Grand Therft Auto San Andreas

Kto gra w gra sa :?:
Ja grałem ale kolega zrysał mi płytę a dałem panu od neta żeby naprawił i będę grał :!: 8-) :mrgreen:
***BRAK*** DJ RemoOoOOOooo DJ TiestOoOoOo hihihi
Więcej tych emotek!
A co do tematu,jak dla mnie nic fajnego.Miałem GTA:SA i nie zrobił na mnie wrażenia.Średnio lubię serie GTA,a na SA się zawiodłem.Nie rozumiem całego szumu i fanów wokół tej gry.Więc dla mnie nic ciekawego,znudziła mnie po 30 min.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Dla mnie gra nie jest warta uwagi.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Fajska jest na multi :)
Ogólnie na Signle nie jest gra warta uwagi ^ ^
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Jak dla mnie fajna.Tylko niektóre misje są fajne.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Dla mnie ta gra to tylko na razowe przejście fabuły. Multi nawet fajne gralem sporo na multi ale potem mi się znudziło
Jak bym miał oceniać to na 6/10 .
Mam i powiem że nawet dobra gra ale nudna jest. Nie dawno grałem jeszcze w multi ale coś mi się zjeba*o i nie gram.
Obrazek
I ci co grali lub grają w multi mieli jakieś klany w SAMP ? Pochwalcie się przyjaciele :D
Jakieś 2 lata temu byłem w kilku klanach stawiającom na dobrą zabawę czyli wyścigi samochodowe itd. Ostatnio teraz gram 4fun i rzadko.
Obrazek
JBB <33
Jazda bardziej bokiem wersja Multi Playerowa ;)
To bardziej grupa w której jeździmy z kumplami ;)
Sama nazwa wskazuje że jest to drift ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Też kiedyś driftowałem w SA:MP ;) Ale po dłuuuugim czasie mi się znudziło. Ale czasami nadal mnie nachodzi ochota odpalenia San Andreas i polatania bokiem ;P Pół gimnazjum na tym przesiedziałem ^^
Obrazek
grałem tylko kumplowi pożyczyłem i mi nie chce oddać :roll:
bananmaciek napisał(a):
Też kiedyś driftowałem w SA:MP ;) Ale po dłuuuugim czasie mi się znudziło. Ale czasami nadal mnie nachodzi ochota odpalenia San Andreas i polatania bokiem ;P Pół gimnazjum na tym przesiedziałem ^^


Ooo Tak coś boskiego ;)

ModernM napisał(a):
grałem tylko kumplowi pożyczyłem i mi nie chce oddać :roll:



Obrzyn i lecisz z tekstem Mr. ModernM Send his regards.. Boom..
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
eeee dzięki Hanys :-?
Pogrywałam w to na PS, głównie jeździłam po mieście i siałam postrach dopóki mnie nie przydupili,albo uśmiercili. Kiedyś grałam w GTA II i VC i polegało to na tym samym, co powyżej. Czasami zrobiłam jakąś misje i nigdy jakoś mnie to nie wciągnęło.