GTA IV - Trudny Wybór - Ep. 4 !PREMIERA!! [Dubbing PL] [HD]

No muszę ci powiedzieć, Jurass, że ten odcinek wyszedł ci świetnie. Dużo akcji i napięcia, najbardziej podobał mi się napad na bank. Dostajesz ode mnie 10/10!
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Daje 10/10 ciesze się że mogę dubbingować każdy z odcinków...
W tym odcinku był tekst "Milcz suko" więc domyślcie się kogo gram ; >
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Tylko jak jechali samochodem to nie było ich słuchać a tak poza tym to pięknie :!:
http://westside.npx.pl/news.php
Dzięki wam wszystkim ;-) Czekam na kolejne wypowiedzi.

Mam w planach komedię i potrzebuję jeszcze paru osób do dubbingu, jeśli byłby ktoś zainteresowany - Piszcie (warunki na moim kanale na YT)

Aktualnie pracuję nad czwartym odcinkiem, który będzie... ostatnim :( Dlaczego? Bo chcę szybciej skupić się na komedii. Myślę, że w ciągu 3 tygodni, ujawni się ostatnia część. ;-)
Obrazek
jurass powiedz mi jakiego programu używasz do robienia filmów w Gta 4 ( chodzi mi o to jak ustawiasz postacie itp.) też chciałbym zrobić serial na youtube w gta 4. Z góry dziękuje
Better to die young, but with a pile of cash in your pocket.
Ooosz Ty! Zakończenie mnie powaliło. "Ciąg dalszy nastąpi" i to w takim momencie. Szacun, zbudowałeś napięcie, to bardzo mi się podoba.
Ogólnie to cały odcinek bardzo fajnie zrobiony. Napad na bank wyszedł świetnie. Bez żadnych wydziwień, tak jak w amerykańskich filmach, bez zbędnego strzelania (chodzi o naparzanie bez powodu do wszystkiego co się rusza) i przekleństw (parę się trafiło, ale nie było nadmiaru, a wiadomo, że bandziory przeklinają). Ta obstawa przed bankiem, syreny i ten pościg... aaa :D Wszystko było naturalne i prawdziwe. Dubbing coraz lepszy, ładnie zabrzmiało "jesteśmy k**** bogaci!".

Jurass napisał(a):
Aktualnie pracuję nad czwartym odcinkiem, który będzie... ostatnim :(

Szkoda, że ostatni, bo taka ciekawa akcja się zapowiadała. Aż szkoda skracać to wszystko i wyjaśniać w ostatnim odcinku. Miałam nadzieję, że to będzie serial na wiele odcinków. No ale skoro planujesz coś nowego, to dobrze, że nie porzucisz "Trudnego Wyboru" bez wyjaśnień, tylko nakręcisz ten ostatni odcinek i ładnie skończysz ;)
Sugestii, uwag i propozycji tym razem nie mam, bo pewnie i tak już masz ogólny zarys (albo nawet dokładny plan) ostatniego odcinka, więc co się tam będę produkować ;-)

Póki nie zaczniesz czegoś nowego po skończeniu "Trudnego wyboru", będę miała tylko "Taksówkarza Tomasza" :)
Obrazek
vito corleone napisał(a):
jurass powiedz mi jakiego programu używasz do robienia filmów w Gta 4 ( chodzi mi o to jak ustawiasz postacie itp.) też chciałbym zrobić serial na youtube w gta 4. Z góry dziękuje


Jeśli chodzi Ci o te różne ujęcia to używam wbudowanego w grze Video Editor'a. Postacie, auta itd. Spawnuję sobie Simple Native Trainerem.

Btw. Dzięki, Kasiu, za wypowiedź ;-)
Obrazek
Świetnie! Zbudowałeś napięcie! Ale są nienaturalne momenty. Np.: Wychodzą oni z banku, tam 100 gliniarzy a oni przeżywają. Ale to nie twoja wina bo twórcy GTA tak zrobili. Ogólnie

Plusy:
Dubbing(fajny, ale nie naturalny. Chociaż z każdym odcinkiem lepszy)
Napięcie( aż się jest ciekawym:Co będzie dalej?)
Dobrze wykorzystane sytuacje(np ten napad na bank)

Minusy:
Nienaturalny dubbing(ale to taki drobny minus bo tak jak wspomniałem coraz lepszy)
Kamery( nie zawsze ujęcia z kamer są najlepsze)
Drzwi(a raczej ich brak w domu tego kolegi Daniela. Dlaczego?)

Moja Ocena: 8/10
MAFIA II
POJAWIŁ SIĘ! Długo oczekiwany 4 odcinek i niestety ostatni odcinek Trudnego Wyboru.



Wpadki przy nagrywaniu :)))

Zapraszam do oglądania i komentowania ;)))
Obrazek
No cóż czwarty odcinek, niestety ostatni, no ale co za dużo to nie zdrowo.
-Dubbing Jimmy'ego. Wydać że był nagrywany w jakimś pomieszczeniu i głupio brzmi w filmie (gdy uciekają).
-Zakończenie, heh, z jednej strony fajnie że wykorzystałeś fragment z pierwszej części Mafii, a z drugiej strony koniec jest bardzo smutny.

Co do bonusowego odcinka to właśnie zaczynam oglądać. Zaedytuje może by go opisać lub skrobne Ci coś na GG.

Obrazek
Ogólnie to "serial" fajny, miło się go ogląda, duży plus za własny dubbing. Oceniam na 10/10 :)
Trochę smutne zakończenie, ale podoba mi się, bo mnie mdli jak są happy endy. Świetna robota! Bardzo dobry dubbing (chociaż jeden głos nagrywany był w jakimś pomieszczeniu jak wspomniał Czarfejs, ale da się przeżyć), gratki dla ekipy.
Te wpadki też dobre, tak jakby zaprosiłeś nas za kulisy. Fajnie było usłyszeć to od strony produkcji. Lubię takie rzeczy ;-)
Teraz tylko czekam na więcej takich produkcji. U Uszatego już "pracujesz", ale i tak własne seriale Ci świetnie wychodzą ;)
Obrazek