Dwa zakonczenia misji "lepiej do tego przywyknij"

w pierwszym zakonczeniu scigamy syna radnego i ten rozbija sie z innym samochodem a w drugim rozbija sie on o mur niedaleko baru :)
U mnie zawsze stawali na takiej wybrukowanej ulicy, albo ich sam zatrzymałem :-D
wiem to to jest pierwsze zakonczenie ale jak jakims cuda uda ci sie pare razy udezyc w jego auto a szczegulnie w bok to jest te drugie zakonczenie
Dawno nie przechodziłem misji w mafii więc mi wyleciał z głowy ten 2 samochód ;-)
To drugie zakończenie, które raczej rzadziej się zdarza:
http://pl.youtube.com/watch?v=dPjDqlB7kEo
Właśnie te Silver
Raz zdarzyło mi się właśnie ujrzeć to zakończenie u siebie podczas grania w Mafię :D
Ja u siebie jeszcze nigdy nie miałem takiego zakończenia, chyba przejdę jeszcze raz tą misję :)
Można dodać, że jak zatrzymamy się przy wypadku tam gdzie taka ciężarówka w Małej Italii stoi, to można zaobserwować ciekawą sytuację dwóch kierowców. Można wtedy podnieść jedną z rozsypanych desek i zatłuc tych ludzi :D
A wiecie co, gdy za pierwszym razem przechodziłem Mafie to zdarzyło mi się to "rzadsze" zakończenie, a pewnego razu wczytałem tę część misji i zdarzyło się to inne... :lol: Dodam też, że jakoś nie mogłem podnieść tych desek, dopóki nie wsiadłem do ciężarówki, wtedy jej kierowca podniósł dech i wyrzucił mnie, no to go załatwiłem i dopiero wtedy zabrałem deskę... I dodam, że gdy skończył się filmik (z pierwszej rzeczy, o której mówiłem) to wchodzę do menu i... jazdy ekstremalnej: NIE MA!; w swobodnej jeździe: NIE MA: miasta w dzień; pasków z natężeniem ruchu, glinami, i cywilami; :-x Musiałem jeszcze raz zabić Sama, żeby to odblokować!!! :evil: Całe szczęście, że moje wozy zostały... :->

[ Dodano: 27 Lipiec 2008, 20:32 ]
Odkryłem TRZECIE zakończenie! Goniłem go żółtym Lassiterem i uderzył zwyczajnie w słup. Potem Tom zastrzelił jednego z nich gdy siedział jeszcze w samochodzie. ;-)
Muszę się pochwalić że wreszcie udało mi się zobaczyć 2 zakończenie :-)
Ja zawsze przechodząc tą misję samochód, który ścigałem stawał zakopcony na takiej brukowanej alejce.
To jest chyba coś takiego że jeżeli będziesz trafiał w tych kolesi w samochodzie to pojawi się scenka jak jakiś wypadek powodują.
Jeżeli będziesz nawalał w samochód ciąglę to w końcu się zepsuje i stanie zadymiony.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Jeżeli będziesz nawalał w samochód ciąglę to w końcu się zepsuje i stanie zadymiony.

To zakończenie jest bez względu na to czy będziesz w nich nawalał czy nie.
No bo i tak Paulie strzela więc automatycznie dostają obrażenia.
muore il bandito, la mafia vive