Gdzie mieszkał Tommy Angelo na początku gry?

Nie mam teraz mafii na kompie ale może z opisu trafisz.

Od razu jak weźmiesz swobodną jazdę (musisz mieć oczywiście Moda :)) ) to wybierz Little Italy, wysiądź z samochodu i idź ciągle prosto. Za budką telefoniczną która jest na wprost ciebie jest mały domek i tam właśnie jest to mieszkanie.
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Znam to miejsce, dzisiaj rano tam nawet byłem, ale za mieszkaniem mi to nie wygląda, jest to jakieś zwykłe biuro, dodatkowo w obleśnej budce, tym bardziej mieszkania to nie przypomina. Budynek przypomina bardziej jakiś sklep, a od środka oczywiście w modzie jest to jakieś jakby biuro, patrząc po tym co tam się znajduje, bo niema tam ani łóżka, ani żadnego aneksu kuchennego, nic praktycznego, jest tylko ściana wypełniona książkami, kanapa, szafki, biurko, które jest wręcz przystosowane do przyjmowania klientów, bo ma 2 krzesła od przodu i to wszystko. Nawet żadnych okien niema, a wątpię, żeby Tommy mieszkał w takiej budzie, choć wiem, że to tylko wymysł twórców moda.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie ma co moda brac pod uwagę, ponieważ nie jest to wymyslem autorów :)
Wczesniej kolega wspomniał o mieszkaniu Tommyego kiedy zastanawia sie nad wejsciem w organizacje, popija chyba wtedy whisky i chyba pali papierosa....
ten pokoj przypomina mi wlasnie pomieszczenie z menu gry ... czy to to ?
i cos jeszcze, poniewaz w opcji gry mamy do wyboru bodajże tutorial, nie chce mi sie teraz tego sprawdzac bo jestem na mac os x, moze jutro zobacze ale czy tam w tutorialu nie jest czasem tak ze jest sie w tym pomieszczeniu i pozniej sie zniego wychodzi na zewnatrz co oznacza ze mozna na mapie sprawdzic gdzie jest mieszkanie tommyego ? Musze to sprawdzić.
Bardzo zaskoczyło mnie to w jak slabych warunkach mieszkał Pauli..
taka typowa kamienica niedaleko baru.
Być moze Tommy podobnymi warunkami dysponował.
Odnosnie domku jednorodzinnego - nie ma co mieszac free ride z rzeczywistą fabuła, rownie dobrze moglibysmy speedy gonzalesa mieszac i latające ufo z normalną grą - to nie ma sensu - extremalna jazda jest tylko for fun.
marzyłbym o tym by zrobili mafie 3 z realniejsza grafiką od mafii 2, chodzi glownie o kolory by były podobne do mafii 1 (wg mnie duzo realniejsze od drugiej czesci) i aby ta mafia 3 byla "powrot do los heaven" czy cos takeigo i by mozna bylo duzo sie dowiedziec, by mialo duzo wpsolnego z 1 czescią i wtedy klimat moze by dalo sie odbudowac a nie to co mafie 2 zrobili to jakies nieporozumienie :))
jeremy napisał(a):
i cos jeszcze, poniewaz w opcji gry mamy do wyboru bodajże tutorial, nie chce mi sie teraz tego sprawdzac bo jestem na mac os x, moze jutro zobacze ale czy tam w tutorialu nie jest czasem tak ze jest sie w tym pomieszczeniu i pozniej sie zniego wychodzi na zewnatrz co oznacza ze mozna na mapie sprawdzic gdzie jest mieszkanie tommyego ?


W tutorialu nie ma mapy. Zresztą, ten obszar powstał jedynie po to, aby zapoznać gracza z mechaniką gry, i nie należy do Lost Heaven.
muore il bandito, la mafia vive
Rzeczywiscie, przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Z 5 lat temu robiłem ten tutorial dla zabawy i tak wlasnie mi sie kolejarzyło z tym pokojem.
Ale tu kolega dobrze porównał, tam w tle było widać drapacze chmur, chyba z Down Town, ponieważ tam zaraz jak się wjeżdża za mostem widać dwie bliźniacze wieże, które są połączone ze sobą. Jednak to widać od strony morza, chyba nie realne, bo na mapie żadnego miejsca nie widać. Stronę Central Island też wykluczam, bo na mapie również tego miejsca nie ma. Chociaż to nawet nie głupie przypuszczenie ;)
Zaraz może ss'y wrzucę.
Oto one:

Z samouczka:
Obrazek

Ze swobodnej jazdy:
Obrazek

Małe podobieństwo, a jednak.
Taki był wtedy styl architektoniczny. Twój dowód nie trzyma się kupy.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Te 2 bliźniacze wieże to jest unikalny model, występujący tylko przy wjeździe do Down Town, tamte budynki, które widać w samouczku, występują w Central Island, niedaleko urzędu miasta, nawet w podobnej odległości od siebie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Spójrzcie na obrazek mamy LH tej z podpisami czeskimi. Tam jest niedaleko baru Salierego podpisane mieszkanie "Byt", ale czyje? Czyżby Tommiego? Ale nie przypominam sobie, aby gdzieś tam działa się jakaś rozgrywka, więc dlaczego jest to zaznaczone na mapie? Czy to nie czasami mieszkanie Angelo?
Pierwszo słyszę. Dawaj screena.
muore il bandito, la mafia vive
O jaką mapę chodzi, to jakaś, która jest w grze, na pewno nie ta pod tabem :P Możliwe, że ta, która leży w menu na stole, ale ona jest w strasznie słabej jakości, więc nie dałoby się na niej nic rozczytać. Zapewne chodzi Ci o jakąś mapę z internetu. Możesz zarzucić linka?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kod:
http://mafia.czech-games.net/mapa.gif


Chodzi o te czeskie podpisy.
Ile kroć, i jak długo się tylko w to nie gapie, to nigdzie nie widzę napisu "byt" niedaleko Baru Salierego. Dodatkowo podpisy nie są po czesku, tylko po angielsku.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jeszcze ostatnio jak ja pobierałem to była z czeskimi napisami. Teraz jej nie ma już pod tym linkiem. Była ona pod nazwą mapcitybars.

Wrzucę SS z tej co mam na kompie. Niestety nie wrzucę całej, ponieważ mam słabego neta.

Kod:
http://iv.pl/images/08368764333187888641.jpg
graczmafia napisał(a):
Była ona pod nazwą mapcitybars.


I wszystko jasne. To mapa z modyfikacji City Bars Mod. Zaznaczone miejsce nie ma nic wspólnego z założeniami twórców, ponieważ mod tworzony był przez graczy. Poza tym, ta kwestia była poruszana na poprzedniej stronie, wystarczy czytać ze zrozumieniem.
muore il bandito, la mafia vive
cron