GTA IV - Trudny Wybór - Ep. 4 !PREMIERA!! [Dubbing PL] [HD]

No i jest... :-) Pierwszy odcinek zapowiadanego parę tygodni wcześniej serialu. Główny bohater - Daniel, jest pracownikiem biura prawniczego, ma żonę, córkę. Pewnego razu wracając do domu, zostaje postrzelony przez członka tutejszej mafii - Kipera. 2 lata później wybudza się ze śpiączki i jego życie zmienia się o 180 stopni. Jego córka ćpała, żona znalazła sobie nowego partnera , a jego samego, nie chcą przywrócić do pracy. Sfrustrowany Daniel postanawia dowiedzieć się kto i dlaczego za tym stoi. Próbując stanąć na nogi, zagłębia się w świat przestępczy, wykorzystując przy tym ludzi, którzy są winni mu przysługi.

Kolejny odcinek (2-gi) planuję zrobić w pełni zdubbingowany. Dlatego też, zbieram ekipę do podkładania głosu postaciom. Pierwszy odcinek, jest takim wprowadzeniem, lecz w drugim... będzie się duuuuużo działo. Tak więc, jeśli chcesz dubbingować - wyślij próbkę swojego głosu, a ja z radością to rozpatrzę.

Odcinek 1



Odcinek 2



Odcinek 3




Odcinek 4



WPADKI



Polecam w 720p!



Jest to mój pierwszy serial, aczkolwiek ogólnie z VE w GTA 4 pracuję już dobrych parę miesięcy. Mimo wszystko proszę o wyrozumiałość :-)
Obrazek
Nie wiem jak reszta, ale ja jestem pozytywnie zaskoczony. Być może ten dubbing nie jest najwyższych lotów, powiem więcej, jest troszkę słabawy, musicie popracować nad odpowiednim wczuciem się w rolę, bo to wszystko brzmi jak taki wyrecytowany wierszyk, ale według mnie nawet najgorszy dubbing jest lepszy od najlepszych dialogów stworzonych w ivonie, więc za to masz ode mnie plusa. Tak więc ode mnie dostajesz 7 z małym plusem za odwagę i pracę włożoną w stworzenie dubbingu i czekam na dalsze części.

7+/10
Mnie także się spodobał filmik. Dubbing faktycznie nie był najlepszy. W niektórych momentach brakowało emocji, ale całość jak najbardziej pozytywnie.
Czekam na następny odcinek ! :)
za cicho a w 8 minucie muzyka znów głośniej niż reszta...zbyt duża różnica głośności...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Wiem, wiem, wiem! Zauwazyłem to dopiero po załadowaniu filmu na YT, a wrzucał się 350 minut, więc już nie będę wrzucał jeszcze raz, dla uregulowania głośności.

Ogólnie dzięki wszystkim za ciepłe przyjęcie mojego serialu. W kolejnych odcinkach postaram się zgładzić wszystkie zauważone przez was błędy. :-) Od następnych odcinków nie będzie już watermarku (Tego loga R*)

Cały czas czekam na opinie :mrgreen:
Obrazek
ale masz film i zrób nowe mp3. i na YT możesz zmienić głos...tzn.zamienić podkład do filmu

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Już w niedzielę chciałam obejrzeć, ale nie miałam czasu aż do dziś. Pierwsze wrażenia? Po muzyce od razu przypomnieli mi się "Kryminalni" (a dobrze ten serial wspominam) ;-) Jeśli chcesz, to mogę Ci przysłać kilka innych utworów, żeby innym się nie kojarzyło wyłącznie z tamtym serialem. No a wracając do "Trudnego wyboru", to bez lania wody muszę CI przyznać, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Podobał mi się klimat, zatem z niecierpliwością czekam na następny odcinek ;-) No a dubbing był całkiem niezły, z czasem się wyćwiczysz i będzie jeszcze lepiej.
Jakich zdolnych mamy użytkowników :)
Obrazek
Zajebiście że był dubbing (w połowie ale mimo wszystko ;D) nawet jak był za cicho. Pamiętaj żeby następnym razem sprawdzić jak to brzmi przed UPem na YT ;) Nie wiem jak się robi to że postacie pojawiają się w miejscach w których chcemy żeby się pojawiły ale jest to przezajebiste ;D Kozak zakończenie, takie z napięciem ^^

ps. zrobiłeś mi zajebistą ochotę na pogranie w GTA ;p aż chyba zainstaluje EFLC ;p
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
@UP

