Dzielnice Lost Heaven

Wyraźcie swoją opinię na ich temat! Którą uwielbiacie, a za która nie przepadacie?

New Ark - moja ulubiona dzielnica. Uwielbiam robić rozruby w pobliżu parku, restauracji Pepe i Boy's Grill. Panuje tam niepowtarzalny klimat. Zawsze chętnie tam powracam.

Little Italy - tą część miasta też bardzo lubię. Świetne miejsce by robić rozboje, szerokie ulice pełna są samochodów, które można wysadzać.

Works Quarter - nuda dzielnica, w której nie ma nic do roboty.

China Town - przyjemna dzielnica ale najczęściej bywam tam tylko przejazdem.

Central Island - wyspa jest bardzo zróżnicowana. Najciekawiej według mnie jest w pobliżu wybrzeża. Jak ulał nadaje się do rozgramiania policji Black Metalem - na długich alejach można osiągać większe prędkości.

Down Town - raczej nie przepadam za ta częścią miasta aczkolwiek jest kilka ciekawych zakatków.

Hoboken - mam mieszane uczucia co do tej dzielnicy. Czasami ją lubię a czasami mnie nudzi.

Oakwood - część miasta gdzie pełno jest domów jednorodzinnych. Dobre miejsce do rozrób.

Oakhill - jedynym ciekawym miejscem jest zjazd do Hoboken. Można spowodować karambol Black Metalem.

Na koniec zamieszczam mapkę z zaznaczonymi moimi ulubionymi miejscami. ;-)

Obrazek
Ja lubię Śródmieście za most z którego lubię wyskakiwać i Hoboken za ogólny klimat ;)
ja lubie central island i hoboken wraz z przejazdem kolejowym (lubie jezdzic ponad 100km/h waskimi uliczkami) :mrgreen:
Murphy był optymistą.
Oczywiście Hoboken, lubie tamtejszy stadion i sklep z bronią.
Pozatym uwielbiam drogę która prowadzi na tor wyścigowy.
muore il bandito, la mafia vive
Najczęściej zaczynam grać w "Śródmieściu" tzn. na wyspie centralnej :-D . No ale... lubię też "tereny pozamiejskie". Dziwne, że o nich nie wspomnieliście :shock: .
Bo temat brzmi: ''Dzielnice Lost Heaven'' a nie tereny pozamiejskie.
muore il bandito, la mafia vive
SirCosmo napisał(a):
Oakhill - jedynym ciekawym miejscem jest zjazd do Hoboken. Można spowodować karambol Black Metalem.
Faktycznie lubie też to miejsce można osiągnąć dużą prędkość
Hobboken konkretnie budowe,Oak hill okolice latarni
Patras
Mi się bardzo podoba wyspa centralna :O jest taka miejska :D ale lubie też OAK WOOD ;))
"Lepiej umrzeć młodo..lecz z grubą forsą w kieszeni "
Bardzo lubię most Terranova :D łączący Chinatown i NewArk. Dobre miejsce do rozrób :P Lubię też ten Park w New Ark w którym był ten polityk, którego musieliśmy zabić, a także Down Town przy moście Guliano bo zawsze pozbywam się tam policji :P - wpada do rzeki :D i oczywiście Wyspę Centralną ;D. Pozdro.
Jak dla mnie to Little Italy.
Obrazek
New Ark - Ciekawy klimat, ładne budynki, raczej typowa część miasta.

Little Italy - mam do tej dzielnicy duży sentyment, nie wiem dlaczego.

Works Quarter - Świetna dzielnica. Oddaje bowiem niepowtarzalny klimat ,,Wielkiego Kryzysu" w USA w latach 30-stych XX-wieku.

China Town - dużo ciekawych miejsc, fajna muzyka.

Central Island - moja ulubiona dzielnica. Jest bardzo "miejska". Komercja, wieżowce oraz ogólny klimat tej dzielnicy są dużymi plusami.

Down Town - kopia Central Island, ale przyjemnie się tam jeździ.

Hoboken - lubię tę dzielnicę za muzykę, tak poza tym nic ciekawego prócz "Yellow Pete'a" oraz klubu "Palermo".

Oakwood - bardzo przyjemna dzielnica, dodatkowo pogodna muzyka.

Oak hill - Nie przepadam za tą dzielnicą bo jest mała, jedynym ciekawym miejscem jest latarnia morka koło drogi do Oak Hill.
Central Island. Zawsze jak wjadę na inną to się boję, że będę musiał długo wracać. Jakiegoś takiego stracha mam sam nie wiem czemu.
http://www.recenzje-gier.net.pl<--- zabrałem się za gry. Wchodźcie i oceniajcie!
China Town i ostatnio Śródmieście - wszędzie blisko
moja ulubiona dzielnica? Oakwood ^^ pewnie dlatego bo jestem dziewczyną xD
podobają mi się tam domki, ogólnie budowle (kościół, gimnazjum) i to że jest tam tak cicho i spokojnie. w centrum jest taki gwar i w ogóle.