do mojej wcześniejszej wypowiedzi i ją wyjaśnił, o ile jesteś w stanie to zrobić.
muore il bandito, la mafia vive
@Mnich, wydaje mi się, że Klocuch cytując tę pierwszą wypowiedź chciał pokazać, że się z tobą zgadza i wzbogacił swoimi poglądami (które już nie były zbieżne z twoimi). Tak ja to pojmuję. I proszę nie kłóćcie się.

Zapomniałbym :-) Nigdy nie grałem w Hitmana, ale kojarzę grę i w przyszłości bardzo chciałbym zagrać w którąś część (polecicie jakąś?)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
@Mnich, wydaje mi się, że Klocuch cytując tę pierwszą wypowiedź chciał pokazać, że się z tobą zgadza i wzbogacił swoimi poglądami (które już nie były zbieżne z twoimi). Tak ja to pojmuję.


Może i masz rację, ale nie można być do końca pewnym w przypadku klocucha, a on sam nie jest skory do wyjaśnień.

Hades napisał(a):
I proszę nie kłóćcie się.


Nikt się tutaj z nikim nie kłóci. Po prostu wypowiedzi klocucha są niezrozumiałe i ciężko się je czyta, co zresztą nie jest jakąś nowością.

Hades napisał(a):
Zapomniałbym :-) Nigdy nie grałem w Hitmana, ale kojarzę grę i w przyszłości bardzo chciałbym zagrać w którąś część (polecicie jakąś?)


Im nowsza część, tym więcej możliwości. Osobiście uważam, że najlepiej rozpoczynać przygodę z daną serią od jej początku. Tak więc najlepiej weź się za nią w tej kolejności : Codename 47, Silent Assassin, Contracts, Blood Money, Absolution.
muore il bandito, la mafia vive
cron