Używam SNT do pojawania się postaci :-)

Jest już kolejny odcinek, oglądajcie ,komentujcie i subskrybujcie !
Obrazek
TVN się za bardzo naogłądałeś ;p

Muza z Naznaczonego ( chyba) i z Kryminalnych. Proponuję żeby w następnym odcinku dał mużę z Odwróconych ;)

Pierw ocenię dubbing... No cóż nie za najlepszy, ale wszystkiego nie można mieć :)
Zdania są mówione "sztywnie", no ale można wytrzymać.

Jeśli chodzi o klimat to zajebisty. Pewnie w następnym odcinku wykorzystasz misję "Three Leaf Cover" co?! ; )
Bardzo dobrze korzystasz z Ragdoll`a i SNT.
Wszystko trzyma w napięciu.
Czekam na następne odcinki Panie J. :)
Obrazek
CzarFace napisał(a):
Zdania są mówione "sztywnie"

Chyba sztywno.

Skoro już piszę to pozwolę sobie ocenić. Przez "C.D.N" będę się zastanawiała co dalej, lubię to w serialach. Taka chwila napięcia i czekanie, aż dodasz ten ciąg dalszy. Dobrze, że zostawiasz takie niewyjaśnione sprawy na koniec odcinka, bo wtedy widz będzie chciał obejrzeć następny, żeby zaspokoić ciekawość ;-)
A na początku już widziałam takie mini intro ;) Jeśli chodzi o przechodniów, to trochę dziwne, że mówią po angielsku, ale już niech zostanie, bo przynajmniej słychać kogoś poza bohaterami, a i tak głośno nie mówią :)
Co do dubbingu, to tym razem było lepiej, bo nie tylko Ty podkładałeś głos i kogoś w obsadzie masz. Ale muszę pochwalić jeszcze, bo w tym odcinku głosy były głośniej i nie trzeba było co chwilę zgłaśniać i przyciszać. Śmiesznie wyglądało, kiedy babka mówiła męskim głosem, ale na szczęście miała krótką kwestię, a płakała głosem kobiety, dlatego się nie przyczepiam ;-)
Ogólnie to mi się bardzo podobało. Jest muzyka, jest dubbing (który na razie jeszcze nie jest doskonały, ale będzie coraz lepiej), ładna jakość, dzięki której przyjemniej się ogląda i wszystko gra ;)

W razie czego to nie ciśnij wszystkich odcinków w jednym poście, bo będzie zamulała strona. Jak napisze się postów do drugiej strony, to na tej drugiej umieść posty z kolejnymi odcinkami ;-)

// Edit: Teraz mi sie przypomniało - śmieszne to chrapanie xD
Obrazek
CzarFace napisał(a):
Pewnie w następnym odcinku wykorzystasz misję "Three Leaf Cover" co?! ; )


Dokładnie! Skąd wiedziałeś :?: I pewnie ' I'll Take Her ' wykorzystam ...

A! Zapomniałem dodać ,że głosu w drugim odcinku użyczyli userzy z MT - Hanys & JohnnyLower :-)
Już pracuję nad sceniariuszem 3-go odcinka, więc! Jeśli chcesz dubbingować - Proszę bardzo :-)
Obrazek
No, są pewne niedociągnięcia techniczne, ale fabuła i scenki są znakomite :-P . Jeśli miałbym to ocenić to dałbym 8/10 :-D .
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Filmik niezły, Jurass, choć miałeś spory stres, który, niestety, pogorszył jakość dubbingu; ja chętnie mogę użyczyć swojego głosu, w razie czego napisz do mnie prywatną wiadomość.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uweNXjmTvIE&autoplay=1[/youtube]

Trzeci odcinek losów Daniela. Mimo cholernych komplikacji związanych z renderowaniem, montażem itd. mógłbym wymieniać w nieskończoność ;P Udało mi się stworzyć kolejny epizod.

W owym odcinku przekonacie się, na co stać Daniela, i do czego jest zdolny, jeśli chodzi o uratowanie swojej córki - Nadii.

Czekam na opinie na MT, jak również YT
Obrazek