Drzwi misji 07-06

W tej misji niedaleko bramy są drzwi których się nie da otworzyć.
Albo da sie ale nie wiem jak :) spotkał się ktoś z nimi ?
Powiem tylko że za nimi jest korytarz i wyjście prowadzące tam za chuliganów.

Obrazek

drzwi // Grisha
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Dobra ciekawostka ;-) . Wcześniej tego nie widziałem. Najprawdopodobniej twórcy chcieli aby misja wyglądała inaczej. Potem to zmienili a nie usuneli opcji przy drzwiach bo myśleli zapewne że nikt tego nie zauważy.
Nie domyślali się, że ekipa i użytkownicy mafiatown będą tak dociekliwi.
Ja to odkryłem już za drugim razem gdy przechodziłem Mafię.Próbowałem je otworzyć wcześniej przed zaczęciem misji , ale bez skutku.
Salieri Cię dorwie
Są też drugie takie drzwi... Nie mam żadnego programu aby zrobić screena, a jak wiadomo print screen w mafii nie działa więc screenów nie ma, ale myślę że da się lekko scharakteryzować - kiedy już po ogłuszeniu tego pierwszego kolesia z kijem bejsbolowym się idzie do pozostałych, to trzeba pójść na lewo od tego co nawala kijem w jednego z obywateli. Tam będą jedne z tych drzwi, trzeba upuścić przy nich broń, nacisnąć przycisk akcji i będzie:
"1. [I tu nazwa upuszczonej broni]
2. Użyj wyłącznika/włącznika
3. Wyjście"
(Trzeba upuścić broń, gdyż inaczej nie pojawi nam się ów okienko)
Zaiste, interesujące. Trzeba odpalić Mafię, dawno nie sprawdzałem żadnych tego typu rzeczy ;)
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Dodam że jak użyłem Mafia Con to pomiędzy tymi drzwiami jest korytarz w którym normalnie są kolizje, więc można po nim chodzić
Być może pan w berecie(ofiara łobuzów) miał wcześniej wychodzić z tych drzwi lub do nich uciekać.
Jak widać twórcy zmienili sporo rzeczy.
muore il bandito, la mafia vive
Albo ci co wybiegają zza płotu , gdy walczymy z tymi co biją obywatela , mieli właśnie wychodzić z tych drzwi.
Salieri Cię dorwie
dosia92 napisał(a):
Dodam że jak użyłem Mafia Con to pomiędzy tymi drzwiami jest korytarz w którym normalnie są kolizje, więc można po nim chodzić


Dosiu, czy dałoby radę zrobić prostą modyfikację umożliwiającą przejście tym korytarzem? Co za tym idzie inny sposób przejścia misji?
Po co robić modyfikacje skoro dosia92 napisał, że można użyć MafiaCon?
Można też usunąć drzwi bądź dodać skrypt do obiektu żeby się otwierały
Maf napisał(a):
Po co robić modyfikacje skoro dosia92 napisał, że można użyć MafiaCon?

No, o to mi chodziło ;-) Jednak dla tych, którzy tego nie potrafią (w tym mnie) dać do Downloadu.
Jeśli chodzi ci o MafiaCon to jest on w downloadzie. A modu nie będzie nikt robił specjalnie.
Ale dam screeny:
ObrazekObrazekObrazek
Skoro mowa tu o 7 misji dodam jedną ciekawostkę.

Tuż za mostem Marshall można zobaczyć trzy pojazdy. Nie można do nich wejść (wyjątkiem jest Lassiter).


Obrazek Obrazek
cron