Dwa zakonczenia misji "lepiej do tego przywyknij"

Tak w ogóle to co ten temat robi w dziale "Mafia II"?
Najlepiej zapytaj tego kto go założył :mrgreen:
muore il bandito, la mafia vive
Ja mam coś takiego , że jak ich ścigam to włącza się filmik , jak oni są już rozbici , a Paulie dobija ostatniego.
Salieri Cię dorwie
Eh.. jak ja grałem kiedyś w Mafię za pierwszym razem to miałem to inne zakończenie ,ale teraz przechodzę po 10 razy tą misję i ciągle to samo.. zatrzymują się i koniec. Tak samo kiedyś udało mi się w misji 'Rutynowe Zadanie' podczas ścigania tego gościa w Lesisterze, byliśmy w tym tunelu i wyskoczył filmik jak Tommy do niego podchodzi i wyciąga go nieżywego z auta i teraz na to również nie mogę natrafić.. :-?
Moze wtedy spowodował on jakiś wypadek i dlatego pojawił się ten filmik.
Żeby było drugie zakończenie nie można pozwolić żeby zjechali z tej górki która łączy China Town z Little Italy i muszą pojechać dalej prosto wtedy od razu będzie filmik.
"Wychowany na twoich słowach dopadnie cię morderca."-Pablopavo
Nie. Można równie dobrze ich ostrzeliwać przy Barze Salieriego (Ja tak robiłem) i i tak może się pojawić animacja, że zjeżdżają z Chinatown na Little Italy. Tak samo jeśli się skieruje gdzieś na bok wóz Billy'egpo i Johnny'ego, a następnei wysiądzie się z auta i do nich podejdzie - pokaże się animacja jak mają zepsuty wóz w Works Quarter